کالج بسکتبال مربیان بحث تنوع

Category: آرکانساس Comments: No comments

فرانک مارتین به یاد بعد از 22 سال پیش زمانی که او متوقف شده بود توسط یک افسر پلیس در وسط هیچ جا که او در رانندگی در سراسر کشور از خانه اش در میامی به کمک مربی تیم جوانان بسکتبال اردوگاه.

“یک افسر راه می رفت تا به پنجره من و پرسید:” چه چیزی یک مرد را از گردن خود را از جنگل انجام تا اینجا مثل واقعی نشانگر” کارولینای جنوبی مربی به یاد می آورد. “من نام مناسب است Francisco نام خوزه. او شروع به ساخت سرگرم کننده چگونه به enunciate نام من. و او گفت: “شما یکی از کسانی که ناف بچه ها قایق پایین وجود دارد که در آن شما از پس درست لحظه ای که من نوع مانند تلاش برای کشف کردن چگونه به مسئولیت رسیدگی به آن لحظه. سلیم گفت: “فرانک خنثی.’ “

این اولین بار نیست زمان مارتین تجربه نژادپرستی. آن را نمی خواهد آخرین. اما آن را به سمت چپ چنین تاثیر ماندگار بر او که این همه سال بعد از آن بود که در میان اولین چیزهایی که به ذهن آمد که او را دیدم یک ویدیو از یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو بر گردن جورج فلوید به عنوان مرد التماس برای کمک به با نهایی خود را بکشید.

و این که چرا مارتین پسر کوبا تبعیدیان سیاسی و برای اولین بار از خانواده اش در آمریکا متولد شده اند که پیوستن ده ها تن از دیگر مربیان بسکتبال به بحث در مورد مسائل مربوط به نژاد و تبعیض در میان ناآرامی های اجتماعی است که گریبانگیر این کشور است.

“او در تلاش برای تحریک من کل زمان” مارتین گفت: در بحث پانل جمعه با اعضای انجمن ملی بسکتبال مربیان است. “خوشبختانه برای من نمی گویم هر چیزی را به او و او را ترک کرد و من به سمت چپ” — پس از نه یکی بلکه دو بلیط — “اما با نگاهی به گذشته من بزرگترین شکست این است که من هرگز در زمان اقدام پس از آن.”

این NABC در حال حاضر منتشر کرده است یک لیست از توصیه هایی برای مربیان کالج. در میان پیشنهادات در حال برگزاری در شخص و یا جلسات مجازی به بحث در مورد رویدادهای جاری و نژادی و بی عدالتی; ایجاد روز انتخابات به عنوان یک سالانه تیم روز کردن و کمک به ورزشکاران برای رأی دادن ثبت نام; برگزاری فرد و جلسات مجازی با اجرای قانون محلی و رهبران جامعه و تشویق تیم به طرفداران در دانشگاه و جامعه به طور کلی.

بحث جمعه آمد همان روز Texas State دستور رسیدگی به سابق بازیکن را به اتهام اظهارات نژادپرستانه توسط مربی بسکتبال دنی Kaspar — اتهامات مدیر ورزشی لری Teis به نام “عمیقا نگران کننده است.”

“من فکر می کنم همه ما در واقع رفتن به تحت تاثیر این به طور مشابه” هوستون مربی کلوین Sampson گفت. “این به من انگیزه به آغوش بازیکنان من. من در آغوش خانواده. مراقبت از آنها را, اما همچنین آنها را به یک پلت فرم. من به همه بچه ها ما یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن داستان ها و احساسات خود را و من فکر می کنم که مثبت است که بیرون آمدن از آن است.”

Sampson متولد شد و در لرینبرگ, N. C., در سال 1955. آن دوره ای که در آن تبعیض بود و هنوز هم شایع در سراسر کشور به خصوص در جنوب و نزدیک به یک دهه قبل از رئیس جمهور لیندون جانسون امضا مدنی حقوق قانون از سال 1964. چیزهایی Sampson دیدم به عنوان یک کودک آمد سیل بازگشت هنگامی که او را دیدم تصویری از مینیاپولیس.

“برای من او نیز ممکن است تا به حال یک بالش سر خود را با چشمان خود را خال خال و بینی خود را خال خال کردن” Sampson گفت. “این فقط به ارمغان آورد خاطرات از Ku Klux Klan از ’50s و 60s.”

Sampson گفت: نگاه در چهره افسر درک چوین که تاکنون به اتهام قتل درجه دوم به او این تصور که “او با بهره گیری از آنچه که او انجام شده بود. آن را تقریبا به ارمغان آورد شما را به اشک.”

Penn State مربی پت اتاق و کنتاکی همتای جان Calipari هر دو اذعان کرد که مردان سفید پوست است که آنها باید دیدگاه های مختلف در مورد وضعیت از اقلیت مربیان است. که باعث می شود آن را حتی بیشتر مهم است برای آنها را به سوال بپرسید و گوش دادن با قلب باز و ذهن, اتاق گفت: “و من فکر می کنم همه ما نیاز به انجام است که به عنوان یک جامعه است.”

Calipari گفت: او قصد دارد به فشار مدیران در کنتاکی برای شروع یک تنوع برنامه کمک هزینه تحصیلی برای مربیگری اما برای مناطق دیگر در یک گروه ورزشی: بازاریابی, روابط عمومی, فروش آموزش کارکنان و دیگر مشاغل.

“من از یک فقیر پس زمینه. که در آن من در حال حاضر بر اساس آفریقایی-آمریکایی خانواده اعتماد من با فرزند خود” Calipari گفت. “خانواده ها از رنگ اعتماد من با فرزند خود را به رویای خود را از رویاهای خود را امیدوار خواسته های خود را و درک و احساس می کنم این مهم به گام تا با هر آنچه که می آید به من و واقعا فکر می کنم این طریق است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>