تجاری املاک و مستغلات یکی دیگر از مشکلات بهداشت عمومی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

منحصر به فرد و ناخواسته سلامتی خطر نهفته در انتظار مستاجران از توقیف ساختمان های تجاری آماده بازگشایی در هفته آینده: به طور بالقوه مضر میکروب ها در آب راکد سیستم.

به دلیل اقامت در خانه سفارشات ساخت سیستم های آب و شهرداری تامین خطوط که خوراک آنها را تجربه کرده اند به طور چشمگیری کاهش جریان حتی مجموع رکود به عنوان دفاتر و هتل ها و فروشگاه های خرده فروشی و دیگر فضاهای عمومی آنها خدمات شده اند در سمت چپ خالی برای ماه می باشد. مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان لوله کشی می دانم که این دستور برای خطرناک شاید کشنده باکتریایی تکثير مانند لژيونلا پنوموفيلا بهاین میکروب که باعث بيماری لژيونر.
 


تقریبا سالانه شیوع در حال حاضر آلوده جیب این شهر برج خنک کننده در طول ماه های تابستان است. در این سال با میلیون ها متر مربع به طور معمول شلوغ فضای تجاری بیکار ایجاد زمین مناسب برای پرورش میکروب های منتقله از راه آب تهدید نمایی بدتر است. صاحبان ساختمان و مدیران باید این موضوع را به طور جدی.

علم در پشت پدیده ای است که به خوبی مستند شده است. شهر آب سیستم های طراحی شده برای افزایش حجم بر اساس پیش بینی رشد جمعیت روند. آب آشامیدنی و مواد ضد عفونی کننده مانند کلر بستگی به سیستم-طراحی محاسبه جریان که شامل یک زمان کوتاه به مصرف به منظور موثر است. نزدیک به یک شبه خاموش کردن جریان آب در ساختمان های بزرگ افزایش یافته است “آب سن” اجازه می دهد کلر و chloramine ضد عفونی کننده سطوح به اسراف در نتیجه باعث سیستمیک شکست یک ساختمان در کل شبکه آب.

حتی اگر فردی صاحبان تلاش برای انجام کار درست توسط فلاشینگ سیستم هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را به بازگشت chloramine سطوح به جایی که آنها باید برای امن عامل. زیرا کلر شکسته شدن نسبتا سریع (فکر می کنم که چگونه اغلب سطوح pH در یک استخر شنا باید بررسی شود) سنتی نوشیدن آب ضد عفونی روش ممکن است منجر به بحرانی شکست در این شرایط منحصر به فرد.

یک مطالعه توسط یک سیستم آب, متخصص, دکتر ویکتور یو از دانشگاه پیتسبورگ در می یابد که L. پنوموفيلا در حال حاضر رایج در ساختمان پیچیده سیستم های آب. حدود 70 درصد از سه طبقه و ساختمان های بلندتر به طور منظم تست مثبت برای باکتری ها مثلا. با توجه به آماده ساخته و شرایط را برای عفونت های میکروبی منسوخ راهنمایی و متعارف شیوه های استاندارد به سادگی به اندازه کافی برای اطمینان از درستی مستاجر و بازدید کننده ایمنی است.

آب و حرفه ای از جمله مهندسین با مجوز استاد لوله کش و پیمانکاران باید یک فرصت عالی برای ایجاد یک تفاوت مثبت به عنوان شهر نیویورک بازگشایی بهبود ایمنی بحرانی تامین آب و سیستم های. به همین ترتیب صاحبان ساختمان می توانید ضبط یک لحظه نادر را مهم بهداشت و سلامتی به روز رسانی بسیاری از آنها برای اولین بار در دهه. سوال این است که آنها خواهد شد ؟

Christoph لهر است مدیر آموزش و پرورش و پروژه های استراتژیک در LiquiTech. ترنس اوبراین است معاون اجرایی رئیس جمهور در انجمن پیمانکاری لوله کش و مدیر ارشد لوله کشی پایه شهر نیویورک است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>