حسابرسی Stringer در حال حاضر پیش بینی 6 میلیارد دلار درآمد از ضرر و زیان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک تنظیم شده است به از دست دادن تا 6 میلیارد دلار درآمد مالیاتی, حسابرسی اسکات استرینگر ” روز دوشنبه به عنوان coronavirus مهار اقدامات ادامه به تلفات در اقتصاد این شهر.

این طرح توسط نوازنده تضاد به شماره او تخمین زده می شود فقط یک هفته پیش زمانی که او گفت: coronavirus—شناخته شده به عنوان COVID-19—هزینه شهر 3.2 میلیارد دلار در درآمد مالیاتی ضرر و زیان است.


ما خیره پایین مالی اضطراری و نیاز دولت فدرال به گام تا با تزریق به اندازه بودجه به شهرستان ما اقتصاد به عنوان امکان پذیر است — ما سیستم بهداشت و درمان و زیرساخت حمل و نقل شبکه و خیلی بیشتر بستگی به آن” Stringer روز دوشنبه گفت:.

Stringer را پیش بینی های اقتصادی پروژه های شیب دار درآمد از دست می دهد که از درآمد کاهش می یابد در این شهر صنعت هتل—که شاهد اشغال سقوط تا آنجا که 44%—و این شهر رستوران های صنعت—که استخدام 310,000 کارگران و اتحاد بیشتر است.

Stringer را در بدترین شرایط اقتصادی سناریو فرض بر رژیم صهیونیستی. کومو دولت اضطراری ماندگار به خوبی به تابستان و برآورد ضرر و زیان درآمد از 1.5 میلیارد دلار در سال مالی-سال 2020 و 4.6 میلیارد دلار در سال مالی-سال 2021 در مجموع 6 میلیارد دلار.

در میان طرح های پیشنهادی Stringer استدلال می کند را کاهش تاثیر اقتصادی coronavirus شامل مستقیم کمک نقدی به افراد نیازمند و خانواده بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک و غیر انتفاعی, افزایش بیمه بیکاری, فضای مجاز: نامحدود پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, افزایش کمک مالی از دولت فدرال در سراسر دولت و دولت های محلی.

“شهر ما دولت باید فورا عمل برای محافظت از ما مالی موقعیت به طوری که ما می تواند همچنان به ارائه خدمات حیاتی برای ما آسیب پذیر نیویورک در مواجهه با این اورژانس” Stringer گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>