کارگزاران تجاری نمی بینم فاز چهار جرقه هر گونه تغییرات بزرگ

شهر نیویورک رسما وارد چهارمین و (در حال حاضر) در مرحله آخر از بازگشایی روند دوشنبه—حرکت به معنای منعکس اوج تلاش خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما آخرین مرحله است و نه موجب بسیاری از تغییرات قابل توجهی در نحوه تجاری کارگزاران املاک و مستغلات می تواند به انجام کار خود را به طور چشمگیری در یک محیط متفاوت است.

برای برخی از, مرحله به مرحله بازگشایی مراحل خود شده است بسیار قابل توجه است.


“من حتی توجه” واکر و Dunlop کارگزار هارون Appel گفت. “این بسیار ساده است: آیا رستوران ها باز هستند یا آنها که نه ؟ شما می توانید یک مدل موی یا نه؟”

شهر وارد آن بازگشایی فاز ژوئن 8, آمار مرحله دوم ژوئن 22 و وارد فاز سه ژوئیه 6. اگر چه این شهر است که قطعا یک مکان مختلف در حال حاضر از آن را در ماه مارس با مردم خارج از منزل ناهار خوری و گرفتن موهایشان دوباره کارگزاران گفت: آنها هنوز هم در برخورد با چند در جلسات حضوری و همچنین پایین نرخ اشغال و محدود سایت تور.

و با اطلاعیه های از جمله نامحدود تعلیق داخل سالن ناهار خوری و برادوی را نشان می دهد تعویق انداختن بازده خود را حداقل تا سال آینده این است که محیط زیست آنها در حال آماده به کار برای آینده قابل پیش بینی.

“من فکر می کنم این است که چگونه ما عمل احتمالا از طریق پایان سال گفت:” پل مسی, B6, مشاوران املاک, مدیر اجرایی سابق و جمهوری خواه نامزد شهرداری.

مسی و دیگر کارگزاران را می گویند که آنها متوجه upticks در مردم تمایل به فهرست خواص و پیشنهادات خود را به نیویورک رفت و از طریق آن بازگشایی فاز. وی با ذکر این حرکت به فاز سه که به ویژه در حالی که sandhya espitia را اریک آنتون ذکر فاز یک.

“این تغییر بزرگ بود—فقط روانی—با برخی از چیزهایی که باز کردن و ساخت و ساز در آینده” آنتون گفت.

کارگزار دیوید Schechtman از نصف النهار سرمایه گروه گفت که او شاهد بوده است بیشتر فعالیت به تازگی در ورشکستگی و وام مسکن به صورت پیش فرض.

“فاز چهار برای من شده است مانند باز کردن بل از بازار سهام” Schechtman گفت.

این صنعت هنوز هم در برخورد با دور سوالات بیش از پاسخ اما علاقه ای به فروش در حال تیک تاک است دوباره—با وجود چقدر دشوار است برای صاحبان خود را به منظور تعیین propertiy‘s ارزش با توجه به JLL رئیس باب Knakal.

اما حتی به عنوان فعالیت باقی می ماند پایین فاز چهار هنوز نشانه خوش آمدید بهبود از شهرستانs status مجازی شهر ارواح در بهار Knakal گفت.

“من فکر می کنم که این شهرستان در حال آمدن است به عقب, و هر هفته کمی بیشتر فعال است. که چیز خوبی است و ما ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:. من فکر می کنم ما واقعا یک حس خوب از آن پس از روز کارگر.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید