شهرستان بيمارستان آماده زندگی می کنند و یا می میرند’ هدایت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بیماران در آورده از طریق یک coronavirus منطقه مصرف در ابن میمون مرکز پزشکی در نیویورک در روز سه شنبه.

عکس: اسپنسر پلات/گتی ایماژ

افزایش بیماران بدحال در شهر نیویورک است مجبور به بیمارستان بزرگ را به بدترین سناریو قصد دارد که زندگی و مرگ به عنوان coronavirus قله و امتداد لوازم اضطراری.

برخی از بیمارستان ها و وضعیت سلامت رهبران کشیده اند تا دستورالعمل که برای بیماران هواکش باید در بیمارستان ها اجرا کوتاه, با توجه به مصاحبه با مقامات بیمارستان و یادداشت های بازدید شده توسط وال استریت ژورنال.

دستورات ارائه یک نگاه اجمالی در چگونه پزشکان در سراسر شهرستان می تواند در مقابله با گونه بی سابقه ای در چند روز آینده.

Northwell سلامت که در عمل 23 بیمارستان برنامه را به هواکش اول به بیماران به احتمال زیاد به زنده ماندن با استفاده از یک سیستم نمره دهی ایجاد شده توسط ایالت نیویورک در سال 2015 با توجه به Northwell مقامات. نمره طبقه بندی بیماران در کوتاه مدت بقای بر اساس معیارهای که شامل عملکرد عمده ارگان های حیاتی است.

Northwell رهبران هنوز هم کشتی با چه چیزی برای انجام با بیمارانی که نمرات مشابه. دولت دستورالعمل های توصیه با استفاده از یک قرعه کشی به تصمیم می گیرید که می شود یک ونتیلاتور در چنین حالات با افراد زیر سن قانونی گرفتن اولویت بیش از بزرگسالان از شبیه سلامت. اما Northwell مقامات می گویند آنها نمی خواهند با استفاده از یک قرعه کشی به دلیل آن به نظر می رسد بیش از حد دلخواه است.

چه اتفاقی می افتد اگر نیویورک بيمارستان اجرا از هواکش? مقامات دولتی با توجه به گزینه های مختلف برای کمک به در که سناریو ترسناک. وال استریت ژورنال است Jason بلینی صحبت های کارشناسان آشنا با مباحث. عکس: رونالد Bon/DPA/زوما پرس

“ما در حمایت از آن گفت: یک رول از تاس” گفت: رنه McLeod-Sordjan, Northwell مدیر اخلاق پزشکی. “ما می خواهیم هر فرد به نگاه منحصر به فرد.” Northwell تا به حال حدود یک چهارم از آن هواکش رایگان همانطور که از بعد از ظهر دوشنبه و در آن فشرده-مراقبت های ويژه حدود 88 درصد کامل است.

کوه سینا سیستم بهداشت و درمان اضطراری-طب رهبران اخیرا به دستور پزشکان در سیستم شش بخش اورژانس به توضیح پزشکی هر بیمار بخواهد در مورد آنها تبدیل به بیش از حد بد برای برقراری ارتباط است.

یک ارتش ایالات متحده متخصص مونتاژ دستگاه تهویه در Javits پزشکی نیویورک ایستگاه در نیویورک است.

عکس: بری رایلی/u.s. نیروی دریایی/ایسنا

آنها همچنین به پزشکان ارشاد که یک ونتیلاتور نباید به بیمار با عملا هیچ شانسی برای بقا: بیماران ایست قلبی که گردش نمی گرداند و خود به خود کسانی که معمولا نمی خواهد دیدار ICU معیارهای پذیرش به دلیل جدی و پیشرونده بیماری و کسانی که با هر شرایط انتظار نتیجه در کوتاه مدت و مير است.

وال استریت ژورنال بررسی یک کپی از دستورالعمل.

برندان Carr رئیس اورژانس پزشکی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای گفت: هدایت به معنای به عنوان یک یادآوری از بهترین شیوه. او افزود که در کوه سینا در حال حاضر به اندازه کافی هواکش و آن دو برابر شده است فشرده-مراقبت-واحد ظرفیت.

کوه سینا نیز در حال آماده سازی اورژانس-اتاق پزشکان برای پاسخ به سوالات دشوار از خانواده هایی که تمنایی برای درمان بیشتر. که شامل پیشنهاد اسکریپت برای چگونه برای پاسخ هنگامی که اعضای خانواده بخواهید مثلا چرا خود را 90 ساله مادر بزرگ نمی تواند رفتن به فشرده-واحد مراقبت. “من آرزو می کنم همه چیز متفاوت بود” یک پیشنهاد اسکریپت می خواند. “این یک زمان فوق العاده ای. مادر بزرگ شما وضعیت را برآورده نمی کند معیارهای ICU امروز.”

Sean موریسون رئیس طب سالمندان و طب تسکینی در کوه سینا دانشکده پزشکی Icahn گفت که هدایت شد و اگر بیمارستان رو به “بدترین سناریو” از منابع کمیاب و به روز شده است پس از آن منتشر شد که در اواخر ماه گذشته. بیمارستان را ارائه نمی دهد و یا توصیف جدید راهنمایی.

نیاز به آماده سازی در حال شکل گرفتن در ضرورت به تعداد موارد تایید شده در این شهر افزایش یافت به 74,601 و تعداد مرگ و میر به 3,544 که از اواخر روز سه شنبه.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, که هشدار داده است این شهرستان نیاز بیشتر هواکش صدا توجه داشته باشید از خوشبینی محتاطانه در مصاحبه روز شنبه با فاکس 5 را “روز خوب.” او گفت: این شهر با برآورد یک نیاز برای 300 بیشتر فن های یک روز در این نقطه در بحران اما در روزهای اخیر شاهد افزایش حدود 100 بیماران نیاز به لولهگذاری.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در اوایل این هفته که دولت بحران ممکن است plateauing و یک هزار دستگاه تهویه مصنوعی از چین و صدها نفر از دیگر ایالات متحده در حال کاهش بحران. هفته گذشته آقای کومو گفت که بیمارستان دریافت کرده بود یک پروتکل برای نحوه تقسیم یک ونتیلاتور بین دو نفر.

بیشتر در Coronavirus

  • N. Y. C. احساس نیروی کامل از بیمارستان بحران
  • سیاه, اسپانیایی نیویورکی حساب برای تناسب تعداد مرگ و میر
  • چه یک قله در نیویورک چیست ؟
  • ایالات متحده پیشی 400,000 عفونت کروناویروس
  • چگونه کالیفرنیا اجتناب شیوع کروناویروس به عنوان بد نیویورک تا کنون…
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • مرور زندگی خود را

هنر Fougner رئيس جمهور از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک گفت که سلامت رهبران باید به جلوگیری از “یک پزشک با داشتن وزن جهان دکتر Atlas چرا که او تا به حال به این تماس.” وی افزود: “این واقعا یک وضعیت وحشتناک.”

دولت سلامت رهبران در حال کار برای به روز رسانی 2015 دستورالعمل گفتن بيمارستان نحوه توزیع هواکش اگر آنها را اجرا کنید. ساموئل Gorovitz سابق دانشگاه سیراکوس دین بود که در 2015 نیروی کار گفت: چند نفر درگیر در تهیه دستورالعمل جدید می خواهید آنها را به طور اجباری به طوری که فردی پزشکان نیست بر دوش چیدن که زندگی می کند و یا می میرد.

“این افرادی که در یک موقعیت را به یک غم انگیز انتخاب می دانید که نتیجه وحشتناک خواهد بود بدون توجه به آنچه آنها انجام,” او گفت:. “آن قطعات آنها را به شدت استرس زا نیاز به سعی کنید به چیزهایی فکر می کنم از طریق خوب و نسبتا خود به خود.” نسخه نهایی این دستورالعمل جدید نشده منتشر شده است.

نیویورک نمایندگان مجلس به تازگی تصویب یک اندازه گیری برای محافظت از بیمارستان ها و پزشکان از برخی قصور پزشکی دعاوی در حالی که coronavirus گونه نظام سلامت ،

اورژانس بیمارستان صحرایی راه اندازی شده است که در پارک مرکزی نیویورک.

عکس: جوئل با Marklund/Bildbyran/زوما پرس

رابرت Femia که سر NYU Langone بهداشت, گروه طب اورژانس گفت: پزشکان در یک ایمیل به ماه گذشته به “فکر می کنم بیشتر انتقادی” که در مورد بیماران مبتلا به محل هواکش.

یک سخنگوی NYU Langone گفت: پزشکان در مرکز بهداشت تا به حال به آن تصمیم گیری نشده است.

در حال حاضر, NewYork-پروتستان بیمارستان موجود با استفاده از دستورالعمل های اخلاقی برای تعیین زمانی که “بیماران با هیچ امید برگشت” باید گرفته هواکش گفت: اجرایی استیون Corwin.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“بیماران دریچه که نشان داده اند غیر قابل استرداد سیستم عضو شکست و یا غیر قابل استرداد ریه شکست…کسانی هستند که ما را متوقف خواهد کرد, پشتیبانی,” او گفت:. “این درست در nonpandemic بار به عنوان به خوبی. اما اوج.”

اما دکتر Corwin پیشنهاد NewYork-پروتستان نمی میخکوب کردن محکم کردن سیاست خود را به 2015 وظیفه نیروی دستورالعمل از دولت است. سیستم نمره دهی و مسائل اطراف بیهودگی هستند “مملو از تعصبات,” او گفت:.

با تکیه بر نمرات بر اساس عواملی مانند سن و بیماری های مزمن و نارسایی ارگان ناقص است در بهترین و نمی جایگزین برای قضاوت بالینی خوب و بحث بین خانواده ها و مراقبان دکتر Corwin گفت.

برخی از پزشکان می گویند که در برقراری ارتباط با خانواده ها در مورد اینکه آیا برای قرار دادن بیمار در یک ونتیلاتور در حال حاضر تبدیل به یک کار خسته کننده و حتی بدون کمبود آنها. کوه سینا به تازگی تعبیه شده یک پزشک مراقبت های تسکینی در آن ERs برای رسیدگی به آن مکالمات.

در اخیر تغییر کوه سینا پزشک اورژانس آماندا بیتس گفت: او قرار داده و شش نفر بر روی یک دستگاه تهویه و ارسال آنها را به مراقبت های ویژه. قبل از Covid-19 گیر او می تواند کار را برای روز و نه که یک بار.

“من تا به حال می خواستم به سعی کنید و تماس خانواده ها قبل از ما بیماران انتوبه اگر ممکن است,” او گفت:. “بسیاری از بیماران در چنین پریشانی که فقط یک گزینه است.”

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

نوشتن به جانت Adamy در [email protected] ملانی ایوانز در [email protected] و جو در پلززلو [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>