شهر را می بیند صلح آمیز فلوید تظاهرات پس از آن یک کمین در میان حکومت نظامی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک روز که شروع شد با امید که در شهر نیویورک شروع به پیدا کردن راهی برای خروج از بحران ناشی از کروناویروس و یک هفته از عصبانی تظاهرات بیش از خشونت پلیس روز چهارشنبه با خشونت بیشتر ،

تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم اما شکسته شد تا توسط پلیس به عنوان باران ریخت پایین حدود یک ساعت پس از این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به اثر رفت.

پس از آن با خیابان های آرام برای اولین بار در روز, به گفته پلیس یک مرد کمین ماموران در یک ضد غارت گشت در بروکلین سلاح سرد او را در گردن. مهاجم به ضرب گلوله کشته شد با پاسخ افسران شد و در وضعیت بحرانی است.


دو افسر دچار زخم گلوله به دست خود را در هرج و مرج اما هر سه زخمی افسران انتظار به بهبود می یابند.

کمیسر پلیس درموت شیا نام آن را “کاملا بزدلانه نفرت بی دلیل حمله به یک بی دفاع افسر پلیس است.” در حالی که او کاهش یافته است به آنچه انگیزه این حمله او به خود جلب کرد یک خط به گرم حرف از هفته گذشته که در آن عصبانی جمعیت decrying خشونت پلیس نیز با پرتاب توهین و گاهی بطری و آجر و firebombs در افسران و وسایل نقلیه خود را.

“کلمات مهم” شیا گفت.

حمله آمد و در پایان روز که در آن پلیس کشیده بودند ستایش برای آوردن یک توقف به روز از غارت در برخی از نقاط شهر بلکه نقد تند و خشن و تاکتیک های مورد استفاده برای به اجرا درآوردن این شهر مقررات منع رفت و آمد.

حدود یک ساعت پس از 8 p. m. آخرین مهلت برای دریافت خیابان افسران شروع به حرکت جمعیت از تظاهرکنندگان در منهتن و بروکلین در زمان انفجار مردم با اسپری فلفل و یا با استفاده از باطوم به پرتاب افرادی که حرکت نمی کند به اندازه کافی سریع.

NYPD رئیس گروه ترنس موناهان گفت: حدود 60 نفر دستگیر شده بودند در نزدیکی پارک مرکزی برای هجوم به منظور رفتن به خانه.

“هنگامی که ما این جمعیت بزرگ به خصوص در این منطقه به خصوص که در آن ما تا به حال غارت بیشتر تحمل” موناهان گفت. “آنها به خیابان.”

عمومی شهرستان مدافع Jumaane ویلیامز که با حضور در یک تجمع در مرکز شهر بروکلین ابراز خشم است که پلیس شکسته بود تا تظاهرات مسالمت آمیز با تنه زدن معترضان و برخورد آنها را با باطوم.

“من نمی توانم باور کنم که آنچه که من فقط شاهد و با تجربه” ویلیامز در توییتر نوشت. او به استفاده از زور در غیر خشونت آمیز معترضان را “نفرت انگیز است.”

به عنوان شب جدایی وجود دارد چند گزارش از ضرب وشتم است که تا به حال رخ داده در چند روز از تظاهرات هنگامی که معترضان سوخته وسایل نقلیه پلیس و باران افسران با باقی مانده است. رفته نیز بودند غربت باند از افرادی که شکست راه خود را به نمرات از فروشگاه به سرقت برده و کالا یکشنبه و دوشنبه شب.

در طول روز برخی از معترضان شده بود heartened با خبری که سه مینیاپولیس افسران پلیس متهم شده بود در اتصال به مارس 25 مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده زانو در گردن او.

اما بیشتر گفت: آنها می خواستند بزرگتر اجتماعی تغییرات برای مبارزه با نژادپرستی نهادی در پلیس.

بوده است وجود دارد اما ما در یک نقطه که در آن ما می تواند همه را جشن می گیرند ؟ هیچ” گفت: نشان دهنده لیزا هورتون و خواستار “تغییر اساسی” در نظام عدالت کیفری.

یکشنبه شب تظاهرات نیز شده بود عمدتا مسالمت آمیز باعث شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که اوایل حکومت نظامی مشغول به کار بود.

آن را به باقی می ماند در اثر طریق حداقل یکشنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>