شهرستان خرده فروشان صورت طولانی جاده به بازیابی با وجود فروش ملی دوباره بجای اول برگشتن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این دیوs New York فروشگاه در نزدیکی Flatiron منطقه باید مشغول این زمان از سال با ترکیبی از کارگران و دانشجویان و گردشگران زنگ Carhartt پیراهن و شلوار Dickies. اما در Covid-19 عصر است که مشتریان ناپدید شده است. دیوs از 3000 فوت مربع انبار بسته شده است. متعلق به خانواده کار می پوشند فروشگاه محدود به خرید و فروش آنلاین و وانت از یک جدول پارک شده در مقابل در ورودی به ششم آن خیابان محل سکونت.

“فروش در کمتر از 15 ٪ از آنچه آنها باید این هفته” مالک باب لوی گفت. “اگر من می تواند رسیدن به 25% به زودی من می خواهم به نشئه است.”

دیوs است که در میان هزاران نفر از شهرستان کسب و کار به آرامی تست آب از بازگشایی به نیویورک آغاز می شود فاز اول احیای از این بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو پاک خرده فروشان در هفته گذشته به ارائه محدود منظقه وانت به صورت آنلاین و تلفن-در سفارشات.


به عنوان شهر فروشگاه بخشی از بازگشایی خرده فروشان در سراسر کشور در حال نشان دادن نشانه هایی از زندگی پس از تاریخی سقوط در تقاضا. مجموع فروش که شامل خرید در فروشگاه ها و آنلاین, افزایش 17.7 درصد در ماه مه از ماه گذشته وزارت بازرگانی آمریکا روز سه شنبه گفت. این افزایش پس از یک رکورد 14.7 درصد کاهش در ماه آوریل و یک 8.3% کاهش در ماه مارس ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد داده ها به عنوان روز بزرگ برای بازار سهام و شغل است. اما در نیویورک—که در آن فروشگاه بسته شد برای یک دوره طولانی تر از زمان و اقتصادی بازگشایی است که مرحله به مرحله در آهسته تر از جاهای دیگر خرده فروشان در حال گفتن یک داستان متفاوت است.

این منظقه گزینه افزایش کسب و کار کمی در جای پای یک شیب پارک کفش outfitter. صاحب فیلیپ Chaitman گفت: برخی از مشتریان را بداهه اجتماعی فاصله گرفته نسخه از مرور از پیاده رو.

مردم همکار از طریق شیشه ای به نقطه چیزی است که آنها دوست دارند و اگر آنها موج من می توانید آن را به آنها Chaitman گفت.

هنوز فروش روزانه فقط 20 درصد از آنچه را که آنها باید در طول زمان است که به طور معمول در فروشگاه مشغول نجومی, او گفت:.

بدون مشتریان آینده در داخل کسب و کار در حال از دست دادن را در خرید ضربه. به طور معمول افرادی که به دیو خاص قنتد, ژاکت ممکن است گرفتن یک زن و شوهر از تی شرت در طول راه. در خوب جای پای مشتریان دیگر می تلو تلو خوردن بر یک جفت صندل آنها مانند در حالی که جستجو برای کفش.

هر دو فروشگاه های بدست طریق همه گیر با تکیه بر فدرال چک برنامه حفاظت از وام و به دنبال امتیازات برای اجاره.

ملی صرف در فروشگاه های لباس پرید 188 درصد در ماه مارس در مجموع. آوریل اعداد بود پایین رکورد 60% یک ماه قبل است. الکترونیک فروش صعود 50 درصد از آوریل تا مه.

Ecwid یک پلت فرم تجارت الکترونیک برای کسب و کارهای کوچک گزارش شده است که در آن نیویورک مشتریان دیدم بزرگترین ماه بیش از ماه, رشد, در, الکترونیک, سخت افزار و فروش مواد غذایی.

آن دسته واقعا سر به فلک کشید که قادر به انجام منظقه وانت گفت: Erik Suhonen معاون رئیس جمهور از عملیات محصول و مشارکت در Ecwid. پوشاک و کتاب و جواهر انجام داده اند نه به عنوان به خوبی—بیشتر چیزهایی که مردم نیاز به سعی در لمس و احساس است.

برای مغازه ها هدیه ها منظقه وانت فراهم می کند محدود ارزش. فروشگاه فروش انواع گسترده ای از محصولات با موجودی محدود—و نه یک ترکیب بزرگ به صورت آنلاین-رانده فروش.

فروش شده اند و هیچ جا در نزدیکی جایی که آنها قبل از Covid. اما این خوب است; ما انتظار داشتند که گفت چارلز Branstool صاحب خروج 9 هدیه Emporium در شرق روستا و Boerum تپه. این نوع از جایی است که شما باید قادر به فهرست.

برای Audio46 یک هدفون فروشگاه تخصصی در Midtown فروش آنلاین افزایش یافته است به طور قابل توجهی از زمان شروع این بیماری همه گیر مدیر کل تونی Aama گفت. اما که هنوز ساخته شده برای از دست دادن در فروشگاه خرید.

ما حمل محصولات بالا پایان است که مشتریان می خواهند به آزمون و احساس Aama گفت. این بیشتر از یک مقصد. مردم در تماس هستند و اگر درخواست آنها می توانید به فروشگاه می آیند و سعی کنید یک جفت. ما به آنها گفتن نه.’

نیویورک فروشگاه های الکترونیکی خریداری شده از 80% محصولات بیشتر از منابع این ممکن است نسبت به سال گذشته با توجه به Cortera که آهنگ های کسب و کار به کسب و کار فروش. نیویورک فروشگاه های لباس در ضمن خریداری 60 درصد کمتر از محصولات.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>