کلمبوس مجسمه های گرفته شده را در 2 شیکاگو پارک

شیکاگو — دو مجسمه کریستف کلمب بود که در شیکاگو پارک گرفته شد زود جمعه در جهت شهردار لری Lightfoot, یک هفته پس از معترضان در تلاش برای سرنگونی یکی از بناهای تاریخی به ایتالیایی اکسپلورر با پلیس درگیر شدند.

خدمه با استفاده از یک جرثقیل بزرگ برای حذف مجسمه در مرکز شهر شیکاگو گرانت پارک از خود را پایه. جمعیت کوچکی را تشویق می کردند و عبور اتومبیل honked به عنوان مجسمه پایین آمد حدود ساعت 3 صبح دوم مجسمه شد و حدود 5:30 صبح از Arrigo پارک در شیکاگو کوچک ایتالیا محله.

در بیانیه صادر شده پس از این مجسمه گرفته شد پایین دموکراتیک دفتر شهردار گفت: آنها بودند که “به طور موقت برداشته شده … تا اطلاع ثانوی.” آن گفت: “حذف شد “در پاسخ به تظاهرات که شد نا امن برای هر دو معترضان و پلیس و همچنین تلاش های افراد به طور مستقل جلو گرانت پارک مجسمه را در یک شیوه ای بسیار خطرناک.”

“این گام این است که در مورد تلاش برای حفاظت از امنیت عمومی و حفظ یک فضای امن برای فراگیر و دموکراتیک عمومی گفت و گو در مورد شهر ما نمادها” دفتر شهردار گفت: در بیانیه ای که گفت این مجسمه برداشته شد زیر “مشاوره با ذینفعان مختلف.”

مجسمه’ حذف پس از صدها نفر از معترضان جمع شده بودند پنجشنبه شب در نزدیکی Lightfoot را به تماس برای defunding شیکاگو اداره پلیس. جمعیت را تشویق می کردند که یک فعال با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به آنها اطلاع دهد که Lightfoot خواهد بود از بین بردن گرانت پارک مجسمه.

“با تشکر از شما برای این مجسمه در حال حاضر پال خواستار قطع بودجه دولت CPD,” معترضان فریاد زد: پس از یک سازمان رهبری جمعیت در یک جشن, شعار, شیکاگو سان-تایمز گزارش داد.

برنامه ای برای حذف گرانت پارک مجسمه شد, اولین گزارش پنج شنبه شب توسط شیکاگو تریبون و حذف دنبال ساعت آواز درگیری ها بین مخالفان و هواداران از مجسمه. در جولای 17, تظاهرات کرده و با پلیس درگیر شدند که با استفاده از باتوم برای ضرب و شتم مردم ساخته شده و پس از دستگیری آنها می گویند معترضان هدف قرار داده و آنها را با آتش بازی سنگ و موارد دیگر.

“این مجسمه پایین آمدن است به دلیل تلاش و بومی فعالان کسانی که تاریخ واقعی کلمب و آنچه که او نشان دهنده” استفان Cuevas-Caizaguano ساکن تماشای حذف گفت: Chicago Sun-Times.

هر دو گرانت پارک و Arrigo پارک مجسمه تخریب شده در ماه گذشته. مجسمه کلمب نیز سرنگون و یا تخریب در دیگر شهرهای ایالات متحده به عنوان معترضان را به نام خود حذف کرد و گفت که کلمبوس مسئول نسل کشی و استثمار از مردم بومی در قاره آمریکا.

Pasquale جیانی مشترک مدنی کمیته ایتالیایی آمریکایی گفت: شهردار به او گفته بود جلوتر از زمان است که هر دو مجسمه خواهد بود نقل مکان کرد و به طور موقت قرار دارد در جای دیگر به صورت عمومی دلایل ایمنی.

“ایتالیایی جامعه آمریکا احساس خیانت. دفتر شهردار دادن به آواز و مخرب اقلیت. این است که چگونه روند دموکراتیک قرار است به کار” او گفت WLS-تلویزیون.

در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری در Arrigo پارک در مقابل حصار-در پایه است که یک بار برگزار می شود که پارک کلمبوس مجسمه فعال رائول منتس جونیور به نام برای Lightfoot به استعفا برای سفارش حذف دو مجسمه. او گفت: این مجسمه’ حذف شد توهین به ایتالیایی آمریکایی ها کمک کرد که “ساخت این کشور است.”

“او پاک است و تاریخ این است که یک سیلی ایتالیایی و آمریکایی است. … ما می خواهیم عدالت” منتس گفت: برای تشویق دیگران جمع آوری شده در این پارک است.

Lightfoot و شهرستان برنامه ریزی شده برای اعلام یک فرایند “برای ارزیابی هر یک از بناهای یادبود و نقاشی های دیواری در سراسر شیکاگو جوامع و توسعه یک چارچوب برای ایجاد یک گفت و گو برای تعیین چگونه ما بالا بردن شهر ما تاریخچه و تنوع” دفتر شهردار افزود: در آن بیانیه است.

از بین بردن آمده میان طرح توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام اجرای قانون فدرال عوامل به شهر برای پاسخ به خشونت اسلحه باعث نگرانی است که این موج را مهار ساکنان توانایی برای برگزاری تظاهرات. فعال گروه های کت و شلوار واصل پنجشنبه به دنبال بلوک ماموران فدرال به مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز از تداخل و یا پلیس تظاهرات.

مقامات دولتی در اورگان شکایت مشابه درخواست پس از ورود از اجرای قانون فدرال پس از دو هفته تظاهرات در پورتلند پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra