انطباق در Seara 2020 کنوانسیون

Category: وب وایر Comments: No comments

ما در زمان استفاده از Seara انرژی کشور برای نزدیک شدن به کسب و کار در طول سال 2020 Seara, کنوانسیون, رویداد که صورت گرفت بین ماه های ژانویه 5 و 8 در فوز دو ایگواسو-روابط عمومی و متمرکز در تیم یکپارچه سازی و به اشتراک گذاری استراتژی و برنامه ریزی برای سال 2020.

انطباق افسر Marcelo Proença مشترک نتایج آموزش محل JBS اخلاق خط و انطباق وب سایت در کنوانسیون.

فرناندو Meller, HR, مدیر اجرایی, نظرات در ارتباط انطباق داشتن شرکت کننده در این کنوانسیون: “این مهم است که به همه کارکنان و نزدیک به ما انطباق برنامه. تیم ما به خصوص یکی از رفتن به این زمینه باید آموزش دیده و واجد شرایط به عمل با توجه به بهترین شیوه اخلاقی به نمایندگی این شرکت و انجام هر یک. ما تا به حال بازخورد بسیار مثبتی در ارائه در کنوانسیون چرا که در علاوه بر این به آوردن عملی و اطلاعات مهم آن را نیز تقویت نقش رهبر به عنوان چند برابر از شیوه های خوب در تیم در واحد خود از فعالیت “.

با هم ما می توانیم یک سالم تر و شفاف محیط زیست است. همیشه کار درست را انجام دهد بدون توجه به این وضعیت!

—–

در مورد لاتین
با بیش از چهار دهه از تاریخ, لاتین – JBS ‘گاو واحد کسب و کار – انقلابی در بازار توسط د-commoditizing برزیل گوشت گاو و ایجاد یک مرجع برند در بازار است. این شرکت حفظ برخی از شناخته شده ترین گوشت گاو برندها در برزیل با یک محصول گسترده ای نمونه کارها شامل اسم و رهبر بازار لاتین, Maturatta لاتین, انجام, آشپز, لاتین, Reserva لاتین, 1953 لاتین و سریع که در خدمت چند. با تمرکز بر تضمین اصل کیفیت و ایمنی مواد غذایی با تحویل به مصرف کننده از رفاه حیوانات به تحویل محصول نهایی این شرکت تصویب بهترین شیوه های پایداری در طول زنجیره ارزش و مانیتور پشتیبانان آن است. دام به طور پیوسته از طریق استفاده از ماهواره, تصاویر georeferenced نقشه از مزارع و نظارت بر اطلاعات رسمی از سازمان. لاتین است که در حال حاضر در بیش از 150 کشور و در حال حاضر دارای 37 واحد تولیدی در سراسر برزیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>