این هفته که ممنوعیت هزینه کارگزار اعلام شد, در شهرستان, در بازار اجاره را تجربه 750% پرش در تعدادی از آپارتمان ها است که خود را افزایش اجاره یک گزارش جدید با ترجمه و بومی سازی.شهر یافت می شود.

بیش از یک سوم از افزایش قیمت ها متاثر پایان پایین تر از بازار با 34% ضربه اجاره آپارتمان در $2000 تا 3000 $در هر ماه متغیر است.

“در حالی که ممنوعیت هزینه کارگزار را به معنای شد پیدا کردن یک آپارتمان مقرون به صرفه تر به طور متوسط نیویورکی روند ما شاهد آن هستیم نشان می دهد که ممکن است در این مورد گفت:” استیو Kalifowitz رئیس ترجمه و بومی سازی.شهرستان. “البته بحث می تواند بود که آن را هنوز هم آسان تر به حرکت می کند و اگر افزایش اجاره ساخته شده است به اجاره ماهانه به جای یک یکجا, اما اگر شما صرف دو یا سه سال در یک آپارتمان است که می تواند بسیار بیشتر از قیمت کل پرداخت می شود بیش از در یک جهان که در آن مستاجر پرداخت یک بار هزینه کارگزار.”


خانه جستجو پلت فرم است که تجزیه و تحلیل ظهور و سقوط لیست قیمت بر اساس بارگیری در این هفته داشت که افزایش در قیمت اجاره تنظیم شد غیر طبیعی در مقایسه با متوسط قیمت اجاره 11 هفته قبل از ممنوعیت.

ميانه اجاره آپارتمان مثال در ترجمه و بومی سازی.شهر $3,150.

اینکه آیا این روند ادامه خواهد داد باقی مانده است دیده می شود.

دیوان عالی کشور قاضی اعطا موقت سفارش محدود در برابر دولت کارگزار هزینه بان اجازه می دهد برای کارگزاران به ادامه جمع آوری هزینه از مستاجران در حال حاضر.

این چالش قانونی خواهد شد بازگشت به دادگاه در مارس 13.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de