کوکا کولا در سوئد جدید برچسب معرفی خواهد شد در سراسر کوکا کولا و فانتا جن و Bonaqua مارک و نشان دهنده خروج رادیکال از آن استاندارد بین المللی طراحی لیبل و برچسب. این حرکت نشانه kick-off از طیف پایداری ابتکار عمل را به تشویق مصرف کنندگان برای بازیافت حمایت از تلاش های خود برای ایجاد یک دایره اقتصاد به صورت آن پلاستیکی بسته بندی. از 2020, Coca-Cola را همه از آن به صورت محلی تولید بطری در سوئد از 100% قابل بازیافت پلاستیک1ساخت آن را اولین کشور در جهان برای کوکا کولا برندها به انجام این کار.

برچسب پت-بطری های کوکا کولا و فانتا جن و Bonaqua را تبدیل به سفید تبدیل از امضای خود رنگ به وضوح بیشتری به برقراری ارتباط پیام “بازیافت دوباره به من. من ساخته شده از 100% قابل بازیافت پلاستیک1. ساخته شده در سوئد” (James mig igen. Jag är gjord av 100% återvunnen plast1. Tillverkad i Sverige). منحصر به فرد و متمایز طراحی لیبل و برچسب روی تمام بطری پت در اندازه 0,5 L و 1.5 L که به صورت محلی تولید شده در یوربرو.

باربارا Tönz مدیر کل در کوکا کولا AB گفت: “انتقال به 100% قابل بازیافت پلاستیک1 در سوئد بر 205 میلیون بطری در هر سال است و نقطه عطفی مهم برای ما کسب و کار. ما خوشحال هستند به این بطری های جدید است که استفاده از جدید “باکره” نفت بر اساس پلاستیکی به بازار است. البته ما همچنین می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما هر یک از این بطری به بازیافت دوباره آنها را به طوری که هیچ ماده تا پایان به عنوان بستر و یا اتلاف. به همین دلیل من احساس افتخار می کنم که ما در حال راه اندازی بطری با برچسب علامت که چنین متمایز خروج از معمول خود را نگاه کنید, با استفاده از قدرت و رسیدن به مارک های ما برای ترویج این پیام مهم است. به عنوان یک شرکت ما واضح و روشن در مورد مسئولیت ما را به دیدن است که هیچ یک از ما بسته بندی به پایان می رسد تا به عنوان زباله و یا در محیط زیست ما نیاز به حمایت از مصرف کنندگان برای رسیدن به این. ما متعهد به ساخت یک نقش مثبت به جوامع که در آن عمل می کنیم و به ترویج یک دایره اقتصاد برای پلاستیک. هنگامی که ما در تعامل با مصرف کنندگان در مورد مسائل مهم که ما واقعا می تواند تفاوت را با هم.”

سوفی Morsink Eliasson مدیر کل در کوکا کولا شرکای اروپایی سوئد گفت: “در آن طول می کشد همکاری برای رسیدن به یک دایره اقتصاد برای بسته بندی. ما باید یک سیستم سپرده در سوئد – که در آن اکثریت از بطری های جمع آوری شده و امروز 85 درصد از تمام بطری های PET سپرده و بازیافت. جاه طلبی از این طرح به افزایش سطح بازیافت بطری هنوز هم بیشتر به سوی هدف ما از 100% تا سال 2025. من سپاسگزار برای همه درگیر برای تعهد خود را به کمک به افزایش نرخ مجموعه در سوئد هنوز هم بیشتر”

  • بازیافت دوباره به من/Pانت mig igen – سازنده راه برای تماس به عمل است. سوئد دارای سابقه خوب در بازیافت, اما ما می تواند بهبود بخشد. ضروری است که مصرف کنندگان همچنان تشویق به بازیافت به منظور افزایش عرضه از جنس پلاستیک بازیافت شده خوراک سهام و به حداقل رساندن ضایعات. کوکا کولا در سوئد دارای یک تعهد دراز مدت به افزایش بازیافت. به منظور ایجاد یک دایره اقتصاد برای بسته بندی ضروری است که تمام بسته بندی بازگشت به حلقه ای از سیستم.
  • من ساخته شده از 100% قابل بازیافت پلاستیک1/Jag är gjord av 100% återvunnen پلاست1ما می خواهیم برای برقراری ارتباط و ایجاد آن قابل مشاهده است که ما بطری های ساخته شده از 100% قابل بازیافت پلاستیک1
  • ساخته شده در سوئد/Tillverkad i Sverige – با این پیام ساخته شده در ما می خواهیم برای برقراری ارتباط است که نه تنها آشامیدنی بطری شده در یوربرو واقعی PET بطری ساخته شده نیز وجود دارد بیش از حد.

 1مانع لیبل و بسته شدن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im