Comcast در Netflix بکشد رقیب طاووس بازدید 10M علامت یو پی اس

NBCUniversal طاووس را امضا کرده است و 10 میلیون, کاربران, ساخت, جدید, جریان, خدمات نادر نقطه روشن در Comcast را همه گیر زده سرگرمی بخش.

Comcast فاش اوایل طاووس نتایج در حالی که گزارش آن درآمد سه ماهه دوم پنج شنبه. ان بی سی گفته است که امیدوار طاووس خواهد شد و پیش افتادن از 30 میلیون کاربر فعال توسط 2024.

طاووس است که به صورت رایگان و پشتیبانی شده توسط تبلیغات ساخته شده اولین آن به Comcast مشترکین در مارس و گسترش در سراسر کشور ژوئیه 15. آن را هنوز هم در دسترس نیست از طریق Roku و آمازون آتش تلویزیون, محبوب ترین ارتباط-تلویزیون سیستم عامل است.


AT&T را HBO Max که هدف آن به 50 میلیون مشترک ظرف پنج سال به 4.1 میلیون فعالانه تا کنون شرکت گفت: در هفته گذشته. آن را نیز در دسترس نیست در Roku یا آتش.

در حالی که مصرف کنندگان شده اند تست کردن طاووس NBCUniversal تم پارک و تلویزیون, فیلم کسب و کار تلاش کرده اند در طول این بیماری همه گیر. NBCUniversal را درآمد سه ماهه کاهش یافته است 25% سه ماهه گذشته به $6.1 میلیارد Comcast گفت: پنج شنبه.

شرکت پارک شده اند به ضربه بسیار سخت توسط ویروس, ضبط دست دادن نزدیک به 400 میلیون دلار در سه ماهه. جهانی پارک در فلوریدا بازگشایی در ماه ژوئن اما حضور و غیاب بوده است نازک به دلیل نگرانی در مورد Covid-19.

Comcast در کسب و کار اینترنتی, اما همچنان به همهمه همراه به مردم تکیه بر ارتباطات باند پهن برای سرگرمی و همچنین کار و یادگیری از خانه. Comcast اضافه شده 323,000 مشتریان اینترنت در سه ماهه تا 54% از یک سال پیش.

این تعداد را شامل نمی شود بیش از 600 ، 000 مشتریان که اینترنت رایگان و یا یک استراحت در پرداخت صورتحساب ماهانه خود را از طریق برنامه های با هدف کمک به نگه داشتن مردم متصل در طول بیماری همه گیر. AT&T و Verizon در هفته گذشته به طور مشابه گزارش عصری nonpaying مشتریان.

Comcast در کل سه ماهه درآمد حاصل از $23.7 میلیارد و تعدیل سود 69 سنت در هر سهم هر دو پیشی گرفته برآوردهای تحلیلگران و شرکت خود را حفظ سود. همانطور که از 3 بعد از ظهر سهام آن در $43.80, در مورد جایی که آنها در پایان معاملات روز شنبه.

این شرکت از دست 477,000 تصویری مشترکان در سه ماهه بیش از دو برابر ضرر و زیان از مدت مشابه سال پیش. Comcast مطرح تلویزیون قیمت و ابراز علاقه کمی در نگه داشتن هزینه آگاهانه مشتریان.

این ویدئو ضرر و زیان نیز می تواند نشانه آن است که بیشتر مردم قطع بند ناف به دلیل ورزشی مهم نیست بازی در طول سه ماهه و یا اینکه مشترکین و درآمد از دست رفته طی بیماری همه گیر.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید