امتیازات تبدیل به هنجار شده به بازار اجاره swoons

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این Covid-19 بحران ممکن است در نهایت با ابتلا به بازار اجاره. پس از چند ماه ثبات نسبی خالی هستند تا قیمت ها پایین و معامله شیرین مباحث فراوان با توجه به داده های بازار و کارگزاران. و از آن می آید در یک زمان از سال که فارغ التحصیلان دانشگاه ها و استخدام های جدید باید خوراکی تا آپارتمان.

“بازار خود را تنظیم و اجاره راکد خواهد شد برای یک بیت گفت:” بابی Florian یک عامل اجاره با باند نیویورک که اغلب این نسخهها کار میکند در سمت شرق بالا. “اما من امیدوار هستم.”

نشانه هایی از بهبود و یا درد بیشتر تحلیلگران در حال تماشای کنون سمت غرب به اجاره ساختمان است که در میان بزرگترین در شهر ساخت آنها را یک دستی bellwether.


در این گروه آسمان لوکس برج با 1,175 آپارتمان از Moinian که آویزان دو ماه رایگان اجاره برای 14 ماه اجاره با توجه به StreetEasy. هفته گذشته آسمان ارزان ترین استودیو, با تخفیف $بود 2,828. Moinian کاهش یافته است به نظر.

همچنین ارائه مشوق است حداکثر یک 1,028-واحد دو سال پیچیده ای از TF بنای که هر دو پوشش هزینه کارگزار و با ارائه یک یا دو ماه رایگان اجاره بسته به اندازه آپارتمان. TF همچنین تا به حال هیچ نظر.

نزدیکی 1,359-واحد نقره ای برج از سیلوراستاین خواص. این برج دارای 17 آپارتمان در دسترس از جمله یک استودیو برای $2,760 در هر ماه. Covid سوخت امتیازات وجود دارد عبارتند از اجاره است که می تواند نوشته شده است فقط برای شش ماه از سال معمولی. “ما اعتقاد داریم ساکنان ممکن است احساس اضطراب در مورد ارتکاب به یک سال اجاره” یک سخنگوی این شرکت گفت.

به طور کلی نشانه ای از یک نرم شدن نیست سخت برای پیدا کردن. در منهتن است که رنج می برد از ممنوعیت در شخص نمایش میانگین اجاره در تمام واحد کاهش یافت و به $4,108 است. بود که 3 درصد افت از ماه آوریل با توجه به کارگزاری MNS املاک و مستغلات.

جدید اجاره خریدهای در ماه مه بودند پایین 62 درصد در مقایسه با یک سال پیش با توجه به داگلاس Elliman که اندازه گیری اجاره نرخ خالی در 2.88% 14 سال به بالا.

پشت صحنه, شده است, دیگر, درد, به عنوان مستاجر در حال شکستن برخی از اجاره و تصمیم به تمدید دیگران گفت: Daniel Lee, قطب نما, عامل, که با این نسخهها کار در جهنم است ، به طور کلی آپارتمان یک بار محبوب با هم اتاقی هستند و ناگهان یک سخت تر به فروش به عنوان مستاجران نگران موج دوم coronavirus.

“دو اتاق خواب واقعا آمار مصرف” لی گفت.

محل سکونت sublets در حال مبارزه هم Elliman عامل ماری بیانکو گفت. برخی از مستاجران درخواست برای اجاره تخفیف 40 درصد است. و علاقه بوده است بسیار ضعیف تر از حد معمول برای بیانکو این لیست که شامل هفت Midtown خواص.

“هیچ یک تماس,” او گفت:.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>