شهر را بازگشایی می تواند معکوس کومو هشدار نیویورکی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو هشدار داد نیویورکی در برابر تحریک موج دوم coronavirus singling از کافه ها و رستوران ها در منهتن و Hamptons به عنوان بدترین مجرمین میان 25,000 شکایات واصل شده به دولت است.

“ما در حال رفتن به رفتن به آن مکان تاریک” کومو گفت: در روز یکشنبه گفت که او خواهد reimpose خاموش شدن ناگهانی اگر کسب و کار موفق به تطابق با محدودیت های فعلی و مردم نیست اجتماعی فاصله.

او همچنین تهدید به دور مشروب مجوز به کافه ها و رستوران ها.


کومو صدا زنگ در شاید بهترین روز در جنگ علیه Covid-19 در نیویورک است. هنگامی که مرکز شیوع ویروس در آمریکا دولت این است که در حال حاضر به مراتب بهتر از تقریبا دو دوجین از دیگران دیدن upticks در ویروس موارد است.

جدید مرگ گزارش شد یکشنبه 23 نسبت به اوج روزانه از 799 گزارش شده در مارس 9. جدید بستری شدن در بیمارستان کومو گفت کاهش یافت و به پایین ترین سطح از مارس 20 روز اعلام کرد یک ایالت مستند.

عفونت رای نشان داده است هیچ نشانه ای از افزایش با وجود بازگشایی در حال حاضر آغاز شده و در سراسر کشور از جمله در شهر نیویورک در هفته گذشته و حتی پس از تظاهرات خیابانی در برابر مرگ جورج فلوید که جذب ده ها هزار نفر از مردم است.

اما کومو گفت که بارها و بارها نقض مستند یا عدم پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله می تواند به سرعت معکوس نیویورک داشت. او دوباره به نام افسران پلیس که نمی پوشیدن ماسک خواستار آن را “بسیار بد سیگنال.”

به تمام متخلفان او گفت: “من هشدار امروز در یک راه خوب از عواقب اقدامات خود را.”

“ما در حال شوخی نیست با این” او گفت:. “شما در حال صحبت کردن در مورد به خطر انداختن زندگی مردم است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>