شهرستان فروشگاه می توانید بازگشایی دوشنبه اما بسیاری از بزرگترین نمی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر غیر ضروری مغازه ها—از clothiers به فروشگاه های اسباب بازی —به زودی مجاز به ارائه خدمات محدود به کابین-fevered خریداران پس از چند ماه در مستند. اما برخی از شهرستان بزرگترین فروشگاه نخواهد بود شرکت.

تعدادی از عمده فروشان می گویند آنها باز نیست برای منظقه وانت در ژوئن 8, تاریخ اندرو کومو مجموعه برای اولین مرحله از بازیابی برای کانون شیوع کروناویروس در آمریکا

مربی کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن نخواهد بود باز هر از نیویورک بوتیک مد روز دوشنبه به گفته یک نماینده برای پدر و مادر ملیله, Inc. لوکس شرکت شده است بازگشایی صدها نفر از فروشگاه ها در سراسر شمال امریکا و اروپا و آسیا در هفته های اخیر با حدود نیمی از آن فروشگاه شبکه در آمریکا و کانادا ارائه منظقه خدمات است اما برگزاری دیگر در شهر نیویورک است.


آرایش اذوقه رسان, Ulta Beauty, Inc. است محتاط بودن بیش از حد با هیچ جدول زمانی در عین حال برای آن شهر فروشگاه برای بازگشایی به نیویورک باقی مانده رفیع مانع برای یک صنعت است که شناخته شده است برای ارائه به بالا لمسی خدمات به سعی کنید از محصولات. از روز شنبه تنها هفت Ulta 51 فروشگاه در ایالت نیویورک باز هستند برای منظقه وانت که همه آنها در واقع در حومه شهر.

خرده فروشان در حال کشتی با بازگشایی برای وانت به عنوان آنها سعی می کنید برای تعیین اینکه آیا این امر می تواند هر دو امن و سودآور است. منظقه کمک های مختلف در شهرستانها از حومه مراکز خرید و مراکز شهری با مصرف کنندگان متکی به حمل و نقل عمومی. هر چند وانت مطمئن برای آسانسور فروش با نزدیکی خریداران این امر نیاز به درایو به اندازه کافی کسب و کار را به هزینه های آن را به ارزش.

در بالا از آن, برخی از منهتن مغازه ها آسیب دیده اند در غارت و عرض در خرید معابر مانند پنجم خیابان برادوی و خیابان مدیسون شده اند سوار کردن با تخته سه لا برای جلوگیری از آسیب.

Tiffany & Co., که در عمل عمده گل سرسبد کردن خیابان پنجم مجموعه آزمایشی بازگشایی تاریخ 11 ژوئن این شرکت اعلام کرد. فروشگاه طلا و جواهر در یک محل موقت درب بعدی در حالی که اصلی فروشگاه تحت نوسازی سوار شد تا این هفته اعتراض.

Macy’s, Inc., یکی از بزرگترین فروشگاه های شروع مذاکرات با شهردار نیویورک, بیل د Blasio در ممکن است در مورد بازگشایی. آن را نه گذاشته یک برنامه در عین حال برای باز کردن آن هرالد مربع گل سرسبد بود که هدفمند توسط غارتگران در اوایل این هفته.

وقتی که می آید به منظقه وانت در شهر نیویورک “این طرح به شرکت” میسی سخنگوی بلر روزنبرگ گفت: “اما همانطور که می دانید ما در حال گرفتن همه چیز روز به روز.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>