شهرستان, گزارش اولین coronavirus مرگ یک فرد زیر 18

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک در گزارش اول خود را coronavirus مرگ یک فرد زیر 18 سال که تعداد مرگ و میر در کانون ایالات متحده شیوع ادامه داد: به سرعت در حال افزایش.

بیش از 1200 نفر از COVID-19 سراسر ایالت نیویورک و 9,500 نفر در بیمارستان بستری هستند و با این بیماری در سطح ایالت. بیش از 66,000 مردم ایالت آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله بیش از 38,000 در شهر نیویورک است.

شهردار بیل د Blasio روز سه شنبه گفت که او انتظار دارد که بحران به کشش طریق ممکن است. “برای هفته پیش رو اجازه دهید بچه خودمان آن را می شود خیلی بدتر از قبل از آن بهتر می شود” de Blasio گفت: در ان بی سی “امروز.”


این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19 دارای سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. این باعث می شود علائم خفیف در بسیاری از کسانی که آلوده اما آن می تواند باعث علائم شدید یا مرگ برای برخی از جمله افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری های تنفسی. تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر در میان کودکان گزارش شده است.


شهر نیویورک مقامات و سازمان مدیریت اضطراری فدرال اعلام همکاری سهشنبه به 250 بیشتر آمبولانس و 500 متخصصین و تکنسین های پزشکی اورژانس از سراسر کشور به این شهرستان است.

“ما EMTs و امدادگران در حال انجام باور نکردنی تحت سخت ترین شرایط” د Blasio در بیانیه ای گفت. “همکاری ما با FEMA ما را اولین پاسخ دهندگان به کمک آنها نیاز به ادامه قهرمانان شهر ما.”

این شهر خدمات اورژانس شده است در پاسخ به رکورد شماره های اضطراری از COVID-19 بحران این ماه است. خواستار کمک شده اند تا 50 درصد بیش از نرمال روزانه حجم تماس بگیرید.


در یک تصویر کلی از وضعیت در این منطقه بیمارستان Northwell سلامت روز دوشنبه گفت: این 2,200 coronavirus بیماران تحت درمان در امکانات آن سه شماره از یک هفته پیش.

این شرکت گفت: بسیاری از بیمارستان های آن هستند در نزدیکی یا ظرفیت از جمله لانگ آیلند یهودی مرکز پزشکی مدر بیمارستان در پورت جفرسون و گلن یارو بیمارستان.

FEMA ارسال منابع جدید از ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی ،

در یک رمان رویکرد Northwell گفت: یک پزشک درمانگر تنفسی و چاپ 3D bioengineer باید آمد تا با یک راه برای تبدیل 300 بیهوشی ماشین آلات و 300 دستگاه Bipap به هواکش. 3D چاپ آداپتور کمک خواهد کرد که فعال کردن ماشین آلات اغلب مورد استفاده برای درمان آپنه خواب و پنومونی به عنوان هواکش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>