کلاس رفتن مجازی

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان بسیاری از مدارس بسته در اروپا برای محدود کردن گسترش بیشتر این رمان coronavirus سیسکو (NASDAQ: CSCO) و آی بی ام (NYSE: آی بی ام) در حال کمک به دانش آموزان و مربیان به ادامه یادگیری و آموزش از راه دور.

در طول چند هفته گذشته سیسکو و آی بی ام را راه اندازی یک ابتکار مشترک برای ایجاد مجازی رایگان کلاس های درس برای دانش آموزان آسیب دیده در سراسر کشور, تعطیلی مدارس. هدف این است که نه تنها برای اتصال به معلمان و دانش آموزان از طریق تعاملی کلاس های آنلاین, اما همچنین کمک به آنها با استفاده از فن آوری به طور موثر.

 “در سراسر EMEAR, دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر همه تنظیم به آموزش مجازی. ما مفتخریم به دیدن ما با همکاری IBM به کمک صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان ادامه یادگیری و توسعه مهارت های خود را,” گفت: وندی مریخ سیسکو رئیس جمهور برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا و روسیه (EMEAR).

مجازی درس طراحی شده توسط Cisco Webex معلمان را قادر به میزبان و ضبط ویدئو کنفرانس به اشتراک گذاری محتوای آموزشی از صفحه نمایش خود و ارتباط با دانش آموزان در برنامه های مختلف و دریافت بازخورد از آنها بلافاصله.

برای کمک به مربیان و دانش آموزان انطباق با این کلاس درس جدید با فرمت IBM است اعزام بیش از 3000 داوطلبان آموزش دیده – که او نیز telework از خانه های خود را با استفاده از Cisco Webex گره خورده است – برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را. IBM داوطلبان ارائه جلسات درسی و زمان واقعی کمک به معلمان کمک به آنها در اتخاذ ابزار و بیشتر از آن.

“به عنوان IBMers ما از ما به اشتراک گذاری تخصص و دانش با جامعه هر روز در راه های بسیاری. چالش های چنین به عنوان یکی ما همه رو امروز با COVID-19 به ما یک فرصت به تکنولوژی و داوطلبانه تفاوت واقعی که در آن مهم ترین برای آینده جامعه ما: ما با آموزش و پرورش کودکان” مارتین گفت: Jetter معاون ارشد رئیس جمهور و رییس, IBM اروپا است.

این طرح در حال حاضر راه اندازی شده است در تعدادی از کشورهای اروپایی از جمله اتریش جمهوری چک, آلمان, فنلاند, ایتالیا, هلند, لهستان, اسلواکی, اسپانیا و انگلستان به نام تنها چند. تا کنون این برنامه رسیده است حداقل 200,000 دانش آموزان در بیش از 2000 مدارس در سراسر اروپا است.

“در این زمان دشوار است, بسیار مهم است برای حفظ آموزش و پرورش تداوم برای فرزندان ما. ما امن وسایل لازم برای فعال کردن فاصله آموزش و یادگیری برای معلمان و دانش آموزان است. اما ما می دانیم که این کافی نیست. ما همچنین نیاز به کارشناسان –معلمان – که همیشه ستون فقرات آموزش و پرورش روند. است که چرا ما بسیار قدردانی سهم از شرکای ما. حمایت خود قابل توجه و بسیار مهم در اجازه می دهد معلمان به یادگیری و دسترسی به فن آوری های جدید و آموزش خود را آنلاین. من باور دارم که ما را از ظهور این بحران یاد داشتن, در میان دیگران و حتی بیشتر در مورد اهمیت مشارکت و دیجیتال شدن دستگاه” گفت: Marek Zagórski وزیر دیجیتال امور, لهستان.

در ایتالیا این طرح کمک کرده است بسیاری از دانش آموزان به دست آوردن مجدد یک حس اطمینان. “من نگران به پایان رساندن سال و قادر به عبور من امتحان نهایی. قادر به تکمیل برنامه های من به من می دهد برخی از اضافی امنیت” اشاره کرد 17 ساله گابریل تحصیل در رم ایتالیا.

در شهر مادرید بیش از 100 ، 000 معلمان باید این امکان را به کلاس های مجازی با کمک داوطلبان آموزش دیده. “ما در حال حاضر شده است با استفاده از Webex در جلسات مجازی و این بزرگ بوده است برای ما برای سازماندهی خودمان را در این بحران است. این است قدردانی یک نماینده از IBM کمک به ما 191 معلمان و 2500 دانش آموزان” به اشتراک گذاشته خاویر مارتینز ارجنا مدیر آموزش و پرورش متوسطه مدرسه آنتونیو ماچادو در مادرید اسپانیا است.

تداوم است که به ویژه مهم است که دانش آموزان به یک مرحله جدید است. انریکه Morillo del Río, معلم ریاضیات در JoséGarcía Nieto متوسطه موافق است: “بسیاری از دانش آموزان من در مورد شروع دانشگاه. در حال حاضر بیش از همیشه به آنها نیاز معلمان خود را برای حمایت از آنها. به لطف تکنولوژی ما قادر به ادامه آموزش در بالاترین سطح است.”

“همانطور که ما کار را از طریق این زمان به چالش کشیدن ما را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از شرکت ها و دولت ها و جوامع: کسانی که زندگی شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر و کسانی که در خط مقدم. ما مفتخر است که سیسکو Webex فناوری نقش به اتصال مردم آن در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و یا اقتصاد” وندی مریخ اضافه شده است.

سیسکو و آی بی ام به دنبال گسترش این پروژه به طور گسترده تر به بقیه اروپا برای کمک به معلمان را تداوم به کلاس های درس خود و حمایت از دانش آموزان از طریق یادگیری خود را.

در مورد سیسکو

سیسکو (NASDAQ: CSCO) است که در سراسر جهان پیشرو در تکنولوژی شده است که در ساخت اینترنت کار سال 1984. مردم ما محصولات و همکاران کمک به جامعه ایمن اتصال و ضبط فردا دیجیتال فرصت امروز است. کشف بیشتر در newsroom.cisco.com و به دنبال ما را در توییتر @سیسکو.

سیسکو و سیسکو لوگو علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده از سیسکو و/یا وابسته به آن در آمریکا و کشورهای دیگر است. یک مثال از سیسکو علائم تجاری را می توان در یافت www.cisco.com/go/trademarks. شخص ثالث علائم تجاری ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند. استفاده از کلمه شریک نمی حاکی از یک ارتباط بین سیسکو و هر شرکت دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>