شهر املاک لوکس رکود می تواند کشش به سقوط

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پس از نیویورک رسما تعطیل در طول Covid-19 pandemic, تعداد, لوکس, مسکونی, لیست املاک و مستغلات در شهرستان کاهش یافت. هیچ کس می تواند به بازدید از یک خانه بیشتر کارگزاران استدلال. چه نقطه ای از اجازه دادن به یک آپارتمان برو کهنه ؟

“من چند لیست کردن بازار و من به تعویق افتاده و لغو قرار دادن چندین بیشتر در بازار در آغاز ماه مارس می گوید:” Tamir شمش بنیانگذار شمش تیم در داگلاس Elliman. “شما نمی توانید انتظار یک خریدار برای خرید یک آپارتمان بدون دیدن آن است.”

بنابراین خریداران و فروشندگان منتظر در بال تا شهرستان نشان داد نشانه هایی از بازگشایی. در انجام این کار آنها از دست رفته همه مهم فروش فصل بهار استدلال که یک انفجار از لیست, پس از روز یادبود را ملاقات شهرستان مقید کردن تقاضا.


“ما شده است نگه داشتن همه چیز را به جز چند خواص زیر 1 میلیون دلار می گوید:” برایان میر اصلی در Meier شهرکهای & سرمایه گذاری تیم در حراج کریستی بین المللی املاک و مستغلات. (خواص است که هزینه زیر 1 میلیون, او می گوید, به موضوع “اساسی تر از تقاضا است.”)

در حال حاضر خاموش است کشیده به اواسط ماه ژوئن به طور موثر لغو مدتها در انتظارش روز یادبود listings ثروت باد اورده. در این هفته شروع on May 25, فقط 166 لیست جدید آمار منهتن بازار با توجه به UrbanDigs—61% قطره از همان هفته در 2019.

“تا به حال مستند برداشته در اوایل ماه ژوئن, من فکر می کنم بازار خواهد واقعا گرفته می گوید:” ارین Boisson برج حمل بنیانگذار ارین Boisson Aries تیم در حراج کریستی بین المللی املاک و مستغلات در نیویورک است. “در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به سمت راست با صدا غذا خوردن در وسط ژوئیه 4 هفته است که شلوغ ترین زمان.”

برج حمل می گوید که او در مورد چهار آپارتمان زیر 5 میلیون دلار است که او را در لیست بلافاصله پس از پناهگاه در محل سفارش برداشته است. “اما گران تر از لیست بالا 10 میلیون دلار خواهد صبر کنید [برای قرار دادن در بازار] تا پاییز. من فکر می کنم بسیاری از مردم را به شهر رفته و خود را به خانه دوم و گران تر خواص نیاز در صفحه اصلی نمایش.”

اگر اضافی کارگزاران همان رویه به برج حمل است و بسیاری می گویند که آنها خواهد شد — از آن می تواند پیامدهای عمیقی برای هر دو خریداران و فروشندگان و احتمالا برای سال آمده است. آهسته تابستان فروش فصل می تواند به کاهش قیمت ها. در صورتی که آهسته فصل توسط یک سیل از موجودی و قیمت ها سقوط می تواند حتی بیشتر.

“وجود دارد یک شانس برای یک bounceback می گوید:” Meier. “اگر آن را می رود گذشته سقوط [فروشنده] نمی خواهید برای رفتن به یکی دیگر از زمستان بدون داشتن خواص خود را در بازار” که در آن نقطه خانه های خود را ذکر شده خواهد شد و صرف نظر از اینکه بازار برداشت.

یک سونامی تاخیر لوکس listings هدف قرار دادن بازار همه در یک بار “خواهد بود بدترین سناریوی ممکن” می گوید: علامت Amadei ارشد سراسری املاک و مستغلات مشاور در Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول. Oversupply او می گوید می تواند به سرکوب قیمت ها. “ما نیاز به [آرامی] کار کردن موجودی.”

انتظار برای بازگشت

هیچ سوالی وجود دارد که موجودی وجود دارد.

قبل از همه گیر منهتن تا به حال بیش از 7000 لیست فعال. در حال حاضر وجود دارد در اطراف 5,300 با توجه به UrbanDigs.

عامل در این لیست که گرفته شد و دوباره به همراه لیست جدید از موجود مالکان به علاوه حتی بیشتر لیست از تحولات لوکس شده اند که به تازگی تکمیل شده و مایر می گوید او انتظار دارد که تعداد لیست بیش از 8000.

که حتی شامل بروکلین.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از خواص خاموش و بازار در انتظار بازگشت,” او می گوید.

قیمت برای موفقیت

بنابراین در این تابستان نیست و در مسیر به یک فروشنده در بازار است. هنوز هم مردم همیشه نیاز به خانه و پس از همه گیر نوسانات (مردم در حال حرکت به داخل راه رفتن فاصله از کار خود را, کودک را در مدرسه و یا در جستجوی فضای در فضای باز) می تواند در برخی از فروشندگان به نفع—ارائه کارگزاران می گویند آنها در حال حاضر به قبول نوعی از تخفیف.

برج حمل را به تیم وارد یک گزارش از قراردادهای امضا شده در ماه مارس; در این رده لوکس بالای 4 میلیون دلار, او می گوید, لیست فروش به طور متوسط از تخفیف 10.27% از اولیه درخواست قیمت.

“این همه بستگی به قیمت” شمش می گوید. “اگر آن را به قیمت خوبی آن را به خوبی انجام خواهد داد.”

هنگامی که یک آپارتمان لوکس در یک مطلب قابل دسترسی در محدوده این شهرستان در کلاس های حرفه ای وکلا و پزشکان و کارگران با تکنولوژی رقم 1 میلیون دلار به 5 میلیون دلار وجود دارد احتمال بالاتر آن را به پیدا کردن یک خریدار. “بسیاری از فعل و انفعالات من داشتن شده است در $1 میلیون به 2 میلیون دلار در محدوده” برج حمل می گوید. “این فروش بر اساس نیاز دارید که در آن هر کسی که نیاز به حرکت به نیویورک برای کار.”

آن را نیز کمک می کند اگر این نوع مسکن است که به این نوع از خدمات و یا کسب و کار خود خریداران مکرر بیشتر است. یک اتاق خواب در کنار مدارس به عنوان اسپنس و یا دالتون به عبارت دیگر نمی دیدن یک چشم انداز مثبت در تقاضا به دلیل آن خریداران لازم نیست بچه ها. یک دوستدار خانواده شهری ممکن است.

Amadei که متخصص در خانه می گوید که سوالات سخت او را دریافت کرده اند از “خریداران به دنبال تغییر موقعیت خود را از لحاظ جغرافیایی برای سال تحصیلی.” خانواده ها که معمولا فرستادن کودکان خود به مدرسه حمل و نقل عمومی او ادامه می دهد در حال حاضر تجدید نظر رفت و آمد خود را.

“اگر شما یک بچه در مدرسه چه می خواهید انجام دهید homeschool آنها ؟” او می پرسد. “خانواده هایی که تمایل دارند اولیه برای خریداران خانه ها در کمتر انعطاف پذیر است.”

بازار خریدار

خبر بد برای فروشندگان می تواند خبر بسیار خوبی برای خریداران به خصوص کسانی که به دنبال بسیار بالا از بازار. “چیزی که با پایان بالا—با صاحب چیزی بیش از 10 میلیون نفر—آنها زندگی می کنند در یک جهان متفاوت از ما” مایر می گوید. “هنگامی که آنها را به فروش آنها در حال حاضر به دست دادن یک, به دلیل آن را بزرگترین دارایی خود را.”

برخی از خریداران شمش می افزاید: می گویند: “هی این قرار بود به صورت X در سال 2015; امروز من می توانید آن را به صورت 70 سنت دلار. من در کشیدن ماشه.”

توجه داشته باشید از احتیاط: با وجود اینکه معاملات به توان کارگزاران می گویند که خریداران به امید دریافت 50 ٪ off نباید نفس خود را نگه دارید.

شمش می گوید که برخی از خریداران او با این نسخهها کار با آنها گفت:, “اوه, هیچ راهی وجود دارد من خرید یک آپارتمان چون شش ماه از در حال حاضر من قصد دارم به 20% و 30% و حتی بیشتر است.” که او همچنان غیر واقعی است با توجه به این که لوکس بازار املاک و مستغلات “در حال حاضر بوده است رفتن به پایین از سه ماهه سوم سال 2015 و حداقل در تئوری نمی تواند سقوط بسیار بیشتر از قبل از آن بازدید پایین.

در نهایت شمش نتیجه قیمت ها خواهد آمد.

“من از طریق لیمن سقوط 11 سپتامبر دات کام ترکیدن حباب,” او می گوید. “در پایان روز نیویورک است که هنوز هم پایتخت جهان و مردم می خواهند به اینجا زندگی می کنند.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>