استیو کوهن داده نشده است تا در خرید متس اما منابع نزدیک به این وضعیت می گویند او می خواهم این تیم را اکثریت سهام در کابل شبکه SNY برای توجیه یک پیشنهاد جدید در هر نقطه در نزدیکی Wilpons’ 3 میلیارد دلار ارزیابی.

آنچه هنوز مشخص نیست این است که آیا Wilpons هر گونه علاقه در فروش SNY یا برخورد با کوهن برای بار دوم.

این Wilpons خود را 65 درصد شبکه کابل در همکاری با طیف و Comcast. منابع بانکی بگویید این پست و شبکه ارزش بین $850 میلیون-$1 میلیارد با درآمد ناخالص نزدیک به 150 میلیون دلار در سال است. با توجه به متس فکر به از دست دادن 50 میلیون دلار در یک سال به طور متوسط این شبکه خواهد بود بسیار مفید در هر فروش از سازمان است.

“کوهن می خواهد SNY و او می خواهد آن را در ارزش منصفانه” یک بانکدار آشنا با معامله گفت. “این تیم از دست می دهد و 50 میلیون دلار در سال, یک سال خوب, بنابراین او می خواهد SNY درآمد و او ممکن است پرداخت حق بیمه به هرگز به مقابله با فرد و جف [Wilpon] هرگز دوباره.”

پس از رد توسط کوهن در محراب زمانی که معامله برای خرید متس سقوط در اوایل ماه Wilpons در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی برای فروش متس در یک حراج در حال انجام توسط این تیم دیرین سرمایه گذاری بانک Allen & Co. اما تلاش برای تعیین چه حد همراه آنها در این روند نتایج در یک تیره تصویر. این Wilpons’ نارضایتی با کوهن و ضرب و شتم آنها در زمان از طرفداران پس از معامله شکست خورده را ترک کرده اند بسیار ترش احساسات.

Jeff Wilpon; SNY; Steve Cohen Mets potential sale
جف Wilpon; SNY; استیو کوهنچارلز Wenzelberg, SNY سازمان حفاظت محیط زیست

“آنها به وضوح نمی خواهید به فروش به استیو کوهن” یکی سابق متس کارمند گفت. “اما چه کسی در حال رفتن به پرداخت آنچه که او خواهد شد؟”

با توجه به افراد با دانش کوهن دیدگاه او به همان اندازه هیجان زده نیست این ایده از مذاکره با Wilpons دوباره به خرید اینترنتی بیش از بدنام پنج سال و پنجره بند است که باید نگه داشته Wilpons در کنترل متس پس از تجاری اکثریت کوهن بررسی در سال 1. از آنجا که فاجعه و آنچه کوهن دیدم در طول خود را در این متس’ ترازنامه منابع می گویند خود را ارائه می دهند ممکن است بسیار بالاتر از $2.6 میلیارد دلار به او پیشنهاد بدون SNY و با پنج سال و پنجره در محل. منابع آن نیز به این پست که کوهن به طور فزاینده ای خاص هیچ پیشنهاد خواهد آمد حتی با SNY در مخلوط.

یک شنبه گزارش ورزشی با اشاره به امکان وجود دارد که Wilpons به طور فزاینده ای به فراق با SNY در هر معامله اما همچنین با اشاره به گزارش های متعدد این ادعا که صرف 13 میلیارد دلار شبح کوهن علاقه نگه داشته است بسیاری از دیگر میلیاردرهای در حاشیه. اما ترس از کوهن می تواند غرفه متس فروش به طور نامحدود به عنوان صندوق های تامینی مغول در انتظار bidders دیگر به ظهور و او را با ارائه این اهرم را بهتر ارائه دادن Wilpons هیچ چاره ای اما برای فروش به او.

“او قطعا هنوز هم در خارج وجود دارد” یک نفر زیر هر دو روند و کوهن گفت. “اما اگر هیچ کس دیگری است [آماده برای نشان دادن علاقه] چرا که آنها می ترسند او را برای رفتن به منفجر کردن خود در ارائه این چیزی که ممکن است برای همیشه لطفا برای آخرین.”

این متس کاهش یافته و ارجاع پست به نقل قول از جف Wilpon از اوایل این ماه تایید تیم خواهد شد در حال حرکت رو به جلو با یک فروش نیست و برای بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده با کوهن با توجه به عدم اطلاع توافق. کوهن سخنگویان نیز کاهش یافته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im