کانی S. آرنولد قلم فریبنده کتاب کودک با عنوان “چهل تکه شاهزاده خانم: ماجراهای Ra-من سفر نغمه سرای سیار – Book 1”

Category: وب وایر Comments: No comments

شاه می فرستد از یک دعوت نامه برای شوالیه شجاع در پادشاهی خود را به تلاش برای نجات او دختر زیبا از Terrance وحشتناک ده-داستان برج. شوالیه سیاه باید شکست خورده و اژدها باید کشته شود. خواهد شد که به اندازه کافی شجاع ؟
 
نغمه سرای سیار است که یک خواننده از آهنگ, اما او مجموعه های خارج برای قهرمان. برنده وعده داده است یک سوم از پادشاهی سه کیسه طلا سه جدید لباس زره سه steeds یک شمشیر با یاقوت نکردم دسته شمشیر و شاهزاده خانم دست در ازدواج است. Troubadour نمی خواهند به شاهزاده خانم ازدواج کند اما او مانند تمام چیزهای دیگر. او می نویسد: آهنگ های جدید, جلا, خود, آلات موسیقی و هدایای خود را به شاه اجازه رفتن در تلاش است.
 
تجربه خود را در captivatingly پرماجرا و کودک پسند ادبیات کانی S. آرنولد با حمایت از او کتاب “درهم آمیخته شاهزاده خانم: ماجراهای Ra-من سفر نغمه سرای سیار – Book 1” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
این چهل تکه شاهزاده خانم: ماجراهای Ra-من سفر نغمه سرای سیار – Book 1 نویسنده | کانی S. آرنولد
ناشر | iUniverse
| تاریخ انتشار اکتبر 10, 2018
نوع | داستان کودکان
ISBN-13 | 978-من-5320-5616-1
شومیز قیمت | $16.99
 
درباره نویسنده
 
کانی S. آرنولد زندگی در یک مزرعه در ایالت تنسی با یک گاو و یک شکلات آزمایشگاه لهاسا پو و پنج حوضچه پر از هزاران نفر از ماهی است.
 
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>