شهرستان, رویدادهای ورزشی, چهره ویروس حساب

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سرعت گسترش بیماری همه گیر در حال آماده به اساسا تغییر شهر نیویورک زندگی ورزشی صنعت با خالی استادیوم لغو بازی ها و درآمد از دست رفته به عنوان تنها برخی از عواقب احتمالی به گفته کارشناسان در ورزش قانون بهداشت عمومی و مدیریت ریسک.

“این یک مثال از یک طوفان کامل برای حوادث” گفت: گیل سرخ شده, صندلی های مدیریت ورزشی در دانشگاه نیوهیون. “در حالی که ما می تواند به آماده شدن برای چنین چیزهایی به عنوان رعد و برق اعتصاب یک تهدید بمب طوفان و طرفداران عجله دادگاه, در اینجا شما می توانید هر کسی در تاسیسات خود را در هر زمان داده شده و شما نمی دانید که اگر آنها ممکن است حامل.”


به عنوان ویروس گسترش می یابد از طریق ملت و مقامات بهداشت در حال التماس برای مردم برای جلوگیری از بزرگ اجتماعات مگر اینکه به طور کامل لازم است. اما در شهر نیویورک است که 46 مورد تأیید از coronavirus Madison Square Garden آماده است تا میزبان NCAA بزرگ شرق بسکتبال مسابقات این هفته; در مرکز بارکلیز در بروکلین است به میزبان NCAA اطلس 10 بسکتبال مسابقات این هفته به عنوان به خوبی. تا 17,000 مردم می تواند در حضور در هر یک از این بازی ها.

Crain’s رسیده به مقامات در سالن های ورزشی و اما نه حزب اظهار نظر در رویداد ممکن است cancelations. هر نماینده مربوطه استادیوم شده اند پس از افزایش CDC اقدامات پیشگیری. مقامات از شرق کنفرانس گفت crain’s آنها “حرکت به جلو” با برنامه های خود را برای انجام مسابقات بسکتبال در این هفته برنامه ریزی شده روز شنبه از طریق شنبه.

روز چهارشنبه بعد از ظهر NCAA خود را اعلام کرد سالانه جنون مارس مردان و زنان مسابقات بسکتبال برگزار خواهد شد بدون فن در این عرصه است. حضور محدود خواهد شد ضروری به کارکنان و اعضای خانواده.

“وجود دارد برخی از حوادث بزرگ ما احتمالا باید توقف داشتن” گفت: دکتر دانیل Ompad یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک. “این احتمالا ایده خوبی برای رفتن نیست به این حوادث و به آنها را لغو کند چرا که این یک فرصت عالی برای انتقال زمانی که ما نمی دانیم غیر روحانی از زمین.”

ایتالیا است که به 10,000 coronavirus موارد به عنوان چهارشنبه ادامه به برگزاری حرفه ای مسابقات فوتبال در ماه گذشته در خالی استادیوم. اما به عنوان عفونت اعداد رز ایتالیایی کمیته المپیک که نظارت کل, ایتالیایی, ورزشی صنعت به حالت تعلیق در تمام بازی ها تا آوریل 3.

با توجه به Janna Brancolini یک روزنامه نگار آمریکایی زندگی در میلان شهر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی, متوقف, کرد, بسته ورزشگاه و کلاس های ورزش و توقیف بیش از دو نفر در یک زمان از داخل همان فضای عمومی است.

“اگر ما در یک وضعیت که در آن این اقدامات قوی توقف این ویروس را به احتمال زیاد به دیگر شهرها و کشورهای دیگر این ایده است که آن چیزی که حق انجام,” او گفت: Crain را. Brancolini گفت: اکثر ایتالیایی ها که در ابتدا شاهد اقدامات به عنوان اغراق آمیز در حال حاضر آنها را به عنوان لازم است.

در روز سه شنبه اوهایو فرماندار مایک DeWine خواسته های داخلی, رویدادهای ورزشی را بدون تماشاگر. آیوی لیگ لغو شد کل آن پس از فصل مسابقات بسکتبال برای هر دو مردان و زنان تیم است. هند ولز مسابقات تنیس در کالیفرنیا لغو شد روز دوشنبه و NBA در حال حاضر گردش یک یادداشت آماده سازی تیم به بازی خود را به طور منظم و postseason بازی در ورزشگاه بدون طرفداران در حضور.

روز چهارشنبه NBA رزمندگان طلایی امور خارجه اعلام کرد که راهپیمایی خود را از 12 بازی خانگی برابر بروکلین نتس برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه طرفداران در تعقیب و گریز از مرکز.

هر گونه تصمیم گیری برای نزدیک کردن استادیوم از فن حضور را جدی اقتصادی انشعابات. گذشته از عدم گیشه رسید کمکی طرف های درگیر در استادیوم ورزشی را با یک ضربه از این شدید سیاست—این شامل شرکت های مواد غذایی, بلیط کارگزاران نوشیدن فروشندگان و حمل و نقل اپراتورها که کشتی مردم را به بازی. شهر نیویورک پایه های مالیاتی را نیز یک ضربه زیرا مردم نمی قادر خواهد بود به صرف پول در این وقایع است.

“آخرین باری که ما شاهد این بود که در طول جنگ جهانی دوم گفت:” علامت گذاری کنراد مدیر ورزشی کسب و کار برنامه در دانشگاه فوردهام. “تنها چیزی که من می توانید ببینید که شبیه زمانی است که ما تا به حال چند روز پس از 9/11.”

پس از 9/11 حملات تروریستی, NFL, به تعویق افتاد, بازی برای هفته دوم از آن فصل به طور منظم تا زمانی که تاریخ بعد و MLB لغو تمام بازی هایی که در هفته. این حرکت مجبور هر لیگ به فشار خود حذفی برنامه به تاریخ یک یا دو هفته بعد در تقویم.

اما توده cancelations از رویدادهای ورزشی در سراسر لیگ های مختلف می شود از جمله تعمیر آسان.

“شما نمی توانید برنامه ریزی مجدد” گفت: کنراد. “مشکل با هر نوع از سرگرمی های زنده رزرو شده است شما می توانید تا تاریخ. هنگامی که آن را از دست داده و آن را از دست داد. وجود ندارد و بیشتر مارس 10 فردا.”

هیچ ورزشگاه در شهر نیویورک خواهد احساس عواقب خالی حضور و غیاب و یا لغو بازی کاملا مانند Madison Square Garden. به عنوان صاحبخانه از نیویورک نیکز نیویورک رنجرز و صدها فروخته کنسرت ها و رویدادهای زندگی می کنند محل برگزاری زمان در 1.6 میلیارد دلار در درآمد در 2019, Crain را تایید کرد.

مقامات بهداشت پیشنهاد کرده اند نگه داشتن شش پا و دور از هر کسی که مظنون به پناه دادن به یک بیماری در یک مکان جمع آوری است. اما این سیاست ممکن است به اثبات غیر واقعی در یک محیط صمیمی و مانند Madison Square Garden.

“شما نمی توانید انجام دهید که در یک ثابت نشسته تسهیلات مانند MSG زمانی که صندلی ها 22 اینچ عرض دارد و 30 اینچ بین یک صندلی و بعد گفت:” سرخ شده. “چگونه شما را به اجرای چیزی نگه داشتن مردم که دور از هم جدا؟”

James L. دولان رئیس MSG شرکت نیاز به حساب های متعدد ملاحظات در روز های آینده. او نه تنها نظارت دو فرانشیز ورزشی حرفه ای در حال حاضر در فصل به طور منظم بازی, اما همچنین سهامداران شرکت خود و عموم مردم که با استفاده از تسهیلات خود را. روز شنبه, MSG, سهام پایین بود 7 درصد پس از افتتاح بل.

“او باید به وزن متعادل به طور کلی ایمنی ممکن است فشار عمومی از فرماندار یا شهردار و خط پایین خود گفت:” کنراد که اضافه فرماندار اندرو کومو یا بهداشت و درمان کمیسیون می تواند تصمیم گیری را برای MSG رئیس. “پس از آن بسیار وجود دارد دولان می توانید انجام دهید.”

منطقه ای شرق نهایی از NCAA بسکتبال مردان مسابقات برنامه ریزی شده است به بازی در باغ میدان مدیسون مارس 27-29 در حال حاضر بدون طرفداران در حضور.

در حالی که این بازی می تواند تیم ها و لیگ هنوز هم قادر خواهد بود برای جمع آوری درآمد را از خود پر سود پخش قرارداد که می تواند ثابت کند به طور فزاینده ای با ارزش اگر بیشتر آمریکایی ها به اقامت در داخل خانه در میان شیوع.

“مردم خواهد بود پناه در خانه های خود و آنها نیاز به چیزی برای انجام تلویزیونی رویدادهای ورزشی ممکن است یک راه عالی برای منفجر کردن بخار و برخی از ظاهر عادی,” سرخ شده گفت:. “این ممکن است یک مزیت برای پخش.”

اما وجود خواهد داشت عمده انشعابات اگر یک ورزشکار حرفه ای و یا دانشگاهی آزمون های مثبت برای coronavirus فرضی که به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد.

بسیاری از بهداشت عمومی و حقوق ورزشی کارشناسان Crain را صحبت کرد و به بیان استعفا در احتمال این اتفاق می افتد و اشاره کرد هر ورزشی اکشن شامل عرق کردن, لمس کردن, بازدم و قفل بسته فضاهای اتاق. اگر یکی از اعضای یک تیم تست مثبت بقیه که تیم را پس از آن نیاز به قرنطینه می شود و همچنین هر تیم دیگر و یا ورزشکاران که ممکن است در معرض آن دسته از افراد است. این می تواند کل فرانچایز یا دانشگاه به مکث بازی لیگ و یا استفاده از جایگزین.

“آیا شما با قرار دادن یک تیم دیگر در این عرصه و تماس آنها لیکرز?” کنراد پرسید. “من فکر می کنم که واقعا یک کابوس است.”

استاد سرخ شده توضیح داد که وقتی که می آید به NCAA بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها در “تیغ نازک بودجه” خواهد بود و به خصوص تحت تاثیر قرار توسط یک مکث در postseason بازی مانند جنون مارس مسابقات است. او پیش بینی شده است که در این سناریو قانونگذاران ایالتی خواهد نیاز به استفاده از مالیات بر درآمد برای پوشش افزایش هزینه های مدارس, که پس از آن تصویب هزینه به دانش آموزان و ایجاد یک چرخه درد که می رسد همه درگیر در این رویداد است.

در نهایت وقتی که می آید به کروناویروس و ورزشی زندگی می کنند ممکن است از لحاظ اقتصادی امکان پذیر راه حل که برآورده فعلی استانداردهای بهداشت عمومی.

“وجود دارد آسان نیست پاسخ به هر یک از این” دکتر Ompad گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>