شهر نزدیک به 40 مایل از خیابان به ماشین عمدتا در نزدیکی پارک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک را نزدیک 40 مایل از خیابان به ماشین عمدتا در نزدیکی پارک به گسترش میزان فضایی که عبور و مرور را برای حفظ فاصله اجتماعی, شهردار, بیل د Blasio گفت.

هدف نهایی این خواهد بود که 100 مایل از “خیابان باز” در طول شیوع کروناویروس, de Blasio روز دوشنبه گفت: در اخبار جلسه.


شهردار فشرده شده است توسط شورای شهر و دوچرخه طرفداران برای باز کردن خیابان به پیاده و دوچرخه سواران و بیشتر به تفریح و سرگرمی امکانات به نیروهای جدید است. د Blasio مقاومت کرده بود و این طرح گفت: آنها را ایجاد چالش برای اجرای قانون است. شهردار همچنین گفت که او نگران بود که رانندگان ممکن است نه اطاعت خیابان closings خطر انداختن پیاده و دوچرخه سواران.

که باز یک شکاف با شورای. “اگر شهردار باز نمی شود و خیابان ها به نیویورک که به شدت نیاز به فضاهای عمومی امن در حال حاضر @NYCCouncil نگاه کنید به @NYGovCuomo برای رهبری بر این موضوع است. ما در حال آماده به کار با دولت این اتفاق می افتد را” رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson گفت: روز شنبه در توییتر.

“وجود دارد که واقعا خوب اجماع است که ما می تواند چیزی قابل توجهی” د Blasio روز دوشنبه گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>