شهر شلوغی ترافیک کاهش مییابد 15% پس از شیوع ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اگر رانندگی به کار در این شهر به نظر می رسد آسان تر به تازگی یک دلیل وجود دارد.

ساعت شلوغی ترافیک در شهر نیویورک کاهش 15 ٪ در سه روز گذشته با توجه به داده های ردیابی شرکت TomTom.

“این کاملا قابل توجهی در واقع گفت:” رالیتسا Peters یک تحلیلگر برای شرکت. “این یک نشانه روشن از مردم کمتر در جاده ها و آن را در واقع ممکن است یک شاخص تغییر فعالیت های اقتصادی است.”

جهانی ترافیک شاخص نگاه روز سه شنبه الگوهای رانندگی با شروع از ساعت 8 صبح نسبت به زمان مشابه در سال گذشته. در طول شنبه شب با عجله ترافیک بود 14 درصد سبک تر از در سال 2019 شد و 17 درصد افت در 5 بعد از ظهر یکشنبه.
 


نیویورک کاهش تراکم ترافیک ممکن است افزایش بیشتر موارد از coronavirus تایید در سراسر شهرستان پطرس گفت. صبح روز سه شنبه, میلان دیدم 54 درصد کاهش در ترافیک رم 59 درصد کاهش و سیاتل 30 درصد کاهش با توجه به TomTom داده است.

“من نمی توانم به شما بگویم که چرا” او هشدار داد. “این است که گمانه زنی ها در کنار ما چون ما فقط می توانیم نگاهی به تراکم.”

دیوید کینگ یک برنامه ریز حمل و نقل است که می آموزد در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت: Crain است که آن را دشوار است به دانستن اگر احتقان داده های تولید شده توسط TomTom است بر روی صفحه رادار و یا یک رقم واقعی اما او افزود: نمی شود شگفت زده اگر تقاضا برای ورود به نیویورک توسط گردشگران و مردم محلی است را به دلیل ترس اطراف ویروس.

“ما فقط واقعا نمی دانم چه روند کلی است” گفت: شاه که به تدریس در دانشگاه کلمبیا به مدت هفت سال.

وجود دارد بیشتر ممکن است عواقب ناخواسته از مردم و اقامت در خارج از جاده. از یک سو ممکن است اولیه کاهش ترافیک در شهرستان همانطور که بیشتر مردم از خانه کار می کنند اما این در نهایت ممکن است فشار مردم مترو و به خودروهای شخصی و سواری-های وسایل نقلیه.

“اگر همه آثار از خانه یا شهر را قفل پایین و سپس تقاضا برای حمل و نقل خواهد دهانه” پادشاه گفت:. “اما اگر وجود دارد برخی از صورت ظاهر ظاهر, ترس از اینکه در شلوغ قطار و یا اتوبوس مشکل ساز خواهد بود چرا که آن را فشار مردم به خودرو اعم از بارگذاری و یا وسیله نقلیه خصوصی.”

مقامات شهرستان در بخش حمل و نقل و حمل و نقل متروپولیتن گفت که خیلی زود به رسم هر گونه نتیجه گیری از شیب.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>