جامعه اتحادیه های اعتباری می تواند پاسخ به این شهر مالی دسترسی مسائل

نزدیک به یک میلیون خانوار در شهر نیویورک دسترسی ندارند به پایه خدمات بانکی مانند چک یا حساب پس انداز. T hree از پنج نیویورکی گزارش به اندازه کافی پس انداز برای پوشش سه ماه از هزینه ها در موارد اضطراری. آن را تعجب آور نیست که بسیاری هنوز هم تکیه گران check cashing خدمات و یا درنده با بهره بالا وام به نگه داشتن سر خود را بالای آب یا مدیریت یک بحران غیر منتظره بیل تعمیر و یا یک اورژانس پزشکی است.

اضافه کردن به این رشد نژادی شکاف ثروت بین سیاه و سفید آمریکایی که تقریبا سه برابر شده در 25 سال گذشته. در سال 2016 ميانه سفید ثروت خانواده در ایالات متحده بالغ بر حدود 147,000 حدود 41 بار که از خانواده های آمریکایی.

به وضوح چیزی است که باید انجام شود. خوشبختانه, یک راه حل ممکن است درست قبل از ما.


محله در سراسر شهرستان باید توسعه جامعه اتحادیه های اعتباری – غیر انتفاعی و موسسات مالی با سابقه طولانی در کمک به نیویورک دسترسی به خدمات مالی و ساخت فرد و جامعه ثروت است. این موسسات اغلب به طور گسترده ای شناخته شده است خدمات خود را کمی درک و برخی از آنها با چالش رو به رو.

آفریقایی اتحادیه های اعتباری در حال حیاتی برای سازمان ملل متحد و تحت banked خانواده ها و کسب و کارهای کوچک در محله های کم درآمد. اما این موسسات مثل همه اقلیت موسسات سپرده گذاری کرده اند کاهش تعداد پس از بحران مالی است. ما نیاز به تغییر است.

آفریقایی اتحادیه های اعتباری کمک به اعضای خود ساخت دارایی و اعتبار مدیریت بدهی و ذخیره کردن پایه برای ساخت نسل ثروت. آنها با ارائه وام های مقرون به صرفه و حتی به اعضای ناقص محدود و یا بدون سابقه اعتباری. و آنها با ارائه آموزش مالی و مشاوره و محصولات و خدمات است که کمک اعضای خود را از هزینه های بالا و درنده بدهی به دست آوردن کنترل بر امور مالی شخصی خود و دستیابی به رفاه اقتصادی.

موجب بودن مالی تعاونی (مالکیت و کنترل اعضای خود) آنها همچنین ساخت جامعه دارایی و ثروت است. پول سپرده در اتحادیه های اعتباری است منبع کم هزینه وام برای دیگر اعضای جامعه و خانواده و کسب و کارهای محلی است که در خدمت به عنوان یک منبع ایجاد شغل و محلی بیشتر ثروت نسل. به عنوان بازپرداخت وام ها دارایی های کسانی که باقی می ماند در جامعه و مجددا به ادامه نفع افراد خانواده و جامعه به عنوان یک کل.

پس چه می تواند انجام شود برای افزایش این اتحادیه های اعتباری ؟

این موسسات که اغلب کوتاه در کارکنان و تکیه بر عملیات و زیرساخت نیاز اساسی برخی از پشتیبانی برای بالا بردن آگاهی و جذب مشتریان بیشتر نیاز به خدمات خود را. این خدمات پشتیبانی شامل کمک به برنامه ریزی استراتژیک دسترسی به مشترک دفتر فن آوری پلت فرم برای کمک به دستیابی به بهره وری بیشتر و اقتصاد مقیاس با کمک شبکه های ساختمان و مشارکت اجتماعی به گسترش مشتریان خود را رسیدن به بازاریابی کمک و توسعه وب سایت.

ما اعمال می شود این مجموعه از خدمات به شکل آفریقایی اتحادیه های اعتباری طرح (AACUI) راه اندازی شده توسط Inclusiv با پشتیبانی از سیتی توسعه جامعه. AACUI کمک کرده است و شرکت های اعتباری رشد دارایی های خود و افزایش وام دهی و سپرده. در سه چهارم از سال 2019 به تنهایی AACUI اتحادیه های اعتباری اعزام بیش از 3 میلیون دلار در درجه اول کوچک وام دلار در جوامع خود.

شما می توانید این کار را به طور مستقیم در بروکلین بدفورد Stuyvesant محله که در آن یک همکاری جدید بین کنکورد فدرال اتحادیه های اعتباری و بدفورد Stuyvesant شرکت مرمت پتانسیل را دارد که سه برابر اندازه از اتحادیه های اعتباری و ارائه دسترسی به وام های مقرون به صرفه اعتباری, ساختمان, صرفه جویی, حساب و مشاوره مالی به اضافی 2,000 مرکزی بروکلین خانوار.

این AACUI مدل است که هر دو تکرار و مقیاس پذیر است. اما آن را بیشتر خواهد شد نیاز به رهبران جامعه تأمین کنندگان مالی و شرکای برای حمایت از reinvigoration از این مهم در جامعه نهاد. اما افزایش موفقیت اتحادیه های اعتباری ضروری است به افزایش دسترسی به خدمات بانکی و بستن شکاف ثروت.

این مقاله co-نوشته شده توسط کتی مهن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Inclusiv و باب Annibale, جهانی, مدیر, سیتی توسعه جامعه و فراگیر سرمایه گذاری


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید