اشتباه طرفداران rip Garth Brooks برای پوشیدن ‘ساندرز’ نیوجرسی

Category: آرکانساس Comments: No comments

دیترویت — ترک آن را به اینترنت به تفسیر Garth Brooks پوشیدن بری سندرز نیوجرسی در طول یک کنسرت در دیترویت به عنوان یک سیاسی حمایت از برخی لیبرال نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

بیش از 70,000 طرفداران که با حضور موسیقی کشور ستاره Feb. 22 نمایش در فورد زمینه درک آن را برای آنچه در آن بود: ادای احترام به یکی از بزرگترین NFL در حال اجرا پشت و Detroit Lions بازیکنان تا کنون.

بروکس به حضار گفت که او ملبس ساندرز’ No. 20 نیوجرسی برای ادای احترام به او از هر دو آنها رفت و به Oklahoma State University.

“من خوش شانس بودم برای رفتن به مدرسه با او” بروکس گفت. “شما بچه ها رو بزرگترین بازیکن در NFL تاریخچه به نظر من در این jersey. من عاشق این مرد است.”

پس از نشان دادن بروکس ارسال شده یک عکس در رسانه های اجتماعی خود را با پوشیدن نیوجرسی است که “ساندرز” و “20” مزین در پشت. اینجاست که مشکل آغاز شده است.

اذیت طرفداران پاره پاره بروکس در بخش نظر زیر عکس باور او صحه ایالت ورمونت برنی ساندرز و اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

“من تا به حال هیچ ایده شما یک گوشی لیبرال سوسیالیستی! من گوش دادن به آهنگ های خود را برای آخرین بار!” یک نفر نوشت.

دیگری نوشت: “اگر این است که برای برنی ساندرز من با شما انجام داده. من فکر کردم شما یک واقعی آمریکایی است که دوست دارد در کشور ما است.”

دیگران هر چند با اشاره به سردرگمی آشکار بیش بروکس’ پست و یا سرگرم کننده ساخته شده از کسانی که خواندن بیش از حد به آن است.

“چقدر بود KFC پرداخت شما به پوشیدن این ؟” یک دیدگاه نوشته با اشاره به یکی دیگر از معروف ساندرز: سرهنگ.

هیچ نشانه ای وجود دارد که بروکس پشتیبانی سیاسی هر چند او انجام شده در سابق دموکرات باراک اوباما در سال 2009 افتتاح.

برنی ساندرز نداده وزن در این موضوع از بعد از ظهر جمعه اما سالن از شهرت در حال اجرا به عقب در زمان و آن را در گشاد گشاد راه رفتن, به tweeting, همکار خود را OSU آلوم “هی @garthbrooks می خواهم به من VP? #Number20For2020.”

بروکس در پاسخ به ریشخند “من اجرای هر مسابقه با شما! #Number20for2020 هکتار!!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>