Clementine شکارچی هنر الهام بخش آنلاین کارگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

سیاه, قوم هنرمند Clementine شکارچی تمرکز مجازی هنر کارگاه در ساعت 10 صبح روز شنبه در FaceBook Live ارائه شده توسط مورفی هنر منطقه در ال دردو.

مربی هنر گی Bechtelheimer را “مجازی هنر با گی” برنامه همچنین تمرکز بر ایجاد شکارچی الهام گرفته از آثار هنری است. Bechtelheimer نیز در حال حاضر شکارچی داستان همانطور که در کتی وایتهد کتاب هنر از قلب او و ایجاد یک نقاشی با الهام از شکارچی ،

شکارچی یک هنرمند خود آموخته که فوت در سال 1988 زندگی می کردند و مشغول به کار در ملرس کشت و زرع در جنوب Natchitoches, لا. هنر او به تصویر کشیده کشت و زرع زندگی در اوایل قرن 20th. اگر او شروع به فروش آثار هنری خود را به عنوان کم 25 سنت او قبل از مرگ او در هنر به نمایش گذاشته شد و در موزه ها به فروش می رسد و برای هزاران دلار است. نمایشگاه شکارچی کار برگزار شد در زرخیز جنوب آرکانزاس مرکز هنرهای نمایشی در سال 2014.

Bechtelheimer می گوید شرکت کنندگان نیاز به روغن پاستل یا مداد رنگی رنگ و کاغذ برای شرکت در کارگاه. برای اطلاعات بازدید مورفی هنر منطقه Facebook صفحه eldomad.com و یا تماس بگیرید (870) 444-3007.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>