شهرستان برای برگزاری جلسه زیر ملک-مالیاتی طرح دعوی در دادگاه اخراج

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اخراج یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن این شهر املاک سیستم مالیاتی پنج شنبه در معرض شکاف بین کت و شلوار قدرتمند حامیان و موازی تلاش راه اندازی شده توسط این شهرستان به کشف یک سیستم تعمیرات اساسی.

دفتر شهردار جمعه اعلام کرد که شهر نیویورک کمیسیون املاک اصلاحات مالیاتی خواهد شد که اولین جلسه در این موضوع در 6:30 p. m. Mar. 12.

مجموعه ای از عمده صاحبخانه از جمله Durst سازمان مرتبط RXR ملک سیلوراستاین خواص و دو درخت پشتیبانی مالیاتی حقوق صاحبان سهام در حال حاضر ائتلاف که در راه اندازی این پرونده شهر املاک سیستم مالیاتی در سال 2017.

کت و شلوار با اشاره به اختلاف در شهر چگونه ارزیابی خواص با استناد به نمونه هایی که گران قیمت خانه های تک خانواری در تونی محله مانند شیب پارک به عنوان مثال اغلب با پرداخت هزینه نسبتا کمتر از کاهش ارزش خواص در جاهای دیگر از جمله محله های پرجمعیت و عمدتا توسط اقلیت.
 


ائتلاف را متهم به سیستم بودن خودسرانه و تبعیض نژادی.

دولت استیناف تقسیم بندی را رد کرد و با توجه به برخورد یک ضربه به این گروه و تلاش برای upend سیستم. جاناتان Lippman سابق قاضی از دولت بالاترین دادگاه که در حال حاضر یک Latham & Watkins وکیل به نمایندگی از مالیات حقوق صاحبان سهام در حال حاضر در این مورد گفت: شاکیان درخواست تجدید نظر به دولت در دادگاه تجدید نظر.

“نظر ما بود که همیشه این بود که در نهایت رفتن به تعیین شده توسط دادگاه عالی” Lippman گفت Crain را. “ما احساس می کنیم ما یک حقوقی قوی مورد. این سیستم در حال حاضر بر خلاف قانون اساسی است.”

در همین حال کمیسیون مونتاژ توسط شهردار, بیل د Blasio و شورای شهر تولید گزارش در هفته های اخیر که شناسایی اساسا همان مشکلات در سیستم مالیاتی: خواص مختلف ارزش بازار مشمول مالیات نیست یکنواخت.

Lippman این را رد کرد که در تلاش است.

“هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد بدون ما ادامه فشار با طرح دعوی در دادگاه” او گفت:. “سیستم سیاسی نیست به این موضوع برای 40 سال.”

اعضای مالیات-کمیسیون اصلاحات bristled در Lippman این مفهوم است.

“من کاملا با آن مخالف گفت:” جیمز پروت مدیر اقتصادی و سیاست های مالی در مدرسه جدید در مرکز شهر نیویورک وزارت امور خارجه و عضو این کمیسیون است. “من نمی خواهد که همه از صرف ساعت ها و تلاش است که من و بسیاری دیگر قرار داده اند بر این اگر من احساس آن را در کنار نقطه.”

مالیات حقوق صاحبان سهام در حال حاضر فقدان ایمان در مالیات-کمیسیون اصلاحات نیز میسازد لخت دو طرف’ اهداف متفاوت. هر دو نقطه اختلاف در راه شهرستان مالکان مشمول مالیات اما عمده صاحبخانه’ دخالت در مالیات حقوق صاحبان سهام در حال حاضر نیز سیگنال های که این گروه امیدوار است برای مرتب کردن آن موضوع و سپس کلید shift رو بار مالیاتی اعضای خرس برای املاک تجاری مانند بزرگ و برج های اداری و اجاره آپارتمان اسپارس بر روی صاحبان آپارتمانهای co-ops و خانه های تک خانواده.

ملک-مالیات کمیسیون گفته است که به استثنای تجاری مانند خواص از آن تجزیه و تحلیل و توصیه.

“اگر ما تعصب آن را نسبت به افرادی که زندگی می کنند در خانه خود گفت:” آلن Cappelli یک جزیره استاتن وکیل است که در این کمیسیون است. “من به دنبال کار و خانواده های طبقه متوسط در نیویورک که در حال مبارزه برای به دست آوردن و من امیدوارم که ما می تواند ایجاد عدالت در میان آن کلاس. نه برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>