شهر ترافیک سطح نازل شدن 35% زیر جدید اجرایی سفارشات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

داده های جدید نشان می دهد شهر نیویورک در ساعت شلوغی ترافیک اعداد رسیده خیره کننده پایین نشان می دهد coronavirus نگرانی را به طور موثر تبدیل این شهر به شهر ارواح.

با توجه به داده های ردیابی شرکت TomTom تراکم ترافیک در سطح شهر نیویورک در ساعت 8 صبح روز شنبه بودند 17 درصد کمی بیش از یک سوم کمتر از مقایسه تراکم ترافیک اعداد یک سال پیش بود که 52 درصد. TomTom با استفاده از مقدار زمان رانندگان صرف در ماشین به مسیر ترافیک سطح.


آنچه در آن به معنی این است که مردم در حال بیرون رفتن گفت:” دیوید پادشاه یک برنامه ریز حمل و نقل است که می آموزد در دانشگاه ایالتی آریزونا. “آنها در حال رفتن به کار می کنند و شما در حال دیدن پهنای باند کاهش تقاضا است.”

“این بسیار مهم” گفت: سام شوارتز سابق نیویورک ترافیک کمیسر شناخته شده به عنوان Gridlock سام. “این نوع از تراکم سطح شما فقط ببینید که زمانی که شما یک تعطیلات بزرگ در اثر و مدارس تعطیل هستند و بسیاری از مردم از کار.”

هفته گذشته ترافیک اعداد نشان داد ترافیک کاهش یافته است به طور قابل توجهی در طول دو صبح و شب راش. بین 9 مارس و آوریل 13, تراکم ترافیک در طول 8 صبح با عجله پایین بود 13.5 درصد نسبت به همین هفته در سال 2019 شرکت تجزیه و تحلیل یافت. در طول 5 p. m. و با عجله از شهر TomTom نشان داد تراکم ترافیک پایین بود 26.25 درصد نسبت به همین هفته در سال 2019.

“این به من می گوید مردم دور ماندن و آنها در حال انجام آن به سرعت در حال” پادشاه گفت:. “من انتظار دارم که اعداد را تبدیل به برجسته تر است.”

واضح توضیح به این تغییر جرم پاسخ به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو است و شهردار, بیل د Blasio تازه ترین اطلاعیه ها و دستور اجرایی با هدف فاصله نیویورک از سرعت گسترش coronavirus. کومو با صدور دستور اجرایی در روز دوشنبه ممنوعیت جمعیت بیش از 50 نفر و محدود کردن تمام کافه ها و رستوران ها را خارج و تحویل خدمات. د Blasio یکشنبه اعلام کرد که تمام مدارس دولتی در نیویورک بسته خواهد شد تا مارس 23.

“اگر همه این نسخهها کار میکند برای صفحه اصلی و یا شهر قفل کردن و سپس تقاضا برای حمل و نقل خواهد دهانه” پادشاه گفت:.

نیویورک کاهش تراکم ترافیک ممکن است برجسته تر است بیشتر به عنوان موارد از coronavirus تایید در سراسر شهرستان. با توجه به TomTom اطلاعات صبح روز دوشنبه میلان دیدم 64% کاهش زمان صرف شده در ترافیک رم 67% کاهش و سیاتل 36% کاهش اعداد که همه رشد از فقط یک هفته پیش.

اگر ما در این روند از هفته گذشته این است که قطعا یک نوسان گذرا گفت:” رالیتسا پیترز یک تحلیلگر در TomTom.

اقتصادی انشعابات از عدم ترافیک وسیله نقلیه وارد شهر خواهد بود گسترده است. گذشته از کاهش مشتری پایه برای کسب و کارهای کوچک در سراسر نیویورک وجود خواهد داشت کمتر درآمد گرفته شده توسط این شهرستان از صدور بلیط پارکینگ و بکسل ماشین که شوارتز برآورد می شود یک و نیم میلیارد دلار در سال است. پس از آن وجود دارد از دست دادن تلفات درآمد از همه از اتومبیل های ورود و خروج شهر هر روز درآمد که به طور مستقیم وارد این شهر سیستم حمل و نقل.

MTA را در مشکل جدی مالی بر اساس فروپاشی کرایه درآمد” پادشاه گفت.

با توجه به شوارتز نیمی از درآمد اضافی گرفته شده در Triborough پل و تونل را نه امکانات می رود به این شهر سیستم حمل و نقل و نیم می رود به این شهر دو راه آهن. دیگر عوارض درآمد بندر خودگردان شش پل و تونل و می رود که به طور کلی درآمد صندوق است که پشتیبانی از مسیر قطار و دیگر خطوط حمل و نقل.

ممکن است هیچ درآمد مازاد با حجم مانند این که” شوارتز گفت: با اشاره به TomTom ترافیک داده ها.

و آن را نه فقط در نیویورک جاده ها که باید تبدیل به فضاهای خالی. برخی از این شهر جاذبه های توریستی بالا دیده می شود تعداد آنها کاهش چشمگیری در چند هفته گذشته.

با توجه به داده ها از پلاسر Labs, Inc., یک پا ترافیک تجزیه و تحلیل پلت فرم بازديد در آخرین هفته از ماه فوریه در مجسمه آزادی بودند و 42 درصد زیر پایه.

“این خواهد بود واقعی مشکلات در بسیاری از مردم” گفت: پادشاه. “این است که فراتر از حمل و نقل.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>