ساخت و ساز شروع می شود در چلسی ساختمان اداری در حالی که Moinian شکار برای مستاجر لنگر

این Moinian گروه شکسته زمین در یک بوتیک ساختمان اداری در چلسی تنها چند هفته پس از توسعه دهنده پرده برداری از یک طراحی جدید برای آن طولانی-آینده برج اداری چند بلوک شمالی در هادسون متری.

10 داستان چلسی دفتر توسعه دوبله هادسون هنر ساختمان را از 200 ، 000 فوت مربع به 220 یازدهم Ave. پوشا یک بلوک از غرب 25th به غرب 26th, خیابان.

امکانات عبارتند از یک پشت بام تراس و ستون-کمتر طبقه با 17 فوت ارتفاع سقف تمام مشرف به رودخانه هادسون.


ساخت و ساز آغاز شده و پنج شنبه برای ساختمان هر چند از آن است که هنوز به زمین یک مستاجر لنگر. یک تیم در JLL رهبری New York منطقه رئیس جمهور پیتر Riguardi است که دست زدن به اجاره. این Moinian گروه امیدوار است تا باز به اشغال توسط دومی نیمی از 2023.

ساختمان طراحی شده توسط استودیو معماری, ویژگی های یک 25,000 فضای خرده فروشی است که توسعه بازاریابی به سمت یک هنر نگارخانه مستاجر. سرمایه گذاران منتشر شد به روز رسانی تفاسیر برای ساخت برای پنج شنبه پیشگامانه.

هشت بلوک به سمت شمال Moinian و شریک بوستون خواص در ماه ژانویه نشان داد یک سوم طراحی مجدد برای یک برج اداری در هادسون متری به نام 3 هادسون بلوار. توسعه دهندگان امید به تکمیل 56-داستان برج توسط 2023 اما هنوز هم در شکار برای یک مستاجر لنگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید