ComfyChoices تایید شده توسط زنان در کسب و کار سرمایه گذاری شورای ملی

Category: وب وایر Comments: No comments

شفق قطبی Enterprises, LLC dba ComfyChoices (ComfyChoices.com) کسب و کار متخصص در تولید و مصرف کننده محصولات نرم افزاری با افتخار اعلام صدور گواهینامه ملی به عنوان یک کسب و کار زنان شرکت زنان در توسعه کسب و کار مرکز منطقه ای و مدارک شریک زنان در کسب و کار سرمایه گذاری شورای ملی (WBENC).
 
“مثل همه کارآفرینان من نوآوری رانده شخصی من نیاز, بعد, خو بازار” آغاز می شود میشل آویزان بنیانگذار ComfyChoices. “یکی از اولیه من خلق شد orthotic سازگار دمپایی. آنچه که به معنای این بود که یک پا از جمله مال من نیست که آیا بدون حمایت های پزشکی هنگام کار با کفش آمد و سر دمپایی در آمد. به عنوان بازار بالغ برای من ComfyChoices دمپایی فروش من شامل هر دو پزشکی و مصرف کننده کانال.”
 
“دوران کودکی من در هنگ کنگ هرگز من آماده برای زمستان سرد شمال امریکا که منجر به توسعه بدون فله, پشم گوسفند وجانوران دیگر پوشش یک insertable حرارتی زنگار اجازه می دهد انتخاب مقرون به صرفه پشم گوسفند وجانوران دیگر صف راحتی به صورت روزمره ما کمد لباس” او می افزاید.
 
ادامه “را به عنوان یک زن آن است که آرامش را به می دانم که مانند ذهن در WBENC در حال ایجاد یک مشترک مغز اعتماد و شبکه کسب و کار است که دشوار است برای رسیدن به خود من. من عمیقا سپاسگزار از من اخیر شمول است.”
 
WBENC ملی استاندارد از صدور گواهینامه های اجرا شده توسط زنان مرکز توسعه کسب و کار است دقیق فرآیند از جمله در عمق بررسی از کسب و کار و سایت بازرسی. فرآیند صدور گواهینامه طراحی شده است برای تایید کسب و کار است که حداقل 51% متعلق به اداره و کنترل شده توسط یک زن و یا زنان.
 
از جمله زنان متعلق به کسب و کار در میان تامین کنندگان شرکت ها و سازمان های دولتی نشان دادن تعهد خود را به پرورش تنوع و ادامه داد: توسعه تامین کننده تنوع برنامه.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شفق قطبی Enterprises, LLC dba ComfyChoices لطفا comfychoices.com.
 
در مورد شفق قطبی Enterprises, LLC dba ComfyChoices:
 
تاسیس شده توسط میشل آویزان در سال 2016 شفق Enterprises, LLC dba ComfyChoices یک زن متعلق به محصولات نرم افزاری تولید کننده مستقر در گرجستان, ایالات متحده آمریکا ارائه از لحاظ اقتصادی قیمت محصولات نوآورانه با استفاده از مواد با کیفیت بالا است که به طور مداوم ارائه راه حل های منحصر به فرد برای هر دو کاربران نهایی و بازار پزشکی.
 
در مورد WBENC:
در سال 1997 تاسیس WBENC ملت است رهبر در توسعه کسب و کار و پیشرو شخص ثالث certifier از کسب و کار و متعلق به اداره شده توسط زنان با بیش از 13000 گواهی زنان در کسب و کار شرکت, 14 ملی و منطقه ای سازمان های همکار و بیش از 300 شرکت عضو است. بیش از 1000 شرکت های نمایندگی امریکا معتبرترین برندها را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از ایالت ها و شهرهای مختلف و اشخاص دیگر را قبول WBENC صدور گواهینامه. برای اطلاعات بیشتر www.wbenc.org.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>