کالج فوتبال رهبران به VP: هیچ بازی تا زمانی که دانشگاه ها باز

Category: آرکانساس Comments: No comments

کمیسیون کشور عمده کالج, فوتبال, همایش, برگزار می شود 30 دقیقه کنفرانس تلفنی روز شنبه با معاون رئیس جمهور مایک پنس و تاکید کرد که ورزش نمی تواند بازگشت از coronavirus shutdown تا دانشگاه را دوباره باز کرد.

10 کمیسیون همراه با مدیر ورزشی نوتردام شامل کالج فوتبال حذفی کمیته مدیریت.

“ما قادر به بحث در مورد تفاوت بین ما و حرفه ای ورزش” آمریکا کنفرانس ورزشی کمیسر مایک Aresco گفت.

بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby گفت: پنس پرسید: سوالات خوب بود و “امیدوار و خوشبین” در مورد مبارزه با کروناویروس. همه گیر تعطیل شده تمام رویدادهای ورزشی مهم از اواسط ماه مارس و مجبور دانشکده به دانشگاه و حرکت در کلاس های آنلاین.

کاخ سفید گفته است این مهم است که به re-open اقتصاد ایالات متحده هر چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که اتفاق می افتد را پیچیده خواهد شد و به احتمال زیاد شامل محلی و ایالتی و فدرال دستورالعمل های ایمنی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز درگیر با ورزش حرفه ای لیگ با چند میلیارد دلاری صنعت ورزش در خود نگه دارد.

کالج, فوتبال, فصل برنامه ریزی شده است برای شروع تعطیلات آخر هفته روز کارگر اما پرسش های بسیاری باقی مانده پاسخ داده شود.

“(ما) ساخته شده نقطه ما نگران بودند و می خواستم به بازگشت به داشتن بچه ها حضور در دانشگاه و باز ما از کالج ها و دانشگاه ها” Bowlsby گفت. “که تا زمانی که اتفاق افتاده ما نیست برای رفتن به هر گونه ورزشی است.”

Bowlsby گفت: یکی دیگر از تماس با معاون رئیس جمهور شد احتمال دارد در حدود یک ماه.

کالج, فوتبال, حذفی, مدیر اجرایی, لایحه, Hancock, که او نیز در این تماس گفت: مرحله نیمه نهایی در Jan. 1 در نیواورلئان و کالیفرنیا و قهرمانی بازی در Jan. 11 در میامی هنوز هم در.

“من خوشحالم که می دانم که معاون رئیس جمهور می داند چقدر مهم فوتبال کالج است که” هنکاک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>