شرکت سود هشدارهای سیگنال virus در حال حاضر یک بحران جهانی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای کسب و کار تاثیر جدید کروناویروس بیماری همه گیر است که سخت در حال رشد و میر در سراسر جهان است.

مسترکارت, Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. به عنوان آخرین شرکت به هشدار می دهند که فروش و سود در حال گرفتن صدمه دیده است به عنوان اپیدمی گسترش معنی فراتر از آن مرکز در چین هوبئی. رشد شیوع بیماری های در حال ظهور در سایر نقاط آسیا و اروپا است.

ایالات متحده اعتباری-کارت شبکه قطع درآمد خود را-پیش بینی رشد به عنوان گسترش عفونت قرار می دهد خاموش مسافران است. شیکاگو ایالات اوراق آن سال 2020 پیش بینی سود در مجموع تأکید بر طبیعت غیر قابل پیش بینی دو ماهه بهداشت و درمان اضطراری.


با گسترش شیوع بالا بردن سوال که آیا این اعلام جهانی انجام کسب و کار در سراسر جهان است که در معرض سفر در حال پاک کردن اهداف. خطوط هوایی سنگاپور با مسئولیت محدود. در روز سه شنبه کشیده پرواز بیش از آن برنامه را از طریق پایان ممکن است اضافه کردن به یک لیست طولانی از شرکت های هواپیمایی به رهبری Cathay Pacific Airways Ltd. که ظرفیت برش به عنوان تقاضا چاله. Air New Zealand Ltd. هشدار داد درآمد خود را خواهد شد بیش از حد.

به طور فزاینده ای هر چند coronavirus تبدیل به یک نگرانی برای هر صنعت تغذیه توسط یک زنجیره تامین جهانی.

در چین بزرگترین بازار مصرف کننده و یک کارخانه برای تولید تجهیزات بسته اند و حتی برخی از بزرگترین شهرستانها قرار داده و در مستند. که مختل تولید و تدارکات و خرید و فروش برای کسب و کار است که رتبه مدرن روز ملزومات از پراکتر و گمبل Co. در ایالات متحده به آلمان Adidas AG و استرالیا ویتامین ساز Blackmores Ltd.

رویال فیلیپس NV روز سه شنبه گفت که انتظار می رود آمار در سه ماهه اول آن را به عنوان به فروش می رساند کمتری مصرف کننده لوازم خانگی در چین و عرضه آن زنجیره snarled. Nestle SA عقب رانده هدف خود را برای رشد فروش به عنوان درآمد حاصل از چین نسکافه ساز دومین بازار کند.

Pernod Ricard SA کاهش پیش بینی خود برای سود سال رشد حدود نیم با استناد به اثر coronavirus در فروش نوشیدنی از جمله جیمسون ویسکی در کلید چینی در بازار. آدیداس هفته گذشته گفت که کسب و کار سقوط 85% در چین پس از پایان تعطیلات سال جدید قمری.

یکی از اولین هشدارهای آمد از Burberry Group Plc که اوراق پیش بینی خود را برای سال هشدار داد که coronavirus بیماری همه گیر است که برش فروش سه چهارم و یا بیشتر در فروشگاه در چین است.

اضطراب بیش از ایالات متحده-چین در حال حاضر ساخته شده است سرمایه گذاران سوال اگر زنجیره تامین باید بیشتر موضعی و شیوع ویروس را تقویت استدلال برای نگه داشتن عملیات نزدیک به خانه با توجه به ویلیام کم سر از شاخص های جهانی سهام در Nikko مدیریت دارایی اروپا با مسئولیت محدود.

در سراسر جهان

تعداد coronavirus موارد در کره جنوبی افزایش یافت طی هفته گذشته افزایش از فقط ده ها تن به بیش از 800 ساخت آن را بیشتر آلوده به کشور در خارج از چین است. در ضمن swathes از ایتالیا در مستند و کل موارد در سراسر جهان باید در صدر 80,000.

سازمان بهداشت جهانی به نام افزایش در موارد خارج از چین “عمیقا نگران” گرچه متوقف شده از برچسب زدن به بحران یک بیماری همه گیر.

در هر صورت مصرف کننده ایالات متحده-محصولات غول P&G در اواخر هفته گذشته گفت: هر دو فروش و درآمد تحت تاثیر قرار خواهد شد در میان کاهش ترافیک فروشگاه در چین و فراتر از آن, با, سفر, خرده فروشی نیز صدمه دیده است گرفتن. HP Inc. در فوریه. 24 پرچم یک “تاثیر قابل توجهی” به رایگان جریان وجوه نقد آن در سه ماهه دوم به دلیل تولید و ساخت به تاخیر می اندازد.

حتی متعلق به دولت شرکت های سرمایه گذاری نیستند ایمنی بدن. Temasek Holdings Pte در سنگاپور که در آن وجود داشته است و 90 مورد تأیید و گفت: این اجرای companywide دستمزد یخ و درخواست مدیریت ارشد را داوطلبانه پرداخت کاهش تا زمانی که یک سال است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>