شهر کوچک-<url> برنامه وام نمی تواند ملاقات فوری تقاضا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر وام کسب و کار کوچک برنامه قادر خواهد بود برای پوشش تقاضا بلافاصله شهردار, بیل د Blasio روز جمعه گفت.

شهر نیویورک اعلام کرد که قبلا صفر-بهره وام برنامه ای است که ارائه شده تا به $75,000 صفر-بهره وام به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 100 نفر است. د Blasio گفت: این شهرستان خواهد تحویل پول به مقدماتی مجموعه ای از 400 گیرنده تا پایان هفته آینده.


اعطای برنامه با هدف قرار دادن کسب و کار با زیر پنج کارمند است که در این شهرستان اعلام کرد در کنار برنامه وام دریافت 466 برنامه های کاربردی. آنها را پردازش دوشنبه. کسب و کار را دریافت خواهد کرد که بودجه همان روز د Blasio گفت. کمک های مالی پوشش تا 40 درصد از این شرکت حقوق و دستمزد.

به درخواست این برنامه روی این لینک کلیک کنید.

به عنوان شهر در پاسخ به این Covid-19 بحران است نصب شده, کسب و کار ساخته شده اند افزایش تماس برای کمک از دولت به را تشکیل می دهند برای خرید اینترنتی از بسته شدن اجباری.

زودتر جمعه, آنها برخی از اضافی رهایی از دولتی و تحمیل یک مهلت قانونی برای اخراج و گفت: آن را نمی خواهد به اتهام علاقه و یا مجازات در اواخر مالیات بر فروش پرداخت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>