شهر را به فروشگاه های مواد غذایی است که نیاز به ماسک برای مشتریان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر را هر فروشگاه مواد غذایی است که نیاز به مشتریان به پوشیدن ماسک شهردار گفت: روز شنبه یک عمل است که این شهر دلسرد در شروع Covid-19 بیماری همه گیر.

“قرار دادن یک علامت در ورودی در اطراف فروشگاه آن را روشن است که این نیاز” شهردار, بیل د Blasio گفت: صبح خود را در کنفرانس خبری. “قانونی است و مناسب و شهرستان خواهد شما را به عقب.”

در یک فرمان اجرایی دوشنبه Gov. اندرو کومو مورد نیاز فروشگاه ها برای ارائه به تمام مشتریان در مواجهه کارکنان با ماسک و دستکش. اما این حکم نه اضافه کردن هر گونه الزامات مورد نیاز برای مشتریان.


در پایان ماه مارس در این شهر دلسرد صاحبان فروشگاه از نیاز به ماسک. یک بیانیه رسانه در مارس 24 از بخش کسب و کار کوچک خدمات گفت: “صاحبان کسب و کار مجاز به نوبه خود به دور مشتریان که با پوشیدن ماسک صورت است.”

این شهر زیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد از زمانی که ماسک تنها لازم است برای افرادی که دچار علائم. در آوریل 3, de Blasio البته تغییر و گفت: ماسک باید فرسوده توسط تمام نیروهای جدید برای جلوگیری از گسترش Covid-19 قبل از آنها علائم.

فروشگاه مواد غذایی صاحبان گفت Crain را در روز دوشنبه که آنها می خواهم یک نیاز برای مشتریان به پوشیدن ماسک به عنوان به خوبی.

“متوسط سوپرمارکت حدود 100 نفر از کارکنان ، تقسیم عددی بر مضرب بیشتر از آن است که مشتریان در هر روز” گفت: Avi Kaner صاحب مورتون ویلیامز زنجیره مواد غذایی.

نیوجرسی و لس آنجلس در حال حاضر مورد نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه.

برخی از صاحبان فروشگاه سوال که چگونه آنها می تواند به اجرای این قانون است. د Blasio ضمنی این شهرستان کمک خواهد کرد اگر چه او نمی روشن شدن این که آیا اداره پلیس شهر درگیر می شود.

“ما کمک خواهد کرد که شما را به اجرای آن قوانین” د Blasio گفت. “آن چیزی که حق انجام این کار برای تمام نیروهای جدید است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>