شهر مرگ و میر می رسد 365 با بیش از 23,000 موارد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

[این جلسه به پایان رسید. برای آخرین به روز رسانی در شیوع کروناویروس در منطقه نیویورک خواندن در روز جمعه پوشش زنده.]

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • شهر نیویورک مرگ و میر می رسد 365.
 • تعداد بیماران بستری در بخش دولتی 40 درصد افزایش یافت.
 • یک پرستار در یک بیمارستان منهتن درگذشت ویروس.
 • بیشتر کشورهای هدف از مسافران نیویورک بیش ویروس.
 • اداره پلیس گزارش اول خود را coronavirus مرگ یک غیر نظامی و عضو هیات.
اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

مقامات بهداشتی گزارش اواخر پنجشنبه است که شهر نیویورک اضافه شده بود 3,101 جدید تایید coronavirus موارد از همان زمان در یکشنبه آوردن مجموع به 23,112. در مقایسه بیش از 4,400 موارد جدید اضافه شد از شنبه تا چهارشنبه.

تعداد کل ویروس-مرگ و میر ناشی از صعود به 365 روز پنج شنبه از 280 روز قبل از.

از آخرین مرگ کل برانکس اختصاص 80 میر (22 درصد); بروکلین 81 (22 درصد); منهتن 55 (15 درصد); کوئینز 123 (34 درصد); و استاتن آیلند, 26 (7 درصد). اکثریت قریب به اتفاق از مرده تا به حال بیماری زمینه ای, مقامات گفت.

از صبح روز چهارشنبه تا پنج شنبه صبح 100 نفر از coronavirus در نیویورک دولت رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز پنج شنبه که در آن پیام بود که مهمترین آنها کمتر امیدوار تر از آن شده بود که روز قبل ،

آقای کومو گفت: تعداد بیماران بستری در نیویورک به ضرب گلوله کشته بود تا 40 درصد در یک روز بیشترین افزایش در روز.

یکی از عوامل در حال افزایش مرگ و میر او گفت که مسن تر و ضعیف تر بيماران ماندن در هواکش 20 روز یا بیشتر قبل از تسلیم به نارسایی تنفسی.

“دیگر شما را در یک ونتیلاتور بیشتر احتمال یک نتیجه بد,” او گفت:.

فرماندار تاکید کرد که اعداد در هر روز تنها نه لزوما تصرف آسیب ناشی از ویروس است.

“زمانی که شما صحبت کردن با مدل های طرح ریزی, آنچه, آنها می گویند که شما یک نوسان,” او گفت:, و اشاره کرد که داده بود که گزارش توسط بیمارستان. “آنها نمی دانند که اگر آن را یک انحراف در بیمارستان اتفاق می افتد که به گزارش روز.”

به همین دلیل او گفت: “به نظر نمی آید در هر روز است. به نظر نمی آید در هر دوره کمتر از سه یا چهار روز در دنباله.”

هنوز جلسه توجیهی در روز پنج شنبه قابل توجه بود نوسان از چهار نسخه که آقای کومو led با خوش بینی در مورد کاهش نرخ رشد بستری در دولت است.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک گفت: محرک لایحه در کنگره نتواند به آدرس دولت نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتباریاعتباری…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

بیشتر به روز رسانی از صبح روز پنج شنبه در جلسه:

 • با 100 جدید, مرگ و میر, نیویورک تلفات از ویروس بود 385 روز پنج شنبه صبح.

 • تعداد ویروس در بیماران بستری شده در روز پنج شنبه بود 5,327. از کسانی که 1,290 شد در بخش مراقبت های ویژه تا 45 درصد از 888 در بخش مراقبت های ویژه در روز چهارشنبه.

 • ایالت نیویورک بود 37,258 موارد تایید شده که از پنج شنبه صبح تا بیش از 6400 از صبح روز چهارشنبه. بیش از 23,000 از موارد در شهر نیویورک است.

 • نیویورک امیدوار به ساخت حداقل یک مرکز با بیش از 1000 تخت در هر یک از شهر نیویورک را در پنج بخش و شهرستانهای اطراف برای مدیریت قریب الوقوع سرریز بیماران.

Kious کلی, دستیار مدیر پرستار در کوه سینا وست بیمارستان در منهتن, پیامک خواهر خود Marya پاتریس Sherron در مارس 18 به می گویند که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بود و در یک ونتیلاتور در بخش مراقبت ويژه.

او گفت که او می تواند متن اما بحث نیست.

“”من خوب هستم” او نوشت: خانم Sherron به یاد می آورد در مصاحبه ای در روز پنج شنبه. “‘نگو بابا و مامان. آنها نگران باشید.'”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

 • کومو هشدار می دهد که این بیماری همه گیر تلفن می تواند بدتر.
 • جدید کروناویروس مرگ و میر در شهر نیویورک هل دولت شمارش به بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.
 • شهردار بیل د Blasio: شهر یک هفته ارزش تجهیزات پزشکی.

آقای کلی 48 درگذشت اواخر روز شنبه, لمس کردن فوران خشم و غم و اندوه در میان همکاران و اعضای خانواده ناراحت در مورد عدم دنده محافظ ارائه شده به کسانی که مانند او در خط مقدم مبارزه با ویروس.

“مرگ او می تواند مانع از” خانم Sherron گفت: در Facebook در روز چهارشنبه. او افزود: “من عصبانی هستم. او سالم است.”

آقای کلی زندگی چند بلوک دورتر از بیمارستان و شرح داده شد توسط همکاران به عنوان اختصاص داده شده خوش نیت همکار.

“او با استفاده از حمل در اطراف یک ضخامت notepad دارنده پنهان است که یک جعبه پر از شکلات و آب نبات بنابراین او می تواند آن را داشته باشد دستی را به بدبختی/grumbly پرستاران و پزشکان که احتمال بیشتری نسبت به نه ‘hangry,'” جوآن لوو یک پرستار در کوه سینا در غرب, ارسال شده در Facebook در روز چهارشنبه.

پرستاری نمی شد اول خود را حرفه. اهل میشیگان کلی به نیویورک نقل مکان کرد بیش از 20 سال پیش به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک رقصنده خواهر او گفت:. او سپس به مدرسه پرستاری و مشغول به کار به عنوان یک پرستار در کوه سینا در غرب قبل از ارتقا به پست معاون مدیر در بخش تله متری.

کارگران در کوه سینا وست بیمارستان در 10 خیابان که قبلا شناخته شده به عنوان روزولت بیمارستان گفت: بیمارستان کافی نیست تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E. بیش از آخر هفته, عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد پرستاران پوشیدن کیسه زباله به دلیل کمبود لباس.

“ما به اندازه کافی نیست P. P. E. ما درست ندارد P. P. E., و ما باید نیروی انسانی مناسب برای رسیدگی به این بیماری همه گیر” Bevon Bloise یک پرستار ثبت شده در بیمارستان نوشت: در Facebook.

یک بیمارستان سخنگوی لوسیا لی, مورد مناقشه ادعای اینکه این بیمارستان تا به حال نمی مبله تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود را.

“این بحران است زور زدن منابع از تمام نیویورک بیمارستان منطقه” او نوشت: “و در حالی که ما انجام دهند و تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان ما همه ما باید بیشتر در هفته پیش رو است.”

بیشتر فرمانداران در روز پنج شنبه هدفمند مسافران از منطقه نیویورک, مرکز شیوع کروناویروس در آمریکا در تلاش برای محدود کردن گسترش در کشورهای خود را.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس دستور داد هر کسی که پرواز را به وزارت امور خارجه از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و شهر New Orleans به خود منزوی برای 14 روز. فرماندار تگزاس جینا Raimondo رود آیلند گفت که او نیاز به آن است که هر کسی که در سفر از نیویورک به انجام همان.

و در کنتیکت که در آن بسیاری از ثروتمند نیویورکی را خانه دوم رژیم صهیونیستی. ند لمانت خواست همه مسافران از شهر نیویورک به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود به دولت است.

سفارشات جدید پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis از فلوریدا و رژیم صهیونیستی است. لری هوگان مریلند اعمال محدودیت های مشابه و پس از مقامات کاخ سفید گفت که هر کسی که به تازگی در نیویورک بوده است که تا به حال بیش از 37,000 موارد و نزدیک به 400 کشته و پنج شنبه باید خود قرنطینه به مدت دو هفته.

شهردار بیل د Blasio سوال حکمت از جمله دستورات در اخبار جلسه توجیهی در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم وجود دارد کمی از عدم به رسمیت شناختن حق در حال حاضر چقدر این بیماری در حال حاضر در سراسر کشور,” او گفت:.

آقای ابوت اجرایی سفارش فقط برای کسانی که سفر به تگزاس است. او گفت: این امر می تواند اجرا توسط دولت و بخش عمومی ایمنی و تخلفات می تواند به عنوان یک جرم جنایی مجازات جریمه و زندان زمان و یا هر دو. سربازان دولت انجام خواهد شد و بازدید برای مسافران جداسازی مکان به منظور بررسی انطباق.

خانم Raimondo گفت که برای به اجرا درآوردن او سفارش سرباز گارد ملی خواهد بود مستقر در اتوبوس و ایستگاه های قطار و پلیس دولت کمک خواهد کرد بررسی اتومبیل های جدید و صفحات.

اواخر پنجشنبه اداره پلیس نیویورک گزارش داد که Dennis C. Dickson یک نگهبان در مقر پلیس و 14 سال کارمند مرده بود پیش از آن در روز بخش اول coronavirus مرگ است.

آقای دیکسون, 63, درگذشت Kings County Hospital در بروکلین بخش گفت: در انتشار اخبار.

انتشار در توصیف آقای دیکسون به عنوان یک “محترم عضو وادار سازد کارکنان” با اشاره به ویژه 17-بعد از روی لئامت دادن او در طول و بعد از طوفان سندی کمک به اورژانس عملیات پاکسازی در ستاد.

در طول این ویروس شیوع آزادی گفت: “آقای دیکسن بود دوباره در خط مقدم تمیز کردن و ضد عفونی 1 پلیس پلازا به طوری که پرسنل ما در اینجا می تواند با خیال راحت.”

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی گفت: 19 بیشتر مردم مرده بود از coronavirus آوردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به 81. وجود دارد 2,492 جدید ثبت موارد ویروس, آوردن دولت در مجموع به 6,876 آقای مورفی گفت.

چهل و سه نفر از 375 مراقبت دراز مدت امکانات در کشور در حال حاضر حداقل یک بیمار که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت. سه نفر از 19 نفر است که مرگ و میر گزارش شده در روز پنج شنبه به تازگی در خانه های سالمندان.

در جبهه اقتصادی 16 بار به عنوان بسیاری از نیوجرسی ساکنان ثبت شده برای بیمه بیکاری در هفته گذشته — 155,000 مردم — آیا به عنوان هفته قبل از آقای مورفی گفت.

فرماندار همچنین گفت که نیوجرسی مدارس باقی خواهد ماند بسته حداقل تا مارس 20.

مانند شهرستانها در سراسر کشور نیویورک در حال حرکت است به انتشار آسیب پذیر بدون خشونت زندانیان از زندان برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان زندانی.

اواخر روز شنبه, 200 زندانی شده بود آزاد آوردن شهر نیویورک زندان جمعیت به 4,906, شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. آخرین بار آن را در زیر 5,000 او گفت 1949. یکی دیگر از 175 زندانی شد و انتظار می رود منتشر شده از پنج شنبه شب.

به طور جداگانه آقای د Blasio شناسایی المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز به عنوان “کانون در کانون” از نیویورک coronavirus بحران پس از 13 نفر وجود دارد در طول 24 ساعت.

بالا بهداشت شهرستان گفت: چهار نفر کشته شده بود در بیمارستان در روز گذشته و آقای د Blasio گفت که 40 اضافی هواکش و 56 اضافی کارکنان شد در راه خود را وجود دارد.

شهرستان مقامات بهداشت نیز روز پنجشنبه گفت که آنها بودند چگونه به گسترش استفاده از دنده محافظ برای کارگران بیمارستان از جمله پتانسیل روش برای re-مطابق با فولاد ماسک به عنوان منابع خرد شدن و نیاز به افزایش است.

Video player loading
این هفته در شهر نیویورک مدارس دولتی شروع آموزش از راه دور. اما برای بیش از 100 ، 000 دانش آموزان که بی خانمان های مجازی آموزش و پرورش ممکن است دور از دسترس.اعتباریاعتباری…Gabriela Bhaskar برای نیویورک تایمز

Allia فیلیپس هیجان زده بود به انتخاب کنید تا اپل از مدرسه اش در هارلم در هفته گذشته. او نمی خواهید به دست هر کلاس و امیدوار به زمین بر پايه چهارم رول افتخار دوباره.

روز دوشنبه زمانی که شهر نیویورک را از مدارس شروع از راه دور آموزش Allia اخراج کردن اپل در خانواده او را در یک پناهگاه بی خانمان در قسمت فوقانی سمت غرب.

و دیدم هیچ چیز نیست.

“من رفتم طبقه پایین برای پیدا کردن که آنها لازم نیست که هر گونه اینترنت” Allia را گفت. “شما screwing تا دختر من آموزش و پرورش است.”

سیستم مدارس دولتی را به سوئیچ از مدرسه به طور منظم به آموزش از راه دور در حال خروج فقیر و آسیب پذیر دانش آموزان پشت — به خصوص برآورد شده 114,000 زندگی در پناهگاه و مسکن ناپایدار — چون اکثر پناهگاه در شهر ندارد Wi-Fi در دسترس برای ساکنان و وزارت آموزش و پرورش هنوز ارائه دستگاه های با ساخته شده است در اینترنت.

گروه تقلا برای رفع این مشکل به عنوان فرزندان سقوط بیشتر پشت سر آن است گفت سرپناه اپراتور که تحویل لپ تاپ نمی خواهد شروع تا هفته آینده.

تقریبا یک شبه خالی انبار در بروکلین نیروی دریایی حیاط شد و تبدیل به یک موقت کارخانه تان شدیدا کردن ده ها هزار نفر از چهره سپر پزشکی کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

تلاش و همکاری بین سه شرکت هایی که به طور معمول از پارچه و یا چاپ بازاریابی علامت ناشی از شهر نیویورک تماس برای کسب و کار برای کمک به ایجاد محافظ دنده مانند ماسک و لباس است, است که به فوریت مورد نیاز است.

در روز پنج شنبه بیش از 100 کارگر نشسته در اطراف میز تاشو و تبدیل قطعات پلکسی گلاس و فوم باند یکبار مصرف به صورت سپر که پوشش تمام صورت و شبیه جوشکار ماسک. سه شرکت طراحی و توسعه یک نمونه اولیه در روز شنبه و دریافت تصویب شهرستان روز بعد.

آنها انتظار دارند برای تولید 15,000 تا 18,000 سپر یک روز برای بیمارستان های شهرستان.

“این یک زمان جنگ تلاش” آقای د Blasio گفت: پس از سفر به کاورنو انبار در روز پنج شنبه. “آنها به ایجاد یک کارخانه از ابتدا.”

گزارش شد کمک توسط یونس انگل برومویچ مانی فرناندز لوئیس Ferré-Sadurní مایکل طلا, نیکول, هنگ, جان, Leland جسی مک کینلی اندی, نیومن, Somini Sengupta اد Shanahan نیکیتا استوارت و تریسی Tully.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>