شهر شرکت فنی نمی تواند از پرداخت اجاره یا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صنعت فن آوری که سوار این شهر بازار دفتر در سال گذشته نیاز به یک استراحت در اجاره برای زنده ماندن از آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر در یک گزارش جدید می یابد.

یک نظرسنجی از نیویورک شرکت فنی و سرمایه گذاران توسط مرکز شهری آینده فکر می کنم تانک و فناوری:نیویورک لابی گروه یافت گسترده آسیب.

“بخش قابل ملاحظه ای از این شهر شرکت های فن آوری در حال تجربه کاهش چشمگیر در فروش و مجبور به تاخیر در راه اندازی محصول و انصراف از جمع آوری کمک های مردمی دور” گزارش یافت می شود. “به عنوان یک نتیجه بسیاری از آنها تخمگذار کردن یا furloughing کارکنان. و کارشناسان بر این باورند که نه تعداد ناچیز از تکنولوژی های نوپا می تواند اجرا از پول نقد و تعطیل کردن عملیات.”


این گزارش توصیه می کند که راه اندازی ارائه می شود برخی از فرم تجاری اجاره امداد. این گزارش به نقل از Hicham Oudghiri مدیر عامل و موسس شرکت اطلاعات انیگما که گفت فروش خود را به زودی می تواند به سقوط تا آنجا که 50%.

“کمک خواهد یک مهلت قانونی برای تجاری اجاره” Oudghiri گفت: در گزارش. “اگر وجود دارد هر چیزی در شهر نیویورک [می تواند انجام دهد برای کمک به] آن خواهد بود که.”

ناشناس شرکت در این گزارش ذکر شده امضا WeWork اجاره برای کارکنان از 20 در ماه ژانویه شده است و قادر به مذاکره یک معامله جدید پس از برش کارکنان آن به شش.

آسیب به صنعت فن آوری می تواند باعث مشکلات جدی برای شهر تجاری صنعت املاک و مستغلات است که در حال حاضر به شدت صدمه دیده فرو خرده فروشی و بخش شب زنده داری.

تکنولوژی از جمله تبلیغات رسانه ای و اطلاعات سال گذشته با پیشی گرفتن خدمات مالی به اجاره بیشتر فضای اداری از هر بخش.

شرکت فنی اختصاص 25 درصد از این شهر را تقریبا 32 میلیون فوت مربع از دفتر جدید لیزینگ در سال گذشته با توجه به CBRE.

لوایح متعدد در سطح دولت از جمله یکی معرفی پنج شنبه توسط سناتور. جولیا سالازار تماس برای waiving تجاری اجاره. سناتور. مایکل Gianaris ارائه کرده است یک لایحه برای 90 روز های مسکونی و تجاری اجاره یخ برای کسب و کار تحت تاثیر Covid-19.

این مرکز گزارش همچنین خواستار این شهرستان به طور مستقیم سرمایه گذاری در راه اندازی از طریق یک صندوق جدید است. آن را می گوید که دولت فدرال باید اطمینان حاصل شود که راه اندازی می توانید دسترسی به وام از طریق چک حفاظت از برنامه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>