قاره PremiumContact 6 نمرات آزمون دیگری برنده شدن در استرالیا

Category: وب وایر Comments: No comments

قاره PremiumContact 6 در حال حاضر اضافه شده استرالیا تایر آزمون نفع خود به خود کارت امتیازی بین المللی. در مارس سال 2020 موضوع (p. 82 ff) استرالیا car magazine “چرخ” قرار داده PremiumContact 6 و نه رقیب دیگر از اروپایی و آمریکایی و آسیایی تولید کنندگان از طریق paces خود. انتخاب اندازه بود 225/55 R 18 98 V و آزمون خودرو هیوندای توسان. این PremiumContact 6 “احساس بهترین تایر توسط برخی حاشیه های” گزارش مجله را از دفاتر خود در Oakleigh حومه ملبورن, ویکتوریا.

در رتبه بندی کلی این PremiumContact 6 به ثمر رساند عظیم 99.3 امتیاز از 100 امکان پذیر است. به عنوان کارشناسان از “چرخ” قرار داده و آن قوام که به دست آورده تایر این مرحله بر روی سکو. این نشان می دهد یک بار دیگر آن است که محصولات با مجموعه ای متعادل از خواص است که بهترین شانس موفقیت در تست های انجام شده توسط تجارت پرس و باشگاه خودرو. و با طیف گسترده ای از قابلیت های سراسر همه عملکرد دسته بندی آنها نیز بهترین انتخاب برای رانندگان است.

در این سال قاره لاستیک باید دوباره بسیار موفق بوده در تابستان تایر آزمون. در سراسر هیئت مدیره, ماشین, مجله شده اند پر از ستایش برای استانداردهای ایمنی بالا از لاستیک های توسعه یافته و تولید شده توسط قاره در هانوفر. در تمام قاره لاستیک را به ثمر رساند 10 برنده و 12 رتبه بندی بالا در 16 آزمون های بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>