شهر صنعت املاک و مستغلات می پیوندد گروه کر در حال رشد به دنبال coronavirus طرح امداد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این شهر در صنعت املاک و مستغلات است که پیوستن به یک گروه کر از گروه های کسب و کار دعوت از دولت برای تعلیق مالیات و هزینه ها و گسترش کمک های بیشتر به شرکت های فرا گرفته در مالی تحول به دلیل Covid-19.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک اظهار داشت: باید وجود داشته باشد “گسترش قابل توجهی از دولت های فدرال و ایالتی و محلی برنامه برای حمایت از اقتصاد ما و کمک به رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کارهای کوچک.”

این گروه گفت که بیشتر مالی طناب نجات باید برای ایجاد کسب و کارهای کوچک از جمله بدون بهره و کم بهره و وام و پول نقد و کمک های مالی. آن نیز گفت: اموال مالیات و هزینه های دیگر مانند شهر تجاری اجاره مالیات و خرید و فروش پرداخت مالیات باید به حالت تعلیق یا تعویق افتاد.
 


این درخواست به دنبال ایده های مشابه توسط دیگر نرم افزار-گروه های کسب و کار از جمله یک پیشنهاد مشترک توسط هر قصبه اتاق بازرگانی در روزهای اخیر و همچنین مهمان نوازی داد یک انجمن صنعت نمایندگی رستوران ها و شب زنده داری سالن.

“ما شده اند در تماس با کسانی که در سازمان, و ما در حال قرار دادن یک پیشنهاد مشابه گفت:” رخی توماس ارشد معاون رئیس جمهور در REBNY که دسته امور حکومتی. “ما در حال پیوستن به در تماس با وزارت امور خارجه و مقامات دولتی به گسترش بیشتر تسکین.”

صنعت املاک و مستغلات در حال رشد مشارکت نشان دهنده آن است که بحران به طور فزاینده ای تحت تاثیر خط پایین خود را به عنوان مستاجر در تلاش برای پرداخت اجاره. رستوران مثلا دستور داده شد به آجر و ملات مکان برای شام آغاز و تا روز دوشنبه شب. به عنوان یک نتیجه بسیاری گفته اند که آنها را متوقف خواهد کرد پرداخت اجاره با توجه به صاحبخانه.

“برای آن دسته از اپراتورها که نمی تواند انتقال کسب و کار خود را به یک takeout مدل و سازندگان وجود ندارد و اجاره در حال حاضر” یک مدیر اجرایی در یک صاحبخانه گفت: Crain را.

در میان درخواست REBNY در حال ساخت است که تعلیق یک طلبه هزینه منهتن تجاری اجاره مالیات 3.9% مالیات بر تجاری اجاره که مالیات منتقدان گفته اند که مکان یک بار بی در حال حاضر مبارزه با خرده فروشان. عضو شورای شهر کیت قدرت است و برای سال گذشته پیشنهاد لغو آستانه مالیاتی که به مستاجران که پرداخت $750,000 یا بیشتر در اجاره سالانه. فعلی آستانه برای کسانی که نیاز به پرداخت مالیات است 500 ، 000 دلار یا بیشتر.

در گفتگو با crain’sقدرت گفت که حتی اگر خود را اصلاح مالیات در حمایت از رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson City Hall شده است با احتیاط به آغوش آن را برای ترس از کاهش درآمد.

“ما در حال تلاش در این لحظه به درک چگونه تاج و تاثیر آن را بر شهر درآمد و بودجه” قدرت گفت. “ما در حال محتاط و مراقب باشید در نظر ما چگونه ادامه دهید به دلیل آن است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>