شهر بیمارستان گزارش میلیونها دلار ضرر به دلیل Covid

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بیمارستان های شهر دیگر شاهد یک جریان ثابت از Covid-19 بیماران از طریق درهای خود را, اما در حال حاضر آنها را از چپ به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر مالی از این بیماری همه گیر.

این منطقه بزرگترین سیستم های سلامت در حال گزارش های عظیم ضرر و زیان مالی برای سه ماه اول از سال است.

Northwell, سلامت, دولت, بزرگترین خصوصی نظام سلامت با 19 بیمارستان از دست داد $141 میلیون. نیویورک–پروتستان از دست داد $128.5 میلیون نفر در این عملیات از آن 10 دانشگاه. فیور نظام سلامت اجرا می شود که امکانات در برانکس و دره هادسون از دست داد $96.8 میلیون. نتایج نشان داده از دست دادن حاشیه از 4 درصد به 6 درصد برای سیستم های.


به عنوان بیمارستان ratcheted تا هزینه های نیروی انسانی و منابع آنها نیز تا به حال برای متوقف کردن تمام nonurgent جراحی و تبدیل پول خود را-ساخت اتاق عمل به ویژه-مراقبت های ويژه به اتاق را برای Covid-19 بيمار. افراد خودداری از رفتن به بخش اورژانس پزشک دفاتر و رادیولوژی, شیوه, کاهش, سلامت, سیستم درآمد بیشتر گفت: Ken Kaufman رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مراقبت های بهداشتی شرکت مشاوره کافمن سالن.

“آن دو whammy,” Kaufman گفت.

نیویورک–پروتستان گفت: تاثیر مالی بدتر از آن را به حال برای اولین بار پیش بینی شده که شیوع بدتر در اواسط ماه مارس.

“هزینه برای تجهیزات حفاظت شخصی و افزایشی و سطحی با پرسنل از جمله پزشکان از خارج از NYPH مورد نیاز برای دیدار با بیماران بستری و تقاضا و همچنین هزینه های حمل و نقل و مسکن و غذا و مراقبت از منابع که برای حمایت از پرسنل تا حد زیادی بیش از حد تخمین می زند” را نوشت و در آن صورتهای مالی است.

در سه ماهه اول نتایج بخشی از نظام سلامت’ تعهدات به دارندگان اوراق قرضه اما تنها باریک برش نیویورک به بیمارستان ها نشان داده شده است.

موسسات کوچکتر در برانکس بروکلین و کوئینز بدون روابط منطقه ای به خصوص کسانی که درمان بیشتر پزشکی و بیماران ایجاد می تواند کرایه بدتر است. آنها به طور معمول گزارش نتایج مالی تنها در سال است. عمومی و همیشه پول در بسته نظام سلامت نیویورک بهداشت و بیمارستان ها هنوز فاش همه گیر و تاثیر آن بر روی آن.

بیمارستان کوه سینا بود پرت, گزارش, $33.3 میلیون دلار سود عملیاتی در سه ماهه اول—که به نمایندگی از یک افت در حدود یک سوم از عملکرد آن در اوایل سال 2019. این بیمارستان گفت: آن سود عملیاتی رانده شد بهبود درآمد قبل از آن شروع به احساس اثرات نامطلوب Covid-19 در دو هفته آخر ماه مارس است. این نتایج شامل فعالیت های خود در شرق فوقانی جانبی و کوئینز دانشگاه اما نه آن Beth Israel, بروکلین, Morningside و کوه سینا وست بيمارستان که از دست داده اند و ده ها میلیون دلار در سال های اخیر است.


بیمارستان های محلی شروع به دیدن برخی از کمک از دولت فدرال در اواسط ماه مارس فقط به عنوان شیوع میزد اوج خود در منطقه است.

یک تصویر کامل در دسترس نخواهد بود تا بعد از آن در سال, اما نظام سلامت تا کنون گفته اند که حمایت دولت فدرال شده است کافی نیست.

Northwell دریافت 1 میلیارد دلار از فدرال مراقبت در عمل برنامه های نیویورک–پروتستان کردم $567 میلیون و کوه سینا دریافت حدود 263 میلیون, با توجه به مالی براده. آنها همچنین از بهره مدیکر ارائه پیش پرداخت به بیمارستان برای بهبود جریان نقدی—که با ارسال میلیاردها بیشتر به منطقه و امکانات. بیمارستان ها مجبور به پرداخت این پول برگشت اما. اگر آنها نمی, بازپرداخت مدیکر ظرف یک سال آنها با 10.25% نرخ بهره در تعادل برجسته.

بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن لابی کنگره برای تبدیل آن پیش پرداخت به کمک های مالی. آن را نیز به دنبال پول بیشتر برای دولت و دولت های محلی برای جلوگیری از پزشکی کاهش آن خواهد صدمه دیده بيمارستان. این اقدامات می تواند بخشی از یک چهارم coronavirus بسته امداد است که در حال حاضر در حال بحث در کنگره است.

بیمارستان ها باید چندین گزینه در ضمن برای آزاد کردن پول نقد, Kaufman گفت. هزینه های نیروی کار نشان دهنده بیش از نیمی از بیمارستان ها هزینه و برخی ممکن است نگاه به قطع موقت کارکنان. این مسئله بیشتر پر در نیویورک که در آن بیمارستان نگران موج دوم از موارد.

امکانات نیز می تواند نگاه خود را از دارایی های املاک و مستغلات و دوباره ارزیابی اینکه آیا آنها نیاز به مقدار فضای اداری به عنوان بیمار مجازی بازديد و از راه دور کار بیشتر امری عادی تبدیل شده.

بیمارستان های بزرگتر نیز می تواند تبدیل برخی از کوتاه مدت به استقراض و بدهی های بلند مدت. برای کسانی که امکانات که عمدتا درمان پزشکی بیماران دسترسی به سرمایه است و بیشتر به چالش کشیدن و دولت ممکن است نیاز به مداخله برای سرپا نگه داشتن برخی از بیمارستان ها. دولت در حال حاضر مرتکب صدها میلیون نفر در هر سال نسبت به آن علت است.

“در برخی از نقطه” Kaufman گفت: “ما باید به حسابداری بیمارستان است که خواهد ماند و کسانی که نمی توانند.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>