آب و هوا است که زنان موضوع: زنان در سراسر جهان می گویند: “نه!” به آب و هوا نابرابری

Category: وب وایر Comments: No comments

#ExtinctionRebellion #XRsupportIWD #EachForEqual #InternationalWomen’sDay

 • در روز جهانی زن انقراض شورش به رسمیت می شناسد, آب و هوا و اضطراری زیست محیطی و تاثیر آن بر زنان با همبستگی اقدامات در کلمبیا, اسپانیا, ترکیه, گامبیا و پاکستان و نیجریه و اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگو بلژیک, اسرائیل, فیلیپین سوئیس و آرژانتین و انگلستان است.
 • در انگلستان زنان تشکیل یک زنجیره ای بی انتها مسدود کردن پل واترلو در لندن با عبارت “آب و هوا تجاوز به عنف’, ‘آب و هوا قتل’, ‘آب و هوا سوء استفاده’, ‘آب و هوا نابرابری’ و ‘آب و هوا عدالت نوشته شده در بدن خود را.
 • این اقدام در انگلستان برجسته نامتناسب تاثیر آب و هوا و زیست محیطی اضطراری در زنان و در نتیجه افزایش در سختی و خشونت و تجاوز است. [1]
 • انگلستان اقدام در همبستگی با همه در خیابان ها برای روز بین المللی زنان با این پیام که ” آب و هوا است که زنان را موضوع و تماس در زنان در انگلستان به رسمیت شناختن این است که اتفاق می افتد به خواهران ما در جنوب جهانی در حال حاضر خواهد شد و یک واقعیت با آن مواجه هستند همه زنان اگر اقدام قاطع گرفته شده است.

در روز بین المللی یک گروه از 31 زنان تشکیل یک انتها زنجیره ای در سراسر Waterloo Bridge – همچنین به عنوان شناخته شده بانوان پل به عنوان بسیاری از جوشکار stonemasons و کارگران است که ساخته شده است این پل در طول جنگ جهانی دوم بودند. زنان برهنه, از کمر به بالا به عنوان نماد آسیب پذیری زنان در سراسر جهان در برابر آب و هوا شکست و تا به حال عبارت “آب و هوا تجاوز به عنف’, ‘آب و هوا قتل’, ‘آب و هوا سوء استفاده’, ‘آب و هوا نابرابری’ و ‘آب و هوا عدالت نوشته شده در بدن خود را. زنان شرکت عبارتند از مادران و مادربزرگ های روزنامه نگاران و معلمان و استخدام مشاوران.

عمل برجسته نامتناسب تاثیر آب و هوا و زیست محیطی اضطراری در زنان و در نتیجه افزایش در سختی و خشونت و تجاوز است. معترضان به نام زنان در انگلستان به رسمیت شناختن این است که اتفاق می افتد به خواهران ما در جنوب جهانی در حال حاضر خواهد شد و یک واقعیت با آن مواجه هستند همه زنان اگر اقدام قاطع گرفته شده است. معترضین در لندن بعد از پیوستن به رویدادهای برگزار شده توسط زنان اعتصاب مجمع در سیرک آکسفورد از 3 بعدازظهر.

این اقدام در انگلستان است که بخشی از یک موج انقراض شورش روز بین المللی زنان اقدامات در کلمبیا, اسپانیا, ترکیه, گامبیا و پاکستان و نیجریه و اوگاندا و جمهوری دموکراتیک کنگو بلژیک, اسرائیل, فیلیپین سوئیس و آرژانتین و انگلستان است. کامل بین المللی آزادی مطبوعات را می توان در اینجا یافت نشد.

چرا که آب و هوا را موضوع ؟

ژانویه 2020 گزارش اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت یافت می شود که آب و هوا تفکیک و تخریب محیط زیست در حال رانندگی افزایش خشونت علیه زنان است. [1] در این گزارش که جنگل زدایی و تخریب زمین ميانگين زنان باید به سفر بیشتر به جمع آوری چیزهایی که آنها نیاز مانند هیزم و در معرض خشونت و تجاوز به عنف و آدم ربایی زمانی که آنها را به این سفر. هنگامی که آمار بلایای طبیعی است که اتفاق می افتد بیشتر و بیشتر به عنوان یک نتیجه از تغییر آب و هوا از زنان در معرض خشونت جنسی در تخلیه اردوگاه. زنانی که اقدام به حفاظت از زمین های خود را از نابودی نیز اغلب هدف قرار با خشونت جنسی به عنوان یک نتیجه.

آمار سازمان ملل متحد نشان می دهد که 80 درصد از مردم آواره تغییر آب و هوا هستند. [2] در سطح جهانی زنان بیشتر احتمال دارد به تجربه فقر و کمتر اجتماعی و اقتصادی قدرت بیش از مردان است. این باعث می شود آن را دشوار برای بازیابی از حوادث که بر زیرساخت های اشتغال و مسکن است. برای مثال پس از طوفان کاترینا در سال 2005 زنان آمریکایی آفریقایی تبار بودند در میان بدترین تحت تاثیر جاری شدن سیل در لوئیزیانا. [3]

نقل قول

Sarah Joseph سابق و عضو انقراض شورش بین المللی حمایت از تیم که در عمل در لندن گفت: “این به طور عمده زنان در کشورهای فقیر در جنوب جهانی که در حال تجربه افزایش خشونت اما این خواهد بود که واقعیت برای همه زنان اگر آب و هوا و بحران محیط زیست در ادامه به رفتن unaddressed.”

“ما در اینجا به منظور بالا بردن زنگ در مورد آنچه اتفاق می افتد به خواهران ما در سراسر جهان و به گفتن زنان در انگلستان آب و هوا و زیست محیطی اضطراری است که موضوع خود را – آن را به شما تاثیر می گذارد به عنوان یک زن اگر ما متقاعد کردن دولت ما را به اقدام فوری شروع در حال حاضر.”

Thilaka از انقراض شورش هند می گوید: “اثر انگشت از تغییر آب و هوا است که مسئول نامرئی ویرانگر زندگی و معیشت میلیون ها نفر از زنان در هند به خصوص کسانی که شاغل در بخش کشاورزی است.”

Avishka از انقراض شورش سریلانکا توضیح می دهد که چگونه آب و هوا تفکیک است که اعمال فشارهای جدید بر زندگی زنان را به عنوان آنها ممکن است از چپ به دفع کردن برای خود و خانواده خود را هنگامی که مردان مجبور به مهاجرت به عنوان یک نتیجه از آب و هوا و زیست محیطی اضطراری: “یک زن به طور موثر می شود مادر پدر شوهر و نان آور تا شوهر بازگشت.”

“زنان عمدتا مسئول برای مواد غذایی و محصولات کشاورزی برای درآمد مجبور به اولویت بندی یک محصول دیگر به عنوان باران می شود غیر قابل پیش بینی و نادر” می گوید Anette از انقراض شورش اوگاندا. “استارک انتخاب نیروی فشار اضافی در حاشیه رانده خانوار منجر به افزایش تنش و بسیار واقعی و رایج در خطر خشونت خانگی است.”

“افزایش درجه حرارت متوسط افزایش جمعیت حشرات و در نتیجه هجوم ساخت مرگبار بیماری هایی مانند مالاریا و تب دانگ در طول سال موضوع به جای تنها فصلی است.” Elle از انقراض شورش فیلیپین گفت. او “مواد غذایی و کمبود آب آورده اوج فصل خشک خواهد بود مفید برای هر خانه دار است.”

یادداشت به ویراستاران

[1] تخریب محیط زیست رانندگی خشونت مبتنی بر جنسیت – IUCN مطالعه: https://www.iucn.org/news/gender/202001/environmental-degradation-driving-gender-based-violence-iucn-study

[2] جنسیتی و تغییر آب و هوا: https://www.undp.org/content/dam/undp/library/gender/Gender%20and%20Environment/UNDP%20Linkages%20Gender%20and%20CC%20Policy%20Brief%201-WEB.pdf

[3] تغییر آب و هوا ‘اثرات زنان بیش از مردان: https://www.bbc.co.uk/news/science-environment-43294221

در مورد انقراض شورش

زمان تقریبا به طور کامل اجرا برای رسیدگی به این بحران زیست محیطی است که بر ما, از جمله 6 انبوه گونه های در خطر انقراض جهانی و آلودگی و ناگهانی فراری تغییر آب و هوا. اجتماعی فروپاشی و توده مرگ دیده می شود که اجتناب ناپذیر توسط دانشمندان و دیگر معتبر صدای انسان انقراض همچنین امکان اگر سریع اقدام شده است.

انقراض شورش معتقد است آن است که یک شهروند وظیفه شورشی استفاده صلح آمیز نافرمانی مدنی مواجه جنایی عدم فعالیت توسط خود دولت است.

انقراض شورش کلیدی مطالبات عبارتند از:

 1. دولت باید حقیقت را اعلام آب و هوا و زیست محیطی اورژانس و همکاری با دیگر نهادها برای برقراری ارتباط ضرورت برای تغییر.
 2. دولت باید قانون در حال حاضر به توقف از دست رفتن تنوع زیستی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2025.
 3. دولت باید ایجاد شود و منجر به تصمیمات از شهروندان مجمع در آب و هوا و عدالت زیست محیطی.

چه اضطراری ؟ | انقراض شورش در اعداد |این یک تمرین: یک انقراض شورش Handbook

درگیر

 • در انگلستان آمده به یکی از رویدادهای ما پیوستن به شورش شبکه و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما می توانید کمک کند.
 • شروع یک گروه که در آن شما هستند: در انگلستان و یا در سراسر جهان.
 • محلی خود را پیدا کنید ،
 • بررسي فايلهاي بین المللی XR سایت با لینک به فرانسوی, آلمانی, ایتالیایی و انگلستان وب سایت.
 • و در حالی که وقت و انرژی خود را در حال از اهمیت بیشتر, اگر شما از نظر مالی قادر به اهدای پول ما را ببینید zia word.

در مورد افزایش!

انقراض شورش آمده از این افزایش ، شبکه ای که باعث یک تغییر اساسی ما در نظام سیاسی و اقتصادی به یکی که حداکثر رفاه و حداقل آسیب برساند. تغییر نیاز به پرورش در فرهنگ احترام و قدردانی و گنجاندن در حالی که ابزار نافرمانی مدنی و اقدام مستقیم استفاده می شود برای بیان قدرت جمعی ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>