کانی S. آرنولد قلم فریبنده کتاب کودک با عنوان “فروغ اژدها: ماجراهای Ra-من سفر نغمه سرای سیار-Book 2”

Category: وب وایر Comments: No comments

شعله اژدها خواهد بود دوازده و Ra-من یک سفر نغمه سرای سیار شده است دعوت به عمل آمد و در بازی Dragon Village برای آمدن او از سن تولد. همه شرکت کنندگان شدید اژدها اما او اجازه لغزش در جیب خود است که تضمین ایمنی خود را. اما یک تصادف وجود دارد. فروغ خود را از دست داده توانایی تنفس آتش. کل روستا بی قرار است. خواهد او امن است ؟ هر اژدها تلاش می کند تا شانس خود را در ساخت فروغ تنفس آتش دوباره. هیچ یک از این تلاش ها کار می کنند. دوزخ اژدها رهبر دستورات Ra-من به آواز خواندن یک آهنگ است که نور شعله های آتش. Ra-من هیچ اتش افروز; او فقط یک بی بنیه کمی خواننده. او برای پیدا کردن برخی از شجاعت او برای ایجاد یک آهنگ با قدرت سحر و جادو.
 
“من دوست دارم که نویسنده یک پیام مثبت در داستان های او این یک عشق است. من خریداری یک دوم برای ما معلم مدرسه یکشنبه به دلیل پیام مثبت بود و او هیجان زده به آن را در کتابخانه کلیسا. Ra-من است که پر از ماجراجویی است که باعث می شود آن را یک داستان سرگرم کننده. به دنبال به جلو به یک سوم” می گوید رضایت مشتری “کالیفرنیا فن” که به کتاب کامل 5 ستاره امتیاز آنلاین در این کتاب آمازون صفحه.
 
تجربه خود را در captivatingly پرماجرا و کودک پسند ادبیات کانی S. آرنولد با حمایت از او کتاب “فروغ اژدها: ماجراهای Ra-من سفر نغمه سرای سیار-Book 2” به او ارائه آن به این مارس 18th آوریل 19th در سال 2020 لس آنجلس تایمز جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
شعله اژدها: ماجراهای Ra-من سفر نغمه سرای سیار-Book 2
نویسنده | کانی S. آرنولد
ناشر | iUniverse
| تاریخ انتشار اکتبر 10, 2018
نوع | داستان کودکان
ISBN-13 | 978-من-5320-5616-1
شومیز قیمت | $16.99
 
درباره نویسنده
 
نویسنده زندگی در یک مزرعه در ایالت تنسی با یک گاو و یک شکلات آزمایشگاه LhasaPoo و پنج حوضچه پر از هزاران نفر از ماهی است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت خود را در conniesarnold.com یا ایمیل خود را در [email protected]
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>