محله های نزدیک موضوع برای این ویروس مرگ و میر

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک پرستار ثبت شده است. یک lifer در کامینز واحد ،

طلاق مادر که مشغول به کار برای حمایت از سه فرزند. یک بازمانده از یک سال 1959 اصلاح مدرسه آتش که به کشته شدن 21 پسر.

آنها در میان بیش از 150 Arkansans که فوت کرده اند در covid-19 بیماری همه گیر.

آنچه در این چهار در حال رایج: تمام زندگی در آنچه کارشناسان سلامت را “جمع” یا تنظیمات گروه که در آن می توان آن را دشوار و حتی غیر ممکن است به دنبال coronavirus پیشگیری از قوانین اجتماعی مانند فاصله و یا با پوشیدن ماسک.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

سه نفر از هر پنج covid-19-ارتباط مرگ و میر در ماه گذشته در آرکانزاس — حدود 60 درصد از 69 مرگ و میر در مارس — درگیر ساکنان خانه سالمندان و یا زندانیان زندان, با توجه به وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ، خانه های پرستاری متصل شدند به 33 زندانها 10. پس از همه گیر آغاز شد 64 ساکنان خانه سالمندان و 11 زندانیان زندان فوت کرده اند در آرکانزاس است.

این Arkansas Democrat-Gazette گاه به گاه سری “زندگی به یاد” بر Arkansans ادعا covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. 35 زیر در درگذشت ممکن است.

“من احساس می کنم متاسفم وقتی می بینم مرگ و میر ناشی از این ویروس گفت:” کارلا نلسون که مادر خود را از دست میرا Nelson, 90, El Dorado. “آنها نه فقط یک عدد است. آنها کسی را مادر یا پدر و فرزند یا برادر یا خواهر. آنها کسی است.”

در مورد covid-19 مرگ 90 سال استلا Gentry از پارسونز نوه جنیفر ویلیامز گفت: “من می دانم که ما نه تنها خانواده رفتن را از طریق این … اما این سخت است.”

چرا که برخی از بازماندگان نمی خواهید دوست خود را آنهایی که نام مرتبط علنا به covid-19 روزنامه منتشر اسامی و عکس های این سری با اعضای خانواده اجازه. دیگران نمی برد.

لورن Hensley, 91, پارسونز, درگذشت, آوریل 1. یک مددکار اجتماعی بالینی مجاز, Hensley شد یک سنت بومی کار می کرد که برای کار اجتماعی ارائه دهندگان در ایالت ایلینوی و آرکانزاس است. او به خصوص لذت می برد باغبانی بود و یک عمر آرکانزاس استاد باغبان.

Hensley “شوخ طبعی تیز ذهن درخشان و حساسیت نسبت به دیگران غنی شده همه او می دانست که او اگهی گفت.

با وجود کاهش سلامت بیوه و مادر دو ماند در او پارسونز خانه تا همین اواخر. او نقل مکان کرد و به دریاچه ها در پرل بهداشت و درمان و توانبخشی در اوایل این سال تحت مراقبت آسایشگاه با توجه به دخترش, مدل لباس Milazzo از پارسونز. خانه سالمندان ثبت شده بود 41 عفونت در میان ساکنان توسط هفته گذشته و هشت مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

Hensley آزمایش مثبت برای covid-19 مورد مارس 21. او هرگز نشان داد علائم Milazzo گفت: هر چند این ویروس منجر به مرگ او.

دریاچه خانه سالمندان بسته به بازدید کنندگان ارائه شده کامپیوتر برای ساکنان به صحبت با خانواده خود را. “است که به من اجازه برای FaceTime او هر روز حتی اگر او nonresponsive بود” به سوی پایان Milazzo گفت. “آنها با قرار دادن گوشی روی و من قادر به او بگویید که چقدر او را دوست داشت.”

یک 87-year-old Pine Bluff ممکن است 1.این پاین بلاف بومی و ساکن در آبهای White Hall, پرستاری در خانه بود و مادر چهار پسر و پنج دختر به گفته او اگهی در گذشت. بازماندگان شامل 44 نوه.

A 30-year-old Lincoln County مرد ممکن است 2. او در کامینز واحد درمانگاه زندان با توجه به پزشکی قانونی شهرستان. کامینز واحد ثبت کرده است بیشتر covid-19 مورد از هر correctional facility در آرکانزاس با 961 آلوده زندانیان و 65 کارکنان و همچنین هشت زندانی, مرگ و میر, از اواخر هفته گذشته است.

چارلی Alston, 82, سفید, سالن, مه 2. ساکن آبها در سالن خانه سالمندان دوست داشتم به تماشای غربی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و سرگرم کننده بود-با محبت گفت: یک از اعضای خانواده.

بومی Yorktown در کانوی County او پذیرفته شد و به پاین بلاف بیمارستان با نارسایی تنفسی. پس از بستری در بیمارستان و اعضای خانواده متوجه شدند که او تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19 ویروس. خود را در سالن خانه سالمندان گزارش شده 45 ساکنان آلوده با covid-19 و 15 و میر..

49 ساله شهرستان لینکلن و کامینز واحد اهل بیت, آوریل 3.او در جفرسون مرکز پزشکی منطقه ای از cardiorespiratory دستگیری و covid-19 با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

وابسته به وفات او گفت: “لذت بردم از خواندن کتاب مقدس صحبت کردن در مورد عشق خود را برای خانواده و بچه ها و نوههایشان” و او “همیشه سوار بیش از حد سریع است.”

جین کلی, 90, سفید, سالن, آوریل 3. شرح داده شده توسط دختر خود را به عنوان “روح” کلی بزرگ شده در میان 12 خواهر و برادر در مزرعه ای در Wabbaseka در جفرسون کانتی و کار برای نزدیک به چهار دهه در پاین بلاف کارخانه یک بار به نام Mid-America بسته بندی.

کلی از روی لئامت دادن شامل زمان بر روی خط ساخت کیسه های پلاستیکی برای اقلام مانند مواد غذایی سگ و او تا به حال طولانی اجرا به اتحادیه, رییس جمهور و دخترش, بث شماره گیری گفت.

“او دریغ نکنید به صحبت می کنند زمانی که او فکر کسی ستم” شماره گیری گفت. “او دوست داشت به بچه. او دوست داشت به قطع کردن. او به زندگی از حزب هنگامی که او جوان تر بود.”

کلی زندگی در آبهای سفید سالن خانه سالمندان برای یک زن و شوهر از سال, شماره گیری گفت: حرکت وجود دارد از یک مرکز کمک زندگی می کنند چرا که او نیاز به کمک بیشتر با فعالیت های روزانه.

شماره گیری آموخته مارس 26 که کلی حال آزمایش مثبت برای covid-19 و خواسته است که او را مادر منتقل شود و به جفرسون مرکز پزشکی منطقه ای برای درمان است. کلی درگذشت یک هفته بعد.

71 سال لینکلن کانتی و کامینز واحد اهل بیت, آوریل 3.

85-year-old Pine Bluff ممکن است 4. ساکن در روستاهای کلی باپتیست, بهداشت و درمان, پرستاری در خانه او تاج “ملکه” وجود دارد سال گذشته است.

94 سال فایت مرد ممکن است 4. سینسیناتی بومی منتقل فایت برای کار با بالدوین پیانو و ارگ به عنوان مهندس صنایع و سرپرست.

یک جانباز نیروی دریایی در جنگ جهانی دوم او “سقوط در عشق با ناپل ایتالیا” در حالی که خدمت در دریای مدیترانه با توجه به اگهی و در نهایت بازگشت برای یک بازدید در سن 85.

“استعداد خراط او نیز لذت می برد بازی بولینگ. او عاشق نوشیدن قهوه و شاد زمانی که مک دونالد شروع به خدمت صبحانه تمام روز” خود اگهی گفت. او درگذشت و مرکز پزشکی در فایت با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

یک زن 56 ساله سنگ کوچک ممکن است 5. همسر و مادر دو سمت چپ یک خانواده گسترده “خواهد شد که یاد در مورد بار بزرگ” با توجه به اگهی در گذشت.

98 ساله اش, تخت, زن ممکن است 5. او ساکن خاکستر تخت بهداشت و درمان و توانبخشی با توجه به پزشکی قانونی گزارش. او خانه سالمندان گزارش شده 34 covid-19 عفونت از ساکنان و دو مرگ.

بتی هیل, 65, Junction City, مه 6. تپه عاشق ماهی گفت: او برادر ویلی ترنر. او اغلب می خواهم عبور از خط دولت به ماهی برای ماهی در دریاچه Corney کوچک از آب بدن در لوئیزیانا اتحادیه محله.

یکی از نه فرزند تپه مشغول به کار در تعمیر و نگهداری در خانه سالمندان قبل از مسائل مربوط به سلامت او را مجبور به توقف. او را ستایش یکنوع بازی شبیه لوتو و هر بازی کارت و همیشه “یک دسته از دوستان” ترنر گفت.

“او عاشق زندگی او عاشق خانواده و دوستان او,” او اضافه شده است. “همه واقعا متنفر بودم که این اتفاق افتاد به او.”

ترنر گفت: او فکر کرد که او خواهر مریض شدم در حالی که تحت درمان در یک مرکز دياليز در ال دردو. هنگامی که او آزمایش مثبت او بستری شد, Jefferson, مرکز پزشکی منطقه ای که در آن او در آنجا ماند برای بیش از 10 روز است.

کارکنان بیمارستان به نام ترنر اواخر یک شب به او بگویید که خواهر خود را از قلب متوقف شده بود. آنها می خواستم به دانستن در مورد خواسته های خود را برای احیا و اگر آن را دوباره اتفاق افتاده است, او گفت:. “من به آنها گفتم او بود که همیشه یک جنگنده و ما همیشه می خواهید به آن را بهترین شانس او را” او گفت:. او حدود یک ساعت بعد.

Roy Davis, 76, Lincoln County و کامینز واحد اهل بیت, مه 6. دیویس که در زندان درمانگاه از covid-19 یک بازمانده از کشنده 1959 Negro پسران مدرسه صنعتی آتش.

او به نقل از یک آرکانزاس روزنامه اخبار حساب کاربری در مورد این فاجعه که به کشته شدن 21 69 پسران قفل شده است و در شب در مدرسه اصلاحات در Pulaski County را Wrightsville. دیویس’ داستان نیز برجسته بود در سال 2008 آرکانزاس تایمز مقاله.

شرایط در مدرسه بودند و وحشتناک گزارش محققان بعد با پوشیدن لباسهای ژنده پوش رفتن برای هفته بدون حمام کردن و یا تغییر لباس و بدون دسترسی به آب آشامیدنی سالم. برخی از آنان مرتکب جرائم دیگران به سادگی یتیم.

بازماندگان این آتش “موفق به پنجه راه خود را به ایمنی با ضربه زدن دو پنجره صفحه نمایش. در میان خفگی خیره کننده دود و گرما چهار یا پنج پسر در یک زمان سعی در مبارزه با راه خود را به جلو از طریق شکاف های باریک به عنوان آتش شروع به بلعیدن آنها” با توجه به, دانشنامه, Arkansas.

دیویس گفت: Arkansas بار است که او در دوم یا سوم به فرار پس از کنجکاو کردن پنجره های داخلی و خارجی صفحه نمایش. اولین فرد در پنجره بود و از ترس به پرش و تا به حال به تحت فشار قرار دادند او گفت:.

دیویس صرف بیشتر از زندگی خود را در زندان برای جرائم از جمله قتل است. “او منکر ارتکاب قتل” آرکانزاس تایمز مقاله گفت.

61 سال لیتل راک مرد ممکن است 6. پدر سه کشته در مرکز پزشکی UAMS.

یک 81 ساله پارسونز ممکن است 8. مادر چهار مشغول به کار به عنوان یک پرستار ثبت شده برای سال های بسیاری در شور یادبود بیمارستان با توجه به اگهی در گذشت. او ساکن در دریاچه پارسونز سلامت و توانبخشی آسایشگاه سالمندان.

مایک Fox, 73, Little Rock, مارس 8. نیویورک بومی ارتش و نیروی دریایی جانباز و پدر سه مطالعه میکروب شناسی و عدالت کیفری در دانشگاه و بعد از آن گسترش عشق خود را از یادگیری به تاریخ ادیان جهان, سیاست و علم خود را با توجه به اگهی در گذشت.

فاکس اگهی گفت که او “به احتمال بسیار زیاد در میان اولین Trekkies” این نام برای سخت هسته طرفداران مجموعه تلویزیونی “پیشتازان فضا.” او انباشته “ده ها اگر نه صدها نفر” پیشتازان فضا یادگاری از جمله امضا عکس و ملاقات بازیگران, George Takei و لئونارد نیموی با توجه به تلن فاکس.

مایک فاکس ساکن بود از کاستن سلامت و توانبخشی آسایشگاه سالمندان در لیتل راک که در آن پنج ساکنان قرارداد covid-19 و دو فوت کرده اند. بازدید John L. McClellan یادبود جانبازان بیمارستان در تاریخ 24 آوریل برای یک نامربوط به موضوع سلامت فاکس تست مثبت برای covid-19 پسرش گفت:.

“او نوع به حال این انتظار که “این بود که در آن'” گفت: تلن فاکس که صحبت با تلفن با پدرش پس از او در بیمارستان بستری شد. “او مطمئن بود اگر او را بهبود می یابند و اگر او نبود او فقط می خواست ما را به می دانم که او ما را دوست داشت.”

86-year-old فایت ممکن است 8. او ساکن در Brookstone زندگی کمک در فایت که در آن سه نفر از ساکنان آزمایش مثبت برای covid-19 و سه فوت کرده اند.

موریس دیویس 70 سال لینکلن کانتی و کامینز واحد اهل بیت, مارس 8. دیویس خود را صرف جوان زندگی در کالیفرنیا نقل مکان کرد و به آرکانزاس به عنوان یک بزرگسال. او دوست داشت در خارج از منزل — باغبانی و ماهیگیری به خصوص برادرش Montey دیویس گفت:.

Montey گفت: او نمی دانست که او برادر بزرگتر بود قرارداد این بیماری تا زمانی که او یک تماس از یک پزشک درخواست برای اجازه به موریس حمایت از زندگی کردن. “من تا به حال هیچ ایده که او حتی بیمار” Montey گفت.

با توجه به دادگاه و روزنامه سوابق دیویس خدمت شد و در 10 سال مدت برای طرح در سال 2010 به قتل همسرش.

فردی استوارت, 77, Walnut Ridge, مارس 9. او ساکن Walnut Ridge پرستاری و مرکز توانبخشی که در آن 54 ساکنان آزمایش مثبت برای covid-19 و چهار فوت کرده اند.

چهار دهه کارمند در امرسون الکتریک در پاراگولد (آرکانزاس), Stuart, لذت, موسیقی, رقص و سفر به Biloxi, Miss., با توجه به دخترش, جنیفر ویلیامز. او توسعه زوال عقل قبل از او 60 تبدیل شده بود و در خانه سالمندان برای چندین سال.

خانه سالمندان کارکنان مطلع اعضای خانواده که استوارت به حال آزمایش مثبت برای ویروس اما به اعتقاد او سلامتی جسمی کمک خواهد کرد که او را در مبارزه با این بیماری است.

او ناگهان بی, گرفته شده است به یک جنسبرو بیمارستان و سپس بازگشت به خانه سالمندان. بازدید کنندگان اجازه نداشتند در هر دو محل.

“این واقعی دشوار” ویلیامز گفت. “ما نمی تواند وجود داشته باشد.”

عقیق شارلین Parmenter, 77, Walnut Ridge, مارس 10. Parmenter دوستان او را به نام “چارلی” گفت دخترش لیزا Brimble.

سخاوتمندانه روح که “کمک خواهد کرد که کسی” Parmenter یک عاشق حیوانات که همیشه نگهداری سگ. طلاق زمانی که او سه فرزند کوچک بودند او مشغول به کار مشاغل مختلف از جمله برای جاندیر شرکت در آیووا.

“او بسیار سخت کار می کرد تمام زندگی اش” Brimble گفت. “حمایت از سه تا از بچه ها که سخت است.”

Parmenter در نهایت دوباره ازدواج کرد. او نقل مکان کرد و به Walnut Ridge پرستاری و مرکز توانبخشی حدود پنج سال پیش و توسعه زوال عقل است. Brimble گفت Parmenter خواهر و برادر و بچه ها او را دوست داشته به او را قبل از او درگذشت اما این امکان پذیر نیست به دلیل بازدید کننده محدودیت.

“او رفت و به بیمارستان یک بار و آنها حتی نمی خواهد اجازه دهید ما در بیمارستان در covid ward,” او اضافه شده است.

Parmenter در جنسبرو که در آن شوهر دوم هنوز هم زندگی می کردند نابود شد توسط یک گردباد در اوایل این سال است.

نورمن “هنجار” Moyer, 67, کانوی, مارس 11. این United Methodist کشیش و همسرش, Bonda توسعه سرفه در اوایل ماه مارس و مورد آزمایش قرار گرفتند مارس 25 برای ویروس.

آنها بستری در کانوی بیمارستان مارس 27 همان روز آزمون خود را برگشتم مثبت است. او منتشر شد سه روز بعد. او در آنجا ماند بدتر شد و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه مارس 1, همسرش گفت.

“هنجار بود وفادار United Methodist وزیر با یک هنرمند روح خود را که قادر به ارتباط با مردم عمیق در روح خود گفت:” آرکانزاس کنفرانس اسقف گری مولر در یک ایمیل.

“راه او مبارزه خود را در نبرد با Covid شجاعانه و صادقانه بیش از چندین هفته شاهد از ایمان عمیق او به فضل خدا. او در حال حاضر بخشی از کلیسا پیروز است.”

رابرت Burmingham, 54, Lincoln County و کامینز واحد, زندان, May 13

به اصطلاح آبی-نور متجاوز که به اعدام محکوم شد با استفاده از فلش آبی رنگ چراغ های جلو و حمله زن رانندگان درگذشت در حالی که در خدمت یک عمر گفته است.

یک Pulaski County پزشکی قانونی گفت: گزارش Burmingham آزمایش مثبت برای covid-19 و بستری شد به مرکز پزشکی UAMS قبل از مرگ او.

یک زن 83 ساله Lawrence County, مرد, مارس 14. او ساکن Walnut Ridge پرستاری و مرکز توانبخشی.

یک 91-سال پارسونز زن, مارس 16. او در یکی از دریاچه ها در پرل خانه سالمندان است.

73 ساله لیتل راک مرد, مارس 17. انسان که تا به حال سابقه مشکلات سلامتی از جمله سرطان و بیماری های قلبی بستری شد به مرکز پزشکی باپتیست با نارسایی تنفسی با توجه به پزشکی قانونی گزارش. او وجود دارد که تست مثبت برای covid-19.

49 ساله در ال دردو مرد, مارس 18. یکی از جوان covid-19 قربانیان مرگ او در مرکز پزشکی جنوب آرکانزاس با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

کانی تیلور, 84, پارسونز, مارس 19. ساکن دریاچه ها در پرل خانه سالمندان آزمایش مثبت برای covid-19 virus ممکن است 7 و تجربه “کاهش سریع” با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

پسر او لین کوک گفت مادر خود را — که زندگی در Pulaski County بود اما ریشه در شهرستان مونرو را Brinkley و کلرندن مناطق — زندگی خود را صرف در خدمت به دیگران است.

او به عنوان یک فعالیت مدیر در خانه های پرستاری در Brinkley و Judsonia و مراقبت از افراد سالمند در خانه های خود کوک گفت. تیلور عاشق, اردو زدن, مطالعه, تماشای سنت لوئیس کاردینالز و گلدوزي و با توجه به اگهی در گذشت. مادر پنج پسر شناخته شده بود توسط دوستان و خانواده به عنوان “من شکم کانی.”

یک 91-سال Walnut Ridge ممکن است 20. او یکی دیگر از ساکنان در Walnut Ridge پرستاری و توانبخشی که تست مثبت برای covid-19.

95-در سال Little Rock, زن, مارس 21. ساکن کاستن پرستاری و توانبخشی در لیتل راک او دوم از این تسهیلات به مرگ ناشی از این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان داده است.

76 ساله جکسون, زن, مارس 23. بستری در مرکز پزشکی UAMS مارس 17 با تنگی نفس او آزمایش مثبت برای covid-19 با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

میرا Nelson, 90, El Dorado, مارس 24. نلسون آزمایش مثبت برای این ویروس ممکن است 17 در حالی که در حیاط بهداشت و درمان و مرکز توانبخشی در ال دردو.

“او خشک گفت:” کارلا نلسون دخترش. “آنها او را به اتاق اورژانس در ال دردو جایی که آنها به او مایعات و سپس حمل و نقل او را به لیتل راک. او بسیار بیمار است. Covid تا به حال به او حمله کردند و کلیه ها تحت تاثیر قرار بود او تنفس.”

مادر سه یک سازمان تولیدی و محقر. دختر او به یاد او به عنوان “شیرین” و همیشه کار بر روی “پروژه های کوچک” برای کمک به دیگران.

“ما نمی خوردن در رستوران ها. ما تا به حال سه فیلم خانه پخته شده وعده های غذایی در روز” کارلا نلسون گفت. “او همیشه به حال یک وظیفه خاص او را هر روز انجام دهید که آیا آن گرد در روز دوشنبه یا تصفیوی بعدی.”

ال دردو خانه سالمندان گزارش شده است 35 ساکنان تست مثبت برای covid-19 و یک مرگ.

“من به او قبل از او در گذشت” دخترش گفت. “پرستار اجازه دهید من از طریق پنجره.”

60 سال لینکلن کانتی و کامینز واحد, زندان, زندانی, مارس 26. مرگ او در مرکز پزشکی UAMS.

استلا Gentry, 90, پارسونز, مارس 27. یکی دیگر از ساکنان این دریاچه ها در پرل بهداشت و درمان و توانبخشی او به اندازه کافی خوب سلامت به چرخ خودش را در اطراف تاسیسات و انجام بسیاری از کارهای شخصی گفت نوه اش, جنیفر ویلیامز.

Gentry آزمایش منفی برای این ویروس در خانه سالمندان در اوایل ممکن است اما بستری در بیمارستان مارس 16 با تنگی نفس و علائم دیگر. او آزمایش مثبت است.

Gentry و شوهر مرحوم او تا به حال ساخته شده است یک خانه در کشور لین در کابوت دهه قبل از این شهرستان با تجربه جمعیت بوم.

“او خانه دار بود. او تا به حال بهترین باغبانی مهارت های شما می توانید تصور کنید که” ویلیامز گفت. “او تا به حال یک و نیم هکتار باغ که در آن او کنسرو شده و تا به حال زنبور گاو و خوک. این فقط یک باغ زیبا.”

رشد ویلیامز گفت: او صرف تعطیلات آخر هفته با مادر بزرگ و پدر بزرگ.

“او پخته شده در همه زمان ها و بزرگ بود نانوا و خیاط. او می تواند دوختن هر چیزی و او پتو و لباس. ویلیامز گفت: مادر بزرگ او است به خاک سپرده شد در یک کت و شلوار لباس که Gentry ساخته شده برای خودش.

Gentry “تا به حال سکته مغزی و نمی تواند صحبت می کنند دیگر, اما او می تواند می گویند” من شما را دوست دارم.’ تا covid او می تواند به مبارزه با همه چیز. اما او نمی تواند مبارزه با این” ویلیامز گفت.

73-year-old Pine Bluff و Randall L Williams, زندان, واحد, مارس 27. خدمت 30 سال حبس برای اقدام به تجاوز به عنف او بستری شد باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی با تنگی نفس و سرفه و آزمایش مثبت برای covid-19 با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

84-سال های پارسونز, مارس 27. یکی دیگر از ساکنان این دریاچه ها در پرل بهداشت و درمان و توانبخشی پذیرفته شد و به Baptist Health Medical Center در مارس 19 با تنگی نفس و سپس آزمایش مثبت برای covid-19 با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

اطلاعات در این مقاله به کمک جان Moritz Francisca جونز جینی رابرتز, Alex طلایی و لیزا Hammersly از Arkansas Democrat-Gazette.

لورن Hensley (ویژه به Arkansas Democrat-Gazette)

چارلی Alston (ویژه به Arkansas Democrat-Gazette)

Roy Davis (ویژه به Arkansas Democrat-Gazette)

مایک فاکس (ویژه به Arkansas Democrat-Gazette)

فردی استوارت (ویژه به Arkansas Democrat-Gazette)

عقیق شارلین Parmenter (ویژه به Democrat-Gazette)

نورمن “هنجار” Moyer

رابرت Burmingham
(AP فایل عکس)

استلا جنتری (ویژه به Arkansas Democrat-Gazette)

پیدا کردن قربانیان

هیچ مرکزی منبع از اطلاعات در دسترس عموم است که لیست covid-19 قربانیان در آرکانزاس توسط نام یا شهرستان.

مقامات بهداشتی دولت عرضه اطلاعات عمومی — تعداد قربانیان از سنین و شهرستانهای استان است.

این Arkansas Democrat-Gazette مخاطبین شهرستان خو یش برای دولت 75 استان ها برای به دست آوردن گزارش مرگ که تنها سوابق عمومی است که شامل نام و آدرس و علل مرگ.

گاهی اوقات خو یش در داخل و خارج آرکانزاس تاخیر در تهیه پرونده مرگ. و خو یش نمی دریافت اطلاعات برای برخی از مرگ و میر اتفاق می افتد که در بیمارستان است.

خبرنگاران همچنین بررسی اعلامیه و دیگر مطالب منتشر شده و تماس با خانواده های قربانیان.

در برخی موارد اعضای خانواده صحبت در مورد عزیزان خود’ بیماری ها و دادن مجوز به انتشار نام و عکس. به طور کلی که در آن خانواده رد می کند و یا نمی تواند به نام نکردن برای “زندگی به یاد” سری.

اگر شما عزیزان از دست رفته به کروناویروس و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این داستان تماس:

لیزا Hammersly

ایمیل: [email protected]

تلفن: (704) 242-3714

اریک بسون

ایمیل: [email protected]

تلفن: (985) 791-5375

کت Stromquist

ایمیل: [email protected]

تلفن: (504) 512-0726

جینی راهب

ایمیل: [email protected] adgnewsroom.com

تلفن: (501) 960-0945.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>