مسابقه برای نقطه بالا در دادگاه پایین کلید

انتخابات برای باز کردن صندلی در آرکانزاس دیوان عالی کشور آغاز می شود در این هفته بدون آشنا و زمینه را برای رای دهندگان: حزبی حمله تبلیغات پاره نامزدها در انتخابات حزبی.

در هر یک از این گذشته دو چرخه های انتخاباتی محافظه کار گروه مستقر در واشنگتن دی سی را صرف میلیون ها دلار حمایت از برخی نامزدها برای آرکانزاس’ بالاترین دادگاه.

اما نامزدهای خود را مدار قضاوت مورگان “تراشه” ولش و باربارا Webb, مدیر ارشد اجرایی قانون قاضی برای دولت غرامت کارگران کمیسیون باید با تکیه بیشتر بر سنتی مدار از درگیری های زبان خود را بگمارند زمین به طرفداران بالقوه.

در بیخ و بن هر دو نامزد خود را توصیف به عنوان “سخت مشروطه خواهان” که قضایی فلسفه چین با کسانی که از محافظه کار اعضای دیوان عالی ایالات متحده. (خواسته به انتخاب قضایی انیمه ولش نام قاضی جان رابرتز در حالی که روزنامه را برداشت عدالت نیل Gorsuch.)

[سیاست پست الکترونیک: ثبت نام برای خبرنامه روزانه شامل آخرین به روز رسانی از تیم ما در دولت و کنگره آمریکا و در واشنگتن دی سی ” arkansasonline.com/emails/politics]

در یکی از این رویداد در اوایل ماه فوریه یک فروم به میزبانی آرکانزاس کانون در Little Rock هر دو نامزد بیشتر گیر به خلاصه خود را قانونی رزومه در حالی که به سختی پرداختن به مدارک تحصیلی از حریف خود را.

است که می گویند نامزدهای خود را همین حالا پیش بینی پتانسیل برای خارج از گروه به درگیر شدن و لرزش در این مسابقه است.

“من نمی دانم چه چیز دیگری در حال رفتن به می آیند اما ممکن است وجود دارد برخی از چیزهایی است که در چند هفته آینده” Webb به خبرنگاران گفت: پس از سخنرانی او اضافه کرد که “این چیزی است که من کنترل است.”

ولش در ضمن ارائه صریح تر پیش بینی.

“من فکر می کنم در جایی حدود 11 روز از هم اکنون ما را ببینید ‘, تاریک, پول,'” ولش به خبرنگاران گفت: در اوایل فوریه. “نمی توان آن را معدن. من اصلا تاریک پول دوستان است.”

تاریک پول اشاره به گروه هایی که لازم نیست به افشای همکاران خود و صرف وجوه خود را و یا در برابر برخی از نامزدهای سیاسی و مسائل.

تا کنون ولش پیش بینی شده نرسیده است. این جنبشها در خارج علاقه در آرکانزاس قضایی مسابقه شروع به نظر می رسد در هفته گذشته.

روز چهارشنبه دولت جمهوری رهبری کمیته قضایی انصاف ابتکار — یک گروه که مورد حمایت دیویس استرلینگ در خود ناموفق چالش به عدالت کورتنی هادسون در سال 2018 — واصل جدید ثبت نام مدارک با وزیر امور خارجه را برای سال 2020 چرخه انتخابات. (کمیته افشا آن اهدا کنندگان است و نه به عنوان یک “تاریک پول” است.)

این گروه در عین حال به گزارش صرف هر گونه پول در آرکانزاس است. آن را عامل ثبت شده در آرکانزاس نمی بازگشت پیام به دنبال نظر.

خرید ایالت رادیو یا تلویزیون تبلیغات در این نقطه می آیند و تنها چند هفته قبل از آرکانزاس’ قضایی و حزبی اولیه انتخابات که در مارس 3. اولیه رای گیری در این انتخابات آغاز می شود سه شنبه.

روزنامه و ولش در حال رقابت برای فقط باز کردن صندلی در هفت عضو دادگاه عالی این سال است. صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط عدالت ژوزفین “Jo” هارت که تصمیم به بازنشسته به جای اجرا برای انتخاب مجدد.

ولش باز مبارزات انتخاباتی خود را یک ماه قبل از Webb را در ماه نوامبر به او شروع به سر در جذب سرمایه است. نه نامزد کرده است که داشتن پول به اندازه کافی برای سه رقم آگهی خرید در سراسر کشور; اما ولش شروع به خرید برخی از برنامه های تلویزیونی تبلیغات جمعه در لیتل راک در بازار

پس از اعلام او کمپین Webb مواجه شده است و این اتهامات آشکار و تعصب بیش از نقش او شوهر, دویل Webb به عنوان رئیس حزب جمهوریخواه آرکانزاس. او در پاسخ با اشاره به رکورد خود به عنوان دادستان و قاضی گفتن مخاطبان در کانون نشست این ماه “من خیلی بیشتر از فقط شوهر من است.”

روزنامه نیز در دفاع از خود استقلال در پاسخ به بیرون درز, دعوت, دولت اتاق بازرگانی جمع آوری کمک که پیشنهاد کرد که انتخاب Webb خواهد به عنوان یک “گزینه ارزان تر” برای گرفتن اصلاحات شبه جرم قانون به تصویب رسید. روزنامه همچنین هر طور شده تایید شده توسط برجسته جمهوریخواهان از جمله سناتور مارک کرک Tom Cotton, R-ارک.

“من هرگز اجازه سیاست درگیر در تصمیم گیری من” Webb گفت. “من تا به حال هرگز در برنامههای اجتماعی در تصمیم گیری است.”

ولش گفت: او هرگز پیشنهاد کرد در غیر این صورت و ستایش Webb را از خدمات عمومی به عنوان یک قاضی اداری در جبران خسارت کارگران کمیسیون. زمانی که سوال در مورد خود و خانواده روابط سیاسی — دخترش اشلی هادسون در حال اجرا است برای دولت مجلس نمایندگان به عنوان یک دموکرات — ولش کرده پاسخ داد که او دیگر فرزند پسر ریک است که یک جمهوری خواه است.

“وجود دارد هیچ موردی است که کسی در این انتخابات با اشاره به در هفت سال روی نیمکت وقتی کسی نیست یک محاکمه عادلانه” ولش گفت.

ولش 69, اولین بار انتخاب به نیمکت در Pulaski County در سال 2012. قبل از این که ولش خصوصی بود-عمل وکیل و رئیس جمهور از آرکانزاس محاکمه وکلای کانون در سال 1990.

به دلیل انتخاب موقعیت او استفاده از ظاهر شدن در انتخابات با عنوان “قاضی” در مقابل نام خود را.

وب 62 کار می کرد برای بیش از 12 سال در جبران خسارت کارگران کمیسیون قبل از خدمات خود را وجود دارد قطع شد انتصاب موقت برای پر کردن یک مدار قاضی پست در شور شهرستان در سال 2017. او در بازگشت به کمیسیون در اوایل سال 2019 به عنوان رئیس اداری قانون قاضی.

او در انتخابات گذشته تجربه شامل خدمت به عنوان دادستان برای Saline County برای سه ترم از سال 1997 تا 2002. دوره تصدی خود را به عنوان دادستان به دنبال آن است که از Dan Harmon بود که بعد محکوم به زندان فدرال به اتهام فساد مالی. در مبارزات انتخاباتی Webb گرفته است اعتباری برای “پاکسازی” این یک ادعا می کنند که ولش گرفته است ،

“من نمی پیگیر Dan Harmon اما نه باربارا” ولش گفت: کانون. “او در زمان بعد از او دستگیر شد.”

در پاسخ به این که نظر Webb گفت: Democrat-Gazette که او تا به حال کمک مقامات فدرال در حال بررسی هارمن است که کار خود را به عنوان دادستان نیز به دنبال موارد دارو و دیگر جنایات که او رفت و گفت: مجازات تحت هارمون. “من تمیز کردن 4,000 موارد است که او چپ که رفته بود تحت تعقیب قرار,” او گفت:.

ولش گفت که در حالی که او در عمل خصوصی قبل از سال 2012 او در محاکمه با حضور هیئت منصفه در هر دو موارد مدنی و کیفری. در 6 قضایی مدار دادگاه ولش caseload تقسیم شده است بین مدنی و روابط داخلی و انحصار موارد است.

هر دو نامزد فارغ التحصیلان William H. بون دانشکده حقوق در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک.

SundayMonday در 02/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید