مؤتلفه مجسمه در لیتل راک برداشته مقامات می گویند; بنای تاریخی را تخریب پایه روز قبل

Category: آرکانساس Comments: No comments

کمی سنگ مجسمه یادبود واحد متفق سربازان از آرکانزاس حذف شد, پنج شنبه, سه روز پس از پایه بنای تاریخی تخریب شد.

مجسمه ای به نام “یادبود به شرکت سرمایه نگهبانان” و یا “مبادا ما فراموش می کنیم” تا به حال ایستاده بود در خارج از مک آرتور موزه آرکانزاس تاریخ نظامی تا آن برداشته شد پنج شنبه, موزه, برنامه دستیار شین لیند گفت. آن ایجاد شد و در سال 1911 و اختصاص داده شده به یک شرکت که مبارزه در جنگ داخلی با توجه به لیند.

در علاوه بر این به یک مجسمه از یک سرباز, این برنامه دستیار گفت: این بنای تاریخی نیز خرس اسامی اعضای واحد.

مجسمه متعلق به شهرستان لیند گفت. سایت یادبود سوار شد تا پنج شنبه.

شهرستان سخنگوی Lamor ویلیامز گفت: مجسمه شده بود برداشته شده است اما بعد از ظهر پنجشنبه در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا آن را برداشته و برای تعمیرات و یا به طور دائم حذف شده به دلیل روابط خود را با کنفدراسیون و برده داری.

او گفت: بیانیه ای از شهر خواهد بود که بعد پنج شنبه.

متعدد مؤتلفه مجسمه های سراسر کشور حذف شده اند در هفته های اخیر به عنوان ملت reckons با مسائل نژادی پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

در آرکانزاس دادخواست منتشر شده در دو هفته گذشته درخواست حذف یک Confederate monument در فورت اسمیت و بنتون ویل Confederate monument خواهد شد نقل مکان کرد به مالکیت خصوصی در هر یک توافق در اوایل این ماه. سال گذشته در پاین بلاف یک معامله ساخته شده بود به حرکت مؤتلفه مجسمه از دادگاه در این زمینه به یک گورستان اما مجسمه نشده است منتقل کرد.

فایل — یک مجسمه یادبود یک واحد از کنگره پاسداران یک گروه از آرکانزاس که مبارزه برای کنفدراسیون به عنوان آن بود در سال 2001.”>
عکس از استیو Keesee
فایل — یک مجسمه یادبود یک واحد از کنگره پاسداران یک گروه از آرکانزاس که مبارزه برای کنفدراسیون به عنوان آن بود در سال 2001.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>