Comune di Bugliano نگه می دارد و ایتالیایی ها خنده در طول مستند

Category: کیو نیوز Comments: No comments

این طنز پشت Comune di Bugliano همچنان به حفظ ایتالیایی ها خنده در طول روز تیره و تار از coronavirus مستند. هفته گذشته یک صدای جیر جیر از مدنی مقامات این شهر خیالی فریب رسانه ها که گزارش آن را به عنوان واقعیت. این توییت اعلام کرد ممنوعیت مجالس, رابطه جنسی در تروی و gangbangs به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus. در حال حاضر وجود دارد ، رسوایی و یک شهر در دیوار.

مصرف Bugliano به قلب خود, بسیاری از ایتالیایی ها ادعا می کنند در بررسی درخشان در رسانه های اجتماعی به بازدید از روستا. آنها به خصوص در ستایش دولت محلی به رهبری شهردار فابیو Buggiani و محلی است eatery جرم اردک.

تبلیغات

یک بررسی قدردانی اهالی شهر بر حفظ سنت های باستانی.

“زنان مسن تر هنوز هم خود را رایگان به بازدید کنندگان به عنوان نشانه ای از خوش آمدید. آن اتفاق می افتد برای افراد جوان بیش از حد, اما لازم است به ترک یک نکته بزرگ.”

یکی دیگر گفت: “اگر آن وجود ندارد, ما می خواهم که به اختراع آن است.”

PornHub رسوایی

اما با افزایش شهرت می آید افزایش یافت. اخیر scuttlebutt مجبور شهردار Buggiani برای مقابله با اینترنت رابطه رسوایی که آمد ، پس از ارائه ایتالیایی ها رایگان دسترسی به محتوای حق بیمه در طول coronavirus مستند. افراد ناشناس ارسال شده یک ویدیو به PornHub ظاهرا شات در یک موسسه محلی است. این درست نیست گفت: شهردار.

“آیا به اشتراک گذاری آن! آن را جعلی!

“ما از شما دعوت برای حذف این ویدئو بلافاصله و یا ما را به راه های قانونی!”

متاسفانه برخی از مردم محلی ادعا متوجه شباهت بین زن در تصویری و شهردار ، او قاطعانه تکذیب کرد.

جلال Holelujah

پس از آن شهرستان دچار آسیب به آن امکانات عمومی. افراد ناشناخته و در عین حال دوباره! در این زمان آنها ساخته شده است یک سوراخ در دیوار توالت عمومی به دلایل نیز ناشناخته است. شهردار ارسال شده عصبانی پاسخ به خرابکاری.

“ما نمی دانیم که دلایل این حرکت اما ما بسیار عصبانی هستند. بدیهی است که ما در زمینه شکایت به carabinieri.”

“جلال Holelujah!” نوشته شده در یک ratepayer.

تبلیغات

اما یکی بیشتر باهوشتر آقا در ارتباط سوراخ شکوه قبلی رسوایی.

“گرفتن رایگان Pornhub دادن نتایج خوب است. این اجازه می دهد تا شما را به یادگیری چیزهای جدید است.”

یکی دیگر از تحصیل شهردار.

“من فکر می کنم آن را یک عمل مذهبی یک سوراخ شکوه. شما را مجبور به زانو زدن دوست دارم که چگونه شما را در نمازخانه.”

که Comune di Bugliano?

به مناسبت اولین تولد Bugliano رسانه های اجتماعی حضور شخص ناشناس پشت صفحات گفته کمی از داستان خود را.

در ماه مارس سال 2019 در حالی که در تعطیلات و حوصله آنها عصبانی شد که وزیر کشور Salvini حاضر اجازه می دهد تا یک NGO کشتی با پناهندگان در هیئت مدیره به حوض. آنها می خواستند برای پاسخ اما فکر کردم یک موسسه ممکن است متقاعد کردن وزیر به راحتی از یک فرد است. به طوری که آنها ایجاد Comune di Bugliano.

پس از ایجاد یک حساب توییتر و وبلاگ آنها ارسال می شود برخی از توییت همیشه از جمله کافی عناصر برای اطمینان خوانندگان می تواند تشخیص توییتهایی به عنوان طنز. اما آنچه که طنز در جهان دیوانه ؟ قبل از اینکه طولانی, بر خلاف خالق انتظارات برخی از سیاستمداران در زمان سایت توييتها به طور جدی و ترجمه نوشته های در نظر گرفته شده به عنوان طنز.

خالق توضیح استدلال خود را برای ادامه به طنز در طول coronavirus مستند.

“من نمی ایجاد مخرب اخبار جعلی. من از آن لذت ببرید و سعی کنید برای سرگرم کردن…

“این روزها ما همه نگران و عصبانی تاکید کرد اما در چین در کره جنوبی — آنها آن ساخته شده است. ما آن را بیش از حد.”

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>