کمپوست ساده ساخته شده

Category: آرکانساس Comments: No comments

من فکر می کنم کمپوست بهترین خاک متمم وجود دارد, اما من واقعا نمی خواهید یک توده کمپوست در حیاط. من بهترین چیزی که بعد از من به اشتراک شهری غذایی حلقه و اجازه دهید آنها را به کمپوست برای من. برای $31 هزینه ماهانه آنها آمده و انتخاب کنید تا 5 گالن سطل آشپزخانه و باغ تکه در هر هفته.

من یک خمره (آنها را) در آشپزخانه که من زباله تا زمانی که آن را کامل

سپس من تخلیه آن را به 5 گالن سطل. من قرار دادن یک تکه روزنامه در بین هر کمپرسی اما این است که من انجام می دهند لازم نیست. در پایان هفته 5 گالن سطل بسیار کامل و سپس آنها را و من را یک پاک.

سپس دو بار در سال آنها را به من کیسه های کمپوست برای اضافه کردن به باغ من.

برنده/برنده برای اطمینان حاصل کنید.

من نفرت دور انداختن مواد غذایی, اما از آنجایی که من شروع به استفاده از شهری غذایی, حلقه, حداقل من زباله های مواد غذایی را در حال رفتن به زمین را پر کنید. جزئیات تحسین آغاز شده که این سرمایه گذاری باعث می شود کمپوست بزرگ. این بافت خوب و من هر علف های هرز مسائل. من برخی از کمپوست از سال گذشته و من اضافه شده یک دسته از علف های هرز به تخت مطرح شده! مشکل با صفحه اصلی کمپوست است اگر شما اضافه کردن علف های هرز به کمپوست درجه حرارت است به طور مداوم به اندازه کافی در طول شمع برای کشتن علف های هرز, دانه, بنابراین شما را تا پایان با اضافه کردن آنها را به باغ. جزئیات کمپوست در مقیاس بزرگ

و نظارت بر دما و بزرگ قوام. محصول خود را شکاف بالا است.

من آن مخلوط را به تمام تخت مطرح شده که من کاشت و من با داشتن تولید بزرگ.

او کیسه های محصول در تنفس کیسه به عنوان به خوبی به طوری که آنها نمی ساخت تا گرما در حالی که شما در حال انتظار برای استفاده از آنها.

من نمی توصیه به خواندن و شهری غذایی حلقه کافی است. اگر شما زندگی می کنند در بیشتر سنگ کوچک منطقه و علاقه مند به شرکت مراجعه کنید وب سایت خود را.

من کیسه های کمپوست در هفته گذشته و من با استفاده از آنها به سرعت به عنوان من شروع فصل کاشت.

اگر شما یک باغبان اما هنوز هم می خواهم برای جلوگیری از ضایعات مواد غذایی از رفتن به محل های دفن زباله, شما می توانید مراحل را دنبال اما donate کمپوست به یک جامعه محلی باغ به جای گرفتن آن برای باغ خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>