توقف ساخت و ساز است که با اضافه کردن به صنعت بدهی خطر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر نیویورک ساخت و ساز خاموش است مانع از شکل گیری یک $66 میلیارد صنعت افزایش خطر در میلیاردها وام های صادر شده برای تامین مالی پروژه ها در سراسر شهرستان.

قبل از شیوع ویروس بیش از 450 پروژه های ساخت و ساز بودند در جریان است در نیویورک که در آن وام دهندگان از جمله Wells Fargo & Co. و Deutsche Bank AG, سرچشمه حدود 8 میلیارد دلار در ساخت و ساز بدهی در دو سال گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل سرمایه واقعی در.

در حال حاضر کار را متوقف کرده است. که شامل ساخت و ساز در دفاتر جدید گوگل در هادسون مربع لوکس آپارتمانهای میلیاردرهای’ ردیف و یک سال-در-این-ساخت انتقال از منطقه اطراف ترمینال بزرگ مرکزی.


با غیر ضروری کارگران دستور داد تا در خانه بماند حداقل تا پایان مارس پیمانکاران و فروشندگان ممکن است قادر به زنده ماندن. وام دهندگان در ضمن در سمت چپ به تعجب که آیا آنها پرداخت می شود به عنوان مهلت ساخت و ساز در حال از دست رفته با شهر قفل شده است.

و پروژه هنوز روی تخته رسم است که به دنبال بودجه هستند احتمالا از شانس در حال حاضر.


“چه اتفاق می افتد در حال حاضر بسیاری از کسانی که در حال رفتن به جلو حرکت کند چرا که وام دهندگان اساسا گفت:” من نمی دانم در مورد زنده ماندن مالی گفت:” لوئیس گراسی اجرا می شود که یک شرکت حسابداری است که با این نسخهها کار با صنعت ساخت و ساز.

بانک نیویورک ملون شرکت JPMorgan Chase & Co. و بانک OZK همراه با ولز فارگو و دویچه بانک و شد پنج مؤلف از وام ساخت و ساز در شهر نیویورک در این دو سال که به پایان رسید Dec. 31 با توجه به سرمایه واقعی. کسانی که وام و یا بخش هایی از آنها ممکن است پس از آن فروخته شده به سرمایه گذاران است.

بانکداران تصدیق آن زمان خوبی برای بازی بیس بال با وام گیرندگان. وام دهندگان تعهد وام های تجاری با استفاده از نسبت های چنین به عنوان وام به هزینه و وام به ارزش که سخت به ارزیابی که اقتصاد را متوقف کرده است.

“برای, تجاری, شرکت های بزرگ و سازمانی مشتریان ما به طور فعال درگیر به منظور تعیین مناسب کمک” ولز فارگو, بزرگترین متحده تجاری املاک و مستغلات وام دهنده در بیانیه ای گفت. “ما در حال سازگار در رویکرد ما به تجاری وام املاک و مستغلات در ادامه به وام دادن در سراسر بسیاری از به چالش کشیدن چرخه بازار است.”

دیگر بانک ها کاهش یافته است به نظر.


پروژه هایی که در حال حاضر آغاز شده ساخت و ساز در معرض خطر از دست دادن منابع مالی به صندوق بقیه از توسعه خود را با توجه به جاناتان راث شریک مدیریت در 3650 REIT تجاری املاک و مستغلات وام دهنده. بسیار اهرم وام دهندگان ممکن است قادر به ادامه تعهدات صندوق وام ساخت و ساز است که به طور معمول ارائه شده در طول دوره از یک پروژه است.

اگر یک وام می رود از تعادل خارج با توجه به تاخیر وام دهنده ممکن است تصمیم به زور یک سرمایه تماس بگیرید و یا ارائه برخی از نوع از مهلت های قرض راث گفت.

قبل از همه گیر آسمان خراش ها ساخته می شد در نزدیکی ایستگاه مرکزی از جمله SL سبز Realty Corp یک Vanderbilt و چند بلوک شمالی یک مقر جدید برای جی پی مورگان. بسیاری از کار بر روی این برج ها را متوقف کرده است هر چند حمل و نقل عمومی و بهبود ادامه خواهد داد.

حمل و نقل مربوط به پروژه های زیربنایی تلقی شده است ضروری تحت دولت, مارس 27 خاموش کردن به عنوان کار در بیمارستان و مسکن مقرون به صرفه.


نیویورک دفتر بازار متکی است گسترش از شرکت های مالی به شرکت های فن آوری است که نگاه به شیر منطقه نیروی کار است.

پروژه ها از جمله هادسون متری توسعه و Vornado ملک اعتماد پن پلازا منطقه شده بود رانندگی نیویورک ظهور به عنوان یک تکنولوژی hub اما عمده ساختمان به طور کامل اجاره.

با سرمایه کم و تاخیر در ساخت و ساز وجود دارد فشار در سراسر صنعت است. یک پروژه مانند یک Vanderbilt خطرات در حال اجرا در پشت برنامه گفت: Michael Knott سر از ایالات متحده REIT پژوهش در خیابان سبز مشاوران.

“همه چیز که اتفاق می افتد را افزایش می دهد خطر در اطراف هر جنبه ای از پروژه,” او گفت:.

تا کنون در این بحران New York توسعه دهندگان شده اند رها کردن پروژه هر چند که در جاهای دیگر اتفاق افتاده است با توجه به علامت برگمن, نیوجرسی مبتنی بر ریسک-مدیر مهندسی برای زوریخ آمریکای شمالی فراهم می کند که ساخت و ساز بیمه.


هنوز هم کسب و کار یخ زده است. بتن از تولید کنندگان در حال تعطیل کردن مواد و تجهیزات در حال نشستن در انبارها و کارگران, صفحه اصلی, پیوستن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که شغل از دست داده اند.

این بحران به ویژه از روی حیله و تزویر به دلیل عدم اطمینان در مورد چه مدت آن را گذشته و آنچه را که اقتصاد را در طرف دیگر گفت: لیندا Foggie های اجرایی در شرکت مشاوره Turner & تاونسند.

“سخت ترین بخش این است که مانند یک طوفان شنی که در آن اتفاق می افتد و سپس آن را بیش از شما می دانید, شما می توانید شروع به برنامه ریزی,” او گفت:. “این همه تاثیر می گذارد در سراسر وسعت اقتصاد است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>