جمعی رشد

حتی قبل از Hazelle Whited نقل مکان کرد به آرکانزاس او شده بود بخشی از یک همکاری حدود 10 شهر که به سمت مشغول به کار گیری اقتصاد در این منطقه رشد می کنند.

“از طریق تجربه که من واقعا احساس و درک چگونه کسب و کار شد و یک کمک کننده به ساخت یک منطقه موفق تر و زمانی که من نقل مکان کرد به آرکانزاس, من می توانید ببینید پتانسیل شارپ, Izard و Fulton شهرستان, و من می خواستم برای ادامه که درایو” Whited گفت.

Whited نقل مکان کرد به آرکانزاس در سال 2009 از آریزونا.

“ما تا به حال خانواده ای که در تیز شهرستان و پسر من بود و من می خواستم آنها را به تجربه زندگی روستایی,” او گفت:. “و آن را آسان تر زمانی که آنها جوان تر به حرکت از شهرستان به کشور و پس از آن زمانی که آنها مسن تر هستند به حرکت از کشور به این شهرستان است.

“وجود دارد چیزی در مورد این کشور زندگی روستایی بود که جذاب به من در حال حاضر شوهر سابق من. ما که از مترو ققنوس منطقه است و بنابراین قریب به اتفاق با تعداد زیادی از مردم. این است که بیشتر خانواده گرا و آرام تر راه زندگی است.”

Whited نامگذاری شد, مدیر اجرایی, بهار, رودخانه, Innovation Hub و تیز شهرستان وابسته به آرکانزاس جامعه پایه و اساس است. او همچنین در خدمت به عنوان هماهنگ کننده منطقه ای برای ایجاد پل گرانت از دانشگاه آرکانزاس سیستم بخش کشاورزی در جامعه و توسعه اقتصادی ،

Whited گفت: بهار رودخانه نوآوری Hub کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک با ارائه یک کسب و کار-مشاوره منابع “به درستی درک آنچه در آن می گذرد را برای راه اندازی شرکت خود را.”

“ما واقعا به کمک جوجه کشی ایده های خود را و آن را اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما تنها روستایی رشد در آرکانزاس و یکی از بالاترین در کشور است.”

او گفت: برای اولین بار دو هفته است که او شده است با هر دو سازمان او می خواست مطمئن شود که او به زمان مناسب و تلاش برای هر تابع و درک هر یک از تابلوهای انتظار دارد. او گفت که بعضی اوقات کار او همپوشانی بین همان کسب و کار و یا مدنی رهبران و او گفت: آن را حس می کند به سه موقعیت همه زیر یک چتر.

“Hazelle بسیار جامعه فکر حرفه ای و ما هیجان زده به ما بپیوندید کار با تیز County Community Foundation گفت:” مولی روز, رئیس هیئت مدیره بنیاد. “او به ارمغان می آورد مقدار زیادی از تجربه هماهنگی سازمان های متعدد و دارای سابقه بازاریابی و من مطمئن هستم این مهارت ها به ما اجازه می دهد در مجموع رشد ما اوقاف و گرانت-قابلیت ساخت.”

بعد گفت که به عنوان یک عضو هیئت مدیره برای نوآوری Hub و تیز جامعه پایه و اساس هر دو سازمان می دانستند که با همکاری آنها می تواند پوشش زمین, کشف فرصت های بیشتر و تحقق موفقیت های بیشتر.

“ما می دانستیم که پیدا کردن فرد مناسب برای این نقش بود و ضروری است” بعد گفت:. “Hazelle را تجربه حرفه ای همراه با مشارکت جامعه و تمایل به رشد شارپ شهرستان باعث می شود او را منحصر به فرد واجد شرایط برای نظارت بر هر دو سازمان است.”

کار برای سنگ شهرستان وابسته به آرکانزاس جامعه بنیاد Whited خواهد شد کمک به تسهیل اعطای کمک های مالی روند و اوقاف است که پایه و اساس مدیریت است.

Whited در حال حاضر به دنبال یک مدرک در مدیریت کسب و کار آنلاین با Grand Canyon University, یک کالج مسیحی مستقر در شیکاگو است. او انتظار دارد که تا پایان مدرک خود تا سال 2022 درست قبل از او تبدیل می شود 50.

“من می خواستم به مردم نشان می دهد که آن را هرگز خیلی دیر شده برای رفتن به عقب برای مدرک خود را,” او گفت:.

قبل جدیدی به مواضع Whited به عنوان مدیر بازاریابی برای یک مزرعه فروشگاه در خاکستر تخت و در گذار از خروج از این موقعیت یکی از اعضای هیئت مدیره از او خواست به درخواست برای اجرایی-مدیر موقعیت.

“من شناخته شده اند اعضای هیئت مدیره برای هر دو سازمان در حالی که برای من قابل درک آنچه که آنها و چگونه آنها را به بازگشت به جامعه” او گفت:. “من فقط به آن کشیده شده — کمک به رشد کسب و کار و کمک به صندوق به خوبی مورد نیاز پروژه ها در این منطقه است.

“اگر کسب و کار موفق هستند, پروژه های دیگر می تواند از سود خود را کمک کند.”

جولین دان شناخته شده Whited از ژانویه 2019 زمانی که Whited پیوست ایجاد پل های منطقه ای کمیته راهبری. دان گفت: ایجاد پل یک خلبان اقتصادی-توسعه پروژه های طراحی شده برای افزایش آگاهی و حمایت های خرده فروشی, گردشگری, سرگرمی و اقامت کسب و کار در تیز Izard و شهرستان Fulton. در نوامبر 2019, Whited شده بود تیز شهرستان قاضی به بخشی از تیز در توسعه اقتصادی شهرستان تیم تحقیقاتی.

“از لحظه ای او پیوست و در او یک حامی قوی برای کسب و کار کسب و کار کرده است سخت به اطمینان حاصل شود که صاحبان کسب و کار و اعضای جامعه’ صدای شنیده می شود در طول فرایند” دان گفت. “او متمرکز شده است اختصاص داده شده و امر او ثروت از تجربه آزادانه.

“بهار رودخانه نوآوری Hub و تیز County Community Foundation خوش شانس هستیم که او مصرف سرب و او در حال حاضر شروع به صحبت کردن به کسب و کار و یادگیری همه چیز او احتمالا می تواند در مورد چگونه به بهترین وجه به ارائه فرصت ها و تقویت داستان های موفقیت است.”

دان گفت: Whited ایستاده بود از متقاضیان دیگر به دلیل تعهد به جامعه توانایی خود را به درخواست او کار فوق العاده ای تجربه برای حمایت و توانمند سازی دیگران و چشم انداز خود را برای آینده برای تیز شهرستان و کل منطقه است.

“او ثابت کرده است که وقت و زمان دوباره قادر به دنبال از طریق در چشم انداز و به ارائه بینش و منابع برای هر کسی که کار با او” دان گفت. “بر اساس تجربه من از کار کردن با او بیش از چند سال گذشته انتظار من واقعا چیزهای زیادی از او در نقش های جدید و که او را قابل اندازه گیری و قابل توجه تاثیر را در ترکیبات خود را.”

Whited گفت: هدف این است که برای کمک به کسب و کار شروع و رشد در جامعه است که به نوبه خود کمک خواهد کرد که جذب صنعت به این منطقه است. او گفت که معمولا برای جوامع روستایی و کسب و کار قادر به شروع کردن اما بسیاری از نمی حفظ و بستن درهای خود را در عرض یک سال است.

“که هدف نگه داشتن کسب و کار خود و ساخت یک زندگی و به کارگیری افراد در کسب و کار خود را که اجازه می دهد ما برای کمک بیشتر به جامعه” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma