کالج برای حذف آن. رابرت برد نام از مرکز بهداشت

Category: آرکانساس Comments: No comments

چارلستون W. Va. — یک کالج خصوصی در غرب ویرجینیا گفت آن است که حذف نام این اواخر به گزارش ایسنا ، Robert C. Byrd از آن مرکز بهداشت گفت: نام او باعث شده بود “تفرقه و درد” به صراحت و بدون توجه به خود پیچیده گذشته در مسائل نژادی.

برد عضو Ku Klux Klan در 1940s اما پس از آن را محکوم کرد سازمان است. او خدمت در سنا برای 51 سال و درگذشت در سال 2010 در سن 92.

Bethany College جمهور تامارا Rodenberg گفت: در وب سایت مدرسه که برد نام حذف خواهد شد از کالج Robert C. Byrd مرکز بهداشت “برای نشان دادن Bethany College ظرفیت تغییر برای گوش دادن و یاد بگیرند.”

Bethany بیانیه نیست به طور خاص ذکر است برد در گذشته روابط کلان.

“زندگی ما مشخص شده توسط تصمیم گیری با اقدامات و فضل و امروز ما را در آغوش هر سه در یک ملموس و قابل مشاهده در راه محبوب ما Bethany College,” Rodenberg نوشت.

Bethany College بیانیه گفت: این دانشکده به رسمیت شناخته شده و در چند هفته گذشته که برد نام متصل به مرکز بهداشت “ایجاد تفرقه و درد برای اعضای بتنی جامعه هر دو در گذشته و حال است.”

در حالی که این دانشکده گفت: آن احترام می گذارد برد نام خانوادگی “ما دیگر نمی توانید اجازه دهید آن را نشان دهنده چگونه ما سرب در جهان امروز است.”

مردم باید اعتراض در سراسر جهان پس از مرگ در ماه گذشته جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن به او التماس کرد برای هوا. خیلی از گفتگو متمرکز شده سیستماتیک نژادپرستی و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است.

برد یک دموکرات آورده میلیاردها دلار به خانه خود دولت به عنوان قدرتمند رئیس مجلس سنا کمیته تخصیص بودجه. نام او متصل است به ده ها تن از ساختمان ها و جاده ها و مدارس و کمک هزینه تحصیلی و دیگر آثار عمومی پروژه در غرب ویرجینیا.

در سال 2010 باراک اوباما رئیس جمهور معاون رئیس جمهور جو بایدن و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سخنرانی در مراسم یادبود برای برد در دولت و کنگره آمریکا در چارلستون.

دستاوردهای خود را پس از یک دوران کودکی از فقر در غرب ویرجینیا و موفقیت خود را در مرحله ملی آمد و با وجود پیچیده گذشته در مسائل نژادی. در حالی که حمایت از بعد مدنی-حقوق صورتحساب او مخالف busing به ادغام مدارس.

به عنوان یک مرد جوان او یک عضو از Ku Klux Klan برای یک زمان او پیوست جنوب دموکرات در ناموفق filibuster در برابر نقطه عطفی 1964 حقوق مدنی عمل می کنند. او بعد از عذرخواهی برای هر دو عملیات گفت: عدم تحمل هیچ جایی در امریکا است.

خصوصی, کالج هنرهای لیبرال تاسیس در سال 1840, Bethany واقع شده است حدود 45 مایل در جنوب غربی پیتسبورگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>