شهر باید به کمک همه کسب و کارهای کوچک است که دچار ضرر و زیان از خرابکاری و غارتگران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بحث در مورد اینکه لگد زمانی که شما پایین است.

دو هفته پس از الکساندرا Abdelwahed و بازگشایی خود در شرق روستای رستوران پس از سه ماه فرصت مطالعاتی حسن نیت ارائه میدهد از Covid-19 گیر کسی انداخت بطری از طریق B&H لبنی جلو پنجره در هفته گذشته به دقت از دست رفته یکی از کارکنان داخل.

“چه این کسب و کار باید با اعتراض پرسید: crain’s خبرنگار ناتالی Sachmechi. “این منصفانه نیست.” او گفت: اگر ناآرامی ادامه داد: او می ترسید که کسب و کار و شهر رنج می برند.


واقعیت این است که کسب و کار خود و هزاران نفر مانند آن در سراسر شهر شده اند و درد و رنج و فدا کردن برای مدتی در حال حاضر. در حالی که بسیاری از ما شده اند قادر به کار از خانه در طول همه گیر کوچک-صاحبان کسب و کار در حال اجرا, رستوران ها, کافه ها و مغازه های خرده فروشی مجبور شده اند برای تسلیم تمام یا بخش قابل توجهی از درآمد خود را به دلیل مستند.

و در حال حاضر فقط به عنوان شهرستان به نظر می رسد تبدیل گوشه در همه گیر و کسب و کار شد و مصرف آن برای اولین بار چند قدم به سمت بازگشایی فرش کشیده شد از زیر آنها را در قالب شبانه خشونت و غارت پنهان در پشت پلیس-خشونت تظاهرات. مطمئن باشید اکثریت قریب به اتفاق افراد شرکت کننده در راهپیمایی در صلح و انجام خود را افتخار. اما این اقلیت کوچک از دزدان و خرابکاران با ضرب وشتم در ذهن خود تحمیل یک معامله خوب از آسیب در نیویورک در هفته گذشته هر دو از لحاظ اقتصادی و روانی.

به یاد داشته باشید فقط به خاطر اینکه این شهرستان بازگشایی برای کسب و کار به این معنا نیست که مشتریان خواهد آمد. و تصاویر از غربت راهزنان غارت macy’s و نام تجاری و فروشگاه ها در خیابان پنجم در شبانه برنامه های خبری نمی القای اعتماد به نفس است که خیابان های نیویورک امن برای هر دو ساکنان و یا out-of-towners نظر مراجعه کنید.

شهر ممکن است قادر به موج گرز سحر و جادو برای بازگرداندن مشتریان, اما می تواند کمک به کسب و کارهای کوچک است که قربانی شده. هفته گذشته شهردار, بیل د Blasio اعلام $500,000 بسته کمک برای برانکس کسب و کار بود که تخریب شده است. کمک هزینه تا $10,000 در دسترس خواهد بود برای تعمیرات و امنیت sytems. که شروع اما چرا حد این امداد رسانی به برانکس? مغازه در منهتن و بروکلین نیز دچار ضرر و زیان است.

در حالی که ممکن است بیمه پوشش برخی یا بسیاری از این خسارت ممکن است آنها را پوشش نمی دهد و هر کسب و کار خواهد شد که پوشش کافی. امیدوارم صاحبان کسب و کار را اجرا خواهد کرد به همان مقاومت در برابر آنها را از این صنعت زمانی که آنها در زمینه ادعای پیروی از coronavirus بیماری همه گیر.

هنگامی که گرد و غبار حل و فصل و نیویورک واقعا باز دوباره این شهر نیز باید راه اندازی یک بودجه بازاریابی کمپین برای حمایت از همه از این شهر کسب و کار, اما به خصوص آن مستقل کوچک آنهایی که گرفته اند از جمله ضرب و شتم این چند ماه گذشته.

متاسفانه همه از این شهر کسب و کارهای کوچک خواهد آمد اما کسانی که نیاز به کمک آنها می توانید دریافت کنید. این شهر مدیون آن به آنها را به ارائه کمک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>